Jak moc energicky oslovit holku – StreetGame.cz
jak oslovit holku

Jak moc energicky oslovit holku

Každé oslovení není stejné – situace se mění a tak i vy musíte být stále připravení, sociálně vnímaví a nejlépe i co nejvíce ostřílení zkušenostmi. Jak celý průběh ovlivní počáteční nálada holky?

Vyplatí se samotnou dívku, ale hlavně celou skupinku oslovit s kapičku větší energií (zápalem, nadšením), než tam právě vládne. Zejména v klubu buďte tím, kdo přináší zábavu, a ne energii ostatních kazí svým smutkem, přišel je tam nudit. Nálada je totiž nakažlivá.

Říkám s kapičku větší energií, protože když to příliš přeženete, zapůsobíte jako šílenec. Někdo až příliš mimo na to, aby se na vás dívka se svou náladou navázala.

Upravte tedy nadšení, s jakým oslovujete, na mírně větší, než má váš cíl. Moc nad tím nepřemýšlejte, ale rychle to odhadněte a jděte na věc.

Jak se postupně budete posouvat k hlubšímu poznání, budování důvěry a pohodlí, nechte pak společnou náladu pomalu zklidnit. Zvolněte, mluvte hlouběji, pomaleji a tišeji, dejte větší prostor dotykům

Nálada se tedy z veselé a nadšené postupně změní na důvěrnou, a nakonec na nadrženou :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: