Jak moc si s holkou psát na facebooku – StreetGame.cz
Vyděšený z psaní?

Jak moc si s holkou psát na facebooku

Jak dlouho si s ženou na facebooku psát? Kolik chatování je potřeba? A o čem se s ní bavit? To záleží na situaci.

1) Vůbec se neznáme – jedu famegame

2) Proběhlo jen krátké oslovení – dobuduju Spojení na dálku

3) Proběhlo plnohodnotné oslovení – řeším jen logistiku

1) FameGame

Dostávám spoustu dotazů, jak se nejlépe seznámit přes internet. Facebook, Badoo, nebo nějaká seznamka?

Nejúčinnější způsob je stát se slavným a mít facebook jen k tomu, aby vás holky snadno našly. Díky životnímu stylu a sociálnímu kruhu jsem lokálně známý. Ozvou se jen ty, které mají opravdový zájem. Pověst pracuje za mě a holky se mnou samy chtějí spát dříve, než se uvidíme. Přidají si mě, napíšou a další průběh je jednoduchý.

Většinu práce tedy strávíte v reálném životě. Poznáváte lidi, budujete identitu, vytváříte pověst… Jednoduchý profil s pár fotkami složí jen k tomu, aby vás holky samy snadno kontaktovaly.

„Ne geny, nýbrž memy,“ říká sexuolog Radim Uzel: „Udělá totiž daleko větší terno imitátor, o kterém se šíří pověst sexuálního přeborníka. Ženy neusilují ani tak o krásného muže jako spíše o muže, který měl mnoho krásných žen.

Nejvyhledávanějšími partnery se stávají ti, jejichž životním posláním je šíření memů: spisovatelé, umělci, žurnalisté, lidé od televize, filmové hvězdy, zpěváci a hudebníci. Mnohé z těchto povolání muži zaručí, že ho budou obklopovat davy fanynek.

Třeba Charlie Chaplin byl skrček a žádný krasavec. Ale v sexuálním životě slavil úspěch za úspěchem. Stejně jako Rubens, Balzac, Picasso nebo Leonardo da Vinci.“

2) Proběhlo jen krátké oslovení

Když jsem jí oslovil, jeden z nás spěchal, a tak jsme společně stihli pár minut. Spojení není dostatečné na to, aby se cítila bezpečně jít se mnou jen tak ven. Písmenka pak nebudou stačit. Použiju ty nejmodernější technologie (snapchat, skype…), abych jí svou přítomnost dodal až domů. Účinně tak online dobuduju další spojení. Detaily o této technice najdete v This Is Game na stranách 32 až 34.

3) Proběhlo plnohodnotné oslovení

Pokud jsem holku oslovil v reálu a měl dost času vybudovat náležitou přitažlivost i spojení, nechci se digigame zdržovat. Zřejmě jsme se už na živo dohodli, že se uvidíme znova. Řeším tedy už jen, kdy a kde. Mnohdy si ženu ani nepřidávám, stačí krátce zavolat.

Zvolte správný nástroj

Pověst zaručí, že se holky budou ozývat samy. Pokud na živo nebyl čas, zbytek doděláte online. Pokud oslovení obsahovalo vše co mělo, dlouze si psát není potřeba.

Nezná vás – dobudujete spojení

Zná vás – domluvíte rande

Zná vás každý – nabídne se sama

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Píta napsal 18.2.2017

Děkuji opět za cenné rady. :)

Odpovědět
Odešlete odpověď