Jak na ulici zastavit holku – StreetGame.cz
Zimouřivě se opírá o strom

Jak na ulici zastavit holku

Neznámá žena se může zaujatě zastavit, nebo vylekaně pelášit pryč. Co o tom rozhodne? Tady je, jak zastavit ženu v několika nejčastějších situacích.

Hlavně platí: pokud můžete, oslovte ženu tak, aby vás viděla přicházet. Dívá se na sever? Raději, než klepat jí na rameno z jihu, udělejte malý oblouček a přijďte k ní ze severní strany.

Leknutím holky byste za prvé nerozšířili tolik dobra, za druhé by vás mohla odmítnout jen kvůli své počáteční nervozitě a potom toho litovat. (Ano, nejen muži, i ženy jsou někdy při oslovení na ulici nervózní, také se občas sabotují.)

Jak na ulici zastavit holku ze předu, zezadu, z boku...

Jde proti vám

Nezkracujte okamžitě vzdálenost rychlým přískokem. A taky žádné bafání z půl metru!

Jděte pomalu k ní. Už z velké vzdálenosti navažte oční kontakt – podle svého záměru se můžete tvářit sexuálně, zkoumavě nebo se přátelsky usmívat. Vynechte naštvané, nervózní nebo smutné výrazy. Ideálně si vás všimne už v tuto chvíli. Pokud jste sebejistě napřímení a výrazně oblečení – super!

Pozdravte z několika metrů, pomalu se zastavte a nechte ji k sobě dojít. Konverzace začíná.

Zezadu

Hlavní Princovo pravidlo pro dobíhání holek zezadu zní: „Abyste ji dohnali, musíte jít rychleji, než ona!“ Neotálejte, dlouho jí úchylně nesledujte, ale rychlým krokem ji předběhněte.

Jděte pár vteřin vedle ní, mírně před ní (jako by ona následovala vás), poté na ni otočte hlavu a začněte oslovení.

Podle toho, jak velký zájem má, a jak moc spěchá, se buď společně zastavte, nebo chvilku jděte s ní („Ale mám jen pár minut, čeká na mě kamarádka,“ udělejte ze sebe limitovanou edici). V druhém případě vždy zůstaňte o krůček před ní, nemělo by to vypadat jako pronásledování.

Z boku

Využijte stejného postupu, jako při oslovení zezadu.

Nebo ji zastavte zepředu. V tom případě nesměřujte po přímce k ní, abyste jí lekli ze strany, ale udělejte oblouk a oslovte ji ze šikma, odkud vás uvidí přicházet.

Stojící na místě

Stačí pomalu přijít tak, aby vás viděla, podobně jako u oslovení zepředu.

Sedící

Zase přijďte ideálně tak, aby vás žena viděla, chvilku si povídejte a pak si sedněte k ní – lidem je nepříjemné, když sedí a někdo nad nimi dlouho stojí. Neptejte se na svolení, zkrátka zapojte emoční inteligenci a sami odhadněte správný moment.

Pokud je okolo ženy hodně místa, klidně jen pozdravte a přisedněte rovnou. Předpokládáním spojení vybudujete velkou familiérnost hned od začátku.

Pokud oslovujete dvě holky s parťákem, nesedejte si po stranách, ale nejlépe zaberte střed. Tak skupinu čtyř lidí snadno rozdělíte na dvě skupiny po dvou, každá holka pro jednoho. Předejdete zmatkům i tomu, aby si holky něco šeptaly (zvlášť začátečníka může znervóznit, když je vynechán).

Situací a detailů je ještě celá řada. Žena může mít sluchátka, telefonovat, jet v tramvaji, být součástí velké skupiny… Vše dopodrobna prakticky nacvičujeme na Výcviku Oslovování.

Přímo před Výcvikem proběhne ve stejném sále ještě přednáška 7 principů pro oslovení každé ženy. Krom poziční hry popsané v tomto článku se tam dozvíte všechny důležité prvky oslovení – tak, aby většina žen byla potěšená, od začátku měla díky správnému oslovení zájem a věnovala vám pozornost. Samotné oslovení na ulici by totiž mělo vytvořit velkou přitažlivost i bez jakýchkoli dalších technik. Ještě pár dní běží předprodej, ve kterém je přednáška zlevněná na 399 Kč (postupně bude růst až na 999 Kč do vyprodání).

Základy ale znáte už teď – zbývá je jít vyzkoušet!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: