Jak nás ženy testují – StreetGame.cz
Žena testuje předstíraným nezájmem

Jak nás ženy testují

Devět měsíců nošení v břiše, období velké zranitelnosti. Potom prsa vytahaná kojením, a další roky, kdy je třeba dítě krmit a vychovávat. To vše musí žena prožít kvůli dítěti. Nemůže si tedy dovolit mít ho jen tak s někým. A tak ji něco od přírody nutí, často i nevědomky, muže zkoušet. Vystavit ho náročné situaci a prověřit, jestli je opravdu takový, jak vypadá.

Pokud jste s nimi často, možná jste si toho už všimli. Žena se najednou zeptá: „Takhle balíš každou?“. Nebo řekne: „Mám přítele“. „Co studuješ?“, „Jaktože ještě nemáš holku?“… Jak zareagovat správně?

Mnohé situace také plánovanými testy nejsou – ženy jsou prostě labilní a jejich nálada často kolísá. Tak či tak, reagovat jako muž a ne jako malý kluk se hodí vždycky.

Není tak důležité, co přesně jí na to odpovíte. Důležité je, cítit a chovat se stejně jako předtím – zůstat stabilní a sebejistí.

Pokud vám například žena řekne: „Mám přítele“, možná má přítele, možná nemá zájem a možná jen zkouší, co uděláte. Zažil jsem, že mi tohle holka oznámila, když už byla nahá. Samozřejmě to nebyl žádný problém :). Stačí zachovat chladnou hlavu, úplně to přejít, nebo vtipně odpovědět něco jako „Já nejsem žárlivý“ a změnit téma. Klidně se i zasmějte a řekněte jí, aby vás nezkoušela. Možná vás ale, stejně jako mě, začne bavit sbírání testů a vtipných reakcí na ně.

Holka: Já mám přítele
Kluk: Já mám doma dvě maličké želvičky! Super na nich je, že žijí hrozně dlouho! …

Určitě nereagujte tím, že jí začnete přemlouvat nebo jí něco dokazovat. Špatně:

Holka v klubu: Bavím se jen s kluky, kteří mi koupí pití
Kluk: Ok tak já ti pro jedno skočím!

Dobře:

Holka v klubu: Bavím se jen s kluky, kteří mi koupí pití
Kluk: Kupuju pití jen holkám, které líbají lépe než já :)

Špatně:

Holka: Ale vždyť jsem škaredá!
Kluk: Ne, jsi moc hezká!

Dobře:

Holka: Ale vždyť jsem škaredá!
Kluk: Ty jsi ale nesebevědomá. Pojď si dodat jistotu fotkou s někým slavným (vytahujete mobil) :)

Špatně:

Holka: Proč nemáš holku?
Kluk: Měl jsem už hromadu holek, jen teď zrovna mám špatné období!

Dobře:

Holka: Proč nemáš holku?
Kluk: Počkej, počkej, nespěchej na mě tolik, známe se teprve chvíli :)

Takto bychom mohli pokračovat. A pokud máte nějaký vlastní test, se kterým si nevíte rady, napište nám do komentářů a my vám poradíme.

Tady na fóru také vedeme obří společnou databází všech ženských testů a reakcí na ně.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

13 komentářů
apelt napsal 4.2.2014

Co tohle? :D nenapadlo mě co na to odpovědět

Holka: fajn že to vim
Já: ?
(možná: že jo… to je zásadní věc)

Odpovědět
apelt napsal 4.2.2014

Jinak chválim admina… dobrá a pěkná stránka ;)

Odpovědět
Princ napsal 5.2.2014

Ahoj Apelte, a díky :)

Vždy je důležité hlavně zůstat v klidu a v dobré náladě, co přesně řekneš už pak je vedlejší. Můžeš bez obav použít svůj nápad, nebo se prostě jen usmát, zakývat hlavou a bavit se dál :)

Nálada a atmosféra při svádění vždycky vedou nad samotnými oslovy.

Odpovědět
Johnnys napsal 21.4.2015

Zdaer princi,
jsem vedoucí na jednom dětském pobytu, jsme tu 2 dny. Balil jsem jednu holku, snažil se aplikovat všechny zde často zmiňované rady, hlavně doteky. Jelikož dělá akroyogu, tak zůstává otázkou, jeslti na ně není až příliš navyklá. Cvičili jsme spolu tu akroyogu, je to v páru, mimochodem neskutečně příjemná věc,pokud neděláš, určitě zařaď do života. ;) Snažil jsem se hladit, objímat, prostě aby poznala, že se s ní neválím v trávě jen kvůli cvičení. Po dvou dnech,když jsem si myslel že už je ruka v rukávu (koukala na mě při činnostech, hrála si s vlasy, atd.), tak jsme si večer navzájem dali masáž, protože má ještě masérské dovednosti a to sakra luxusní, ale pak když jsem jí chtěl poděkovat pusou, říkám….pojď ke mně, poděkuju ti, tak řekla doslova: Ty mi chceš dát pusu vid…, já na to jo … její odpověd: No nedávej, necháme to jak to je. Patrně jsme byl nervozní krátce před tou pusou a ona to vycítila (nedělám street často, jsem momentálně v páru) nebo jsme možná zvolil nevhodnou dobu a čas (nebyla vzruššná, já byl unavenej). A nebo prostě nepochopila že po ní jedu, což je blbost, poněvadž když ní koukám, tak mi skoro stojí, to musí cítit. Mám zkrátka pocit, že mi nemůže nechtít podle jejího předchozího chování. Myslíš, že je ještě šance to na ní zkusit, případně po kolika dnech? Ted je uterý ráno, jsem na pobytu do soboty, please help me! :) Potřebuju jí nutně, ale nutně ojet. Na kurzu jsou i jiný holky,sice mín kvalitní, ale tak jestli jí mám nechat žárlit třebas? Jinak jsem hezkej sebevědomej kluk, mám slabou stránku právě před prvním líbáním, to prostě vím.
Díky za ideálně rychlou odpověď, už jen 4 dny! !
Honza

Odpovědět
  Princ napsal 21.4.2015

  A co se dělo potom?

  Obvykle stupňuju doteky: objetí -> polibek na tvář -> líbání. Holky se často trochu brání. Chce to nenechat se rozhodit a neodvratně ji dál stahovat do své reality. Jakmile toto přestává fungovat, můžeš začít prokládat pokročilejšími technikami, jako:

  1) Dva kroky dopředu a jeden zpět. Přeskočíš o dva stupínky (tenze) a pak se o jeden vrátíš (úleva). Relaxace existuje jen ve vztahu k tenzi (hodně metod strečinku toho využívá) a takto jí umožníš relaxovat do další fáze.

  2) Odvrátit pozornost. Mazlíte se například, je to příjemné, ale dál nechce. Vstaneš tedy klidně, rozsvítíš a začneš dělat své věci. Teprve v tomto kontrastu si uvědomí, jak dobře jí s tebou bylo a začne vyžadovat, aby ses vrátil.

  Odpovědět
Johnnys napsal 22.4.2015

Děkuju za rychlou odpověď!
Šel jsem spát normálně do svýho pokoje. Nicméně druhej den začala sama od sebe na mě sahat a lísat se, protože já byl samozřejmě odtažitější. Ale žádná pusa, prostě jen doteky. Když jsem pak večer začal tradičně stupňovat své hlazení, tak mi statečně pozvala na kobereček.
Ty doteky jsou pro ní prý přirozené, ale absolutně je nebere jako sexuální. Má kluka a ten za ní zítra večer přijede na delší návštěvu. Takže dělám co můžu, nepřestávám, ona to samozřejmě ví, takže se snaží odolávat, nutno říct, že úspěšně. Že má kluka zatím ignoruju, i když mi to někdy cpe. Nějaký tipy, jak v tomhle boji obstát? :D
Honza

Odpovědět
  Princ napsal 26.4.2015

  Že má kluka, to je test :D

  Odpovědět
Tomas napsal 4.1.2016

Čau přemýšlím jak příště zareagovat když mi žena odpoví při zvaní na drink….. to by se mému přiteli nelíbilo, já to s usměvem přijal rozloučil se a šel dál.

Odpovědět
wechtr napsal 28.12.2016

Dobrý,sypat odpovědi takhle z rukávu.

Odpovědět
  Princ napsal 28.12.2016

  Díky. Během pár měsíců streetgame se to naučí každý.

  Odpovědět
Michal napsal 21.10.2017

Dneska jsem dostal první test od holky za týden streetování. Neuvěřitelně jsem se potom rozsvítil jak sluníčko.

Holka: Když mě dokážeš sbalit, tak jsi vyhrál
Já: A jak mám vědět, že zrovna tebe sbalit chci?

Teď chci aby mě holky jen testovaly, je to neskutečná zábava.. :D

Odpovědět
martin napsal 4.1.2018

jako vážně ? holky nás testujou jestli umíme balit holky ? tak toje hodně vyčůrané to radši zůstanu sám a žít samotařsky život a prostitutky

Odpovědět
Odešlete odpověď