Seznam se s ní na ulici: Jak na nepřímé oslovení holky – StreetGame.cz
Jak oslovit ženu na ulici

Seznam se s ní na ulici: Jak na nepřímé oslovení holky

Uvidíte na ulici holku, kterou neznáte, a chcete jí sbalit. Ač to tak nemusí vypadat, je to velice jednoduché. Už jsme psali o tom, jak na přímé oslovení. Dnes se povídáme, jak oslovit a zbalit ženu nepřímě. O co jde, jaké jsou výhody tohoto způsobu a jak přesně na to?

Přímo oslovení vypadá třeba takto: „Ahoj, vypadáš hezky“

Za to nepřímé: „Čau, nevíš, kde se tu prodávají kufříky? Mám novou práci a nějaký bych potřeboval…“

Prostě jakákoli věta, kterou rovnou neprojevujete zájem. Může to být něco vtipného a zajímavého („On už nepřijde„), bláznivě nesmyslného („Nevíš, kde mám dort?„) nebo nenápadného a normálního („Kudy se prosímtě jde na nádraží?„). Zejména na třetí zmíněnou skupinu se dnes zaměříme.

Pozitivem přímého oslovení je, že šetří čas a samo o sobě díky svému sebevědomí vytváří při správném podání silnou přitažlivost. Osobně ho tedy při streetgame (balení holek na ulici) preferuji. Nenápadné, nepřímé oslovení se pak hodí zejména když:

  • Žena, kterou chcete sbalit, se nachází ve skupince více lidí, a vy nevíte, kdo je kdo. Je ten muž její kamarád, nebo milenec? Opravdu silné direktní oslovení by možná holku ze skupiny vytáhlo, mnohem lepší ale v tomto případě je získat si sympatie všech.
  • Balíte holku v rámci svého sociálního kruhu. Začnete raději nepřímo a zájem případně odhalíte postupně, než aby jste riskovali odmítnutí a navždy byli mezi svými známými za „toho odmítnutého“.
  • Necítíte se ještě dost sebevědomě na to, oslovit ženu přímo. Strach je třeba překonávat, ale postupně.

A jak přesně na to? Řekněme, že jste ve městě, náležitě upravený a s kvalitním životem podle naší rubriky o životním stylu. Stačí si vyhlédnout ženu a jít za ní. Pokud jste nervózní, jednejte podle článku Jak se zbavit strachu z oslovení. Pak jí zastavte. Dopředu byste měli mít připraveno několik oslovení. Z nepřímých a zároveň nenápadných, které nevytvářejí velké napětí, je to například:

  • Čau, kudy se odsud prosímtě jde do toho obchodu s kytarami?
  • Ahoj, hodil by se mi ženský názor. Co koupit kamarádce k narozeninám? Ale aby si to nevyložila, jako že s ní konečně chci něco mít!
  • Čau, myslíš, že by mi slušelo tohle tričko? (V obchodě s oblečením. Pokud máte svaly, můžete si ho před ní později sundat a zkusit jiné…)

Jak vidíte, může to být skoro cokoli. Perfektní je, když něco vymyslíte na základě situace. Pokud ne, použijte připravenou frázi. Důležité je u téhle otázky neskončit, ale pokračovat v debatě dál. I nepřímé oslovení musí někam vést. Ne že se zeptáte na cestu, rozloučíte se a půjdete předstírat, že touto cestou opravdu jdete.

I tady musíte jednou projevit zájem. U přímého oslovení to uděláte hned na začátku, u nepřímého jí zájem budete projevovat za to, že se bude snažit líbit se vám. Nechme například plynout konverzaci po otázce na obchod s kytarami:

Vy: Čau, kudy se odsud prosímtě jde do toho obchodu s kytarami?
Žena: Ahoj, dívej, to musíš jít tudy, pak zahneš doleva a jsi tam
Vy: Dobře, díky! Víš, chceme s kapelou trochu přitvrdit a moje stará kytara už to nestíhá…
Žena: (Už se jí líbíte, jen neví, co říct, takže se toho ještě musíte ujmout vy)
Vy: A co posloucháš ty?
Žena: Nějaký rock…
Vy: Super, začínáš se mi líbit! (Pak pohled pryč…)
Žena: A co hrajete vy?

Tento koncept projevování vašeho zájmu ne hned, ale jako odměny za správnou odpověď ženy, je pro nepřímé oslovené velice důležitý.

Jinak je vše jako obvykle – jste sebevědomý, chováte se normálně a přirozeně (ne jako někdo slizký nebo nebezpečný), občas jí projevíte zájem, občas si z ní uděláte legraci, a letmo se ženy dotýkáte (třeba ji šťouchnete, podáte jí ruku…). Tohle flirtování je důležité, abyste se nestali jen kamarádem. Tak do toho!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: