Jak na ulici zastavit spěchající ženu – StreetGame.cz
Žena si bere telefonní číslo

Jak na ulici zastavit spěchající ženu

Když žena někde čeká a nudí se, můžete se snadno připojit a rozjet svou hru. Co když se ale nasupeně řítí proti vám? Rozhodnete se potrénovat balení holek na ulici, oslovíte takových 10, ale bez toho správného prvku se nemusí žádná zastavit. Pak trénujete jen oslovování, ale už ne setrvávání ve hře, a to vás v osvíceného alfa samce netransformuje…

Dlouho jsem přemýšlel, jakým slovem správné oslovení popsat. Používal jsem hypnotické, dávací, autoritativní… Až jsem konečně dospěl ke slovu zaplňující.

Když ji oslovuju, představuju si, jako by žena měla v duši velkou díru. Někdy bývá nejistá, zmatená ze života, neví přesně, co je jeho smyslem, kam vlastně směřuje… Je vláčená větrem sem a tam, věci se jí spíše stávají, než aby byla samotným hybatelem světa…

Z vašeho oslovení musí být vidět, že:

To neznamená, že musíte rovnou říct: „Ahoj, já znám smysl života.“ (Byť jak to tu píšu, asi to používat začnu.) Z vašeho oslovení to zkrátka musí sálat.

Žádná nervozita, nesmělost, drzost, schovávání se za smích… Autoritativně oslovíte, jako byste jí hypnotizovali, a dáte jí dárek: oslovení, které zaplní díru v jejím srdci, dodá jí smysl života, jako šém vložený do golema.

Jak jde žena proti vám, oslovte ji zepředu, z dostatečné vzdálenosti, a nechte ji, aby se před vámi zastavila (respektive ji očima hypnoticky vnuťte myšlenku, aby zastavila).

Už jsem viděl streetaře, kteří uměli zastavovat jen ženy jdoucí od sebe. Takže když šla žena proti nim, nechali jí projít a pak jí znova zezadu skočili do cesty. To samozřejmě nedělejte. Za prvé to holku zbytečně lekne více, než kdyby vás viděla zepředu. Za druhé je to spíš šaškovské, ve stylu „doufám, že máš ráda trapný humor, uklouzávám tu na banánu,“ vůbec ne hypnotické a autoritativní. (Při oslovení vtipkuju, ale z meditativního stavu, ne abych zakryl trapnost situace.) Za třetí to plýtvá časem. Jak se doba mezi zahlédnutím holky a jejím oslovením prodlužuje, máte čas začít nad tím přemýšlet a znervóznět (Instruktorský manuál: kalibrovat předem je sebesabotáž). No a nakonec je to prostě nepřirozené. Který přirozený predátor by čekal, až ho holka přejde, aby ji pak znova doběhl a skočil jí do cesty? Podivné kličkování vám na přitažlivosti nepřidá. Když je žena před vámi, oslovte ji zepředu.

Na slovech příliš nezáleží. Když říkám: „Ahoj, já jsem Princ,“ vyslovuju to, jako by to byla ta nejdůležitější věc na světě, jako by to samo bylo smyslem života. Z mého celkového vzezření vidí, že chápu samotnou podstatu bytí. Že mé zorničky jsou vypálené, protože jsem prohlédl matrix až na kost.

Krokem číslo jedna samozřejmě je, že opravdu jste hybateli a znáte směr. Nesmíte čekat vy od ženy, že ona bude vaším smyslem života, že ona zaplní vaše neštěstí. Jinak by vaše oslovení nebylo zaplňující, naopak byste zaplnění hledali, bylo by prázdné, sající, žebrající.

Takže: vnímá vás žena jako spirituálního vůdce, nebo jako nějakého klauna? Podle toho se často zastaví.

„My dominantní lidé jsme smyslem života vás submisivních lidí,“ shrnuju tuhle myšlenku občas holkám na rande.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: