Jak na přímé oslovení holky – StreetGame.cz
Blonďatá modelka

Jak na přímé oslovení holky

V situaci jeden na jednoho – jeden balič a jedna žena – je přímé (direktní) oslovení tím nejjednodušším a nejúčinnějším způsobem, jak ženu oslovit. Vyvolává největší zájem a stojí nejméně námahy (nemusíte si totiž vymýšlet záminky a prát se s následným přechodem). I hráči, kteří preferují nepřímou hru pod radarem, často přejdou na přímé oslovení, když je žena o samotě.

Stačí říct například:

Ahoj, vypadáš hezky. Já jsem…

Čau, líbí se mi tvoje…

Ahoj, krásně se usmíváš!

Čau, jsi sexy!

Pozor, i pokud si vymyslíte záminku ve stylu: „Co koupit kamarádce k narozeninám,“ nakráčíte s ní rovnou k nejhezčí holce v klubu a podáte sexuálním tónem, provádíte stále přímé oslovení. Ano, text byl nepřímý, ale podání rozhoduje.

Existují i oslovení přímo sexuální („Čau, pojď si zašukat“), to už je ale hraniční část spektra, která vyžaduje dodržet několik pravidel navíc.

U přímého oslovení rovnou projevujete zájem, čímž demonstrujete vysoké sebevědomí a odvahu. Podání je upřímné, prožité, osudové. I přes to k ženě přistupujete z dominantní pozice, to znamená žádné přehnané podlézání nebo snaha se zalíbit. Velice to usnadňuje budování romanticko-sexuální atmosféry mezi vámi.

Není důležité, jak přesně ženu oslovíte, stačí to říct tak, jak vám to sedí, a držet se těchto principů. Přesné znění vaší první věty k ženě není nikdy moc důležité, vždy jde o to, jak to podáte, a kdo jste (boží týpek klidně může říkat hlouposti).

Po oslovení je situace takováto: ona se líbí vám, vy se aspoň trochu líbíte jí (většinou, jinak odejde a další postup není třeba řešit) a teď je třeba se poznat – lehce se jí dotýkat, nechat jí, aby se taky trochu snažila, vybudovat pocit emocionálního spojení… O tom všem zase jindy, stejně jako o tom, kdy použít nepřímé oslovení.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Rob napsal 9.4.2013

Cau,jsem Rob. Nevim,jestli tento koment sedne sem. Vzdy,jakmile oslovim divku,zacnu mit nervy,tak napjaty,ze by to nikdo nechtel zazit. A proste jakmile divku oslovim,tak nedokazu vic. Obcas i zacnu panikarit,oslovim divku a zrychlene odejdu. Vsichni mi rikaji,ze je to malem sebevedomi,ale aby mi nekdo poradil,jak si ho zvysit,to ne dokonce mi ani rady tohoto webu nepomahaj a tak prechazim k otazce,Jak se mam zbavit pocitu,ze to nedokazu? Dekuji Rob.

Odpovědět
Princ napsal 31.7.2013

Ahoj Robe. Je super, že se dokážeš odhodlat holku oslovit. Už v tom jsi dál než spousta jiných mužů.

O tomhle tématu u nás vyšel článek http://streetgame.cz/jak-se-zbavit-strachu-z-osloveni/ – zjednodušeně oslovuj holky a snaž se dojít co nejdál (i kdyby tvé nejdál byly tři věty), dělej to často a přitvrzuj. Vedle toho buduj kvalitní život, který ti automaticky zvedne sebevědomí ve všem. Hodně štěstí

Odpovědět
Odešlete odpověď