Jak konverzovat, co holce říkat – StreetGame.cz
Hydratace po sexu

Jak konverzovat, co holce říkat

Pokud nevíte, o čem s holkou mluvit, není to příčina problému, ale jeho symptom. Nevytrhne vás žádný „kouzelný seznam témat“, jako:

 • její dětství
 • koníčky
 • poezie
 • vesmír

Daleko více si potřebujete na ženskou přítomnost zvyknout. Komunikovat a spát s tolika ženami, až vás vůbec nenapadne přemýšlet, o čem byste s nimi mluvili. Bude to přirozené, tak jako víte, o čem konverzovat s nejlepším kamarádem.

Pokud holka uvidí, že přemýšlíte, o čem s ní mluvit, automaticky z toho vyvodí, že jste nervózní, máte nízké komunikační dovednosti a zřejmě jste ještě moc žen neměli (nejste dobří pro ostatní ženy, nejste dobří ani pro ni). Udělejte proto opak!

Ukažte jí, že ticho snesete

Pokud konverzace utichne, nesmíte znervóznět, začít horečně přemýšlet a pak se zoufale snažit navázat. Naopak využijte příležitosti a ukažte, že napětí ustojíte. Přetavte zhoustlou atmosféru v sexuální. Uvolněte se, dívejte se na ni, představujte si, jak ji pícháte

V tu chvíli ticho přestane být vašim nepřítelem a vy už nebudete vycházet ze zoufalé pozice: „Musím něco říkat, jinak odejde!“

Předveďte konverzační hojnost

Vy nejen, že nejste zoufalí! Dokonce umíte konverzovat tak dobře, že si můžete dovolit témata přetrhávat!

Moc rád sám se sebou soutěžím, jak dlouho dokážu holce neodpovědět na otázku.

Každým dotazem vám holka ukazuje zájem, nabízí vám pomocnou ruku. Ale vy se nebudete zoufale chytat. Budete jako: „Já žádnou pomoc nepotřebuju!“

„Tak mi o sobě něco řekni! Kde třeba pracuješ?“ zeptá se holka.
„Počkej, nejsi ale zlatokopka, že ne?“ zasmějete se.
„Ne, to ne!“ přeskakuje vaši obruč.
„Musím se ti přiznat… Já trochu zlatokop jsem,“ pronesete provinile.
„Haha, tak už mi prozraď, kde pracuješ!“ vyzvídá.
„Promiň, hrál jsem takovou hru, jak dlouho ti dokážu neodpovědět. Jsem učitel osobního rozvoje.“

Mým původním záměrem bylo jen neodpovídat na otázky okamžitě, a projít některými druhy testů. Např. holka vám dá šanci pochlubit se -> vy se pochlubíte -> testem jste neprošli. Nebo holka vám dá nepříjemnou otázku -> vy znervózníte a začnete jí situaci vysvětlovat -> testem jste neprošli. Proto jsem se vždy snažil dát jí protiotázku, odvést téma jinam nebo aspoň říct oznamovací větu, než jí odpovím.

Zjistil jsem ale, že takové neodpovídání mi navíc umožní otevřít s holkou několik témat naráz, doopravdy tak ukázat konverzační hojnost a vytvořit pocit, že si opravdu máme co říct. V každou chvíli totiž visí alespoň dvě tři otázky ve vzduchu.

Najděte pár společných věcí

Lidé nejsou zrovna unikátní stvoření. Obvykle čím osobnější záležitost, tím více lidí se týká. Skoro každému se rozvedli rodiče, nebo ho šikanovali ve škole, nebo mu umřel křeček… Když najdete pár společných věcí, holce to pomůže uvěřit, že je to osud a má to tak být. To do koktejlu přitažlivosti přidá i spojení, důvěru, pohodlí a pocit blízkosti

Nicméně nemělo by to vypadat, jako že navazování spojení je vaše agenda! Je to spíše dáreček, který si u vás žena musí vyhrát.

„Taky ráda poslouchám rock!“ prohlásí.
„Opravdu? To je super! Takže naznačuješ, že je to osud?“

Ukažte na věci, které společné nemáte

Nebojte se říct Ne nebo ukázat nesouhlas. Když občas přerušíte spojení, dáte najevo hojnost a vytvoříte tím ještě větší přitažlivost.

„A máš rád detektivky?“
„Nesnáším detektivky!“

Nebo:

„Já jsem z Ústní nad Labem.“
„O tom jsem nikdy neslyšel.“

Přetrháváním spojení dáváte najevo, že budování spojení není vaše agenda. Že vy jste jen přitažliví a práci necháváte na ní.

Žena by vám o sobě měla říct více, než vy jí

Nebuďte ten chlápek ze speed datingu, co ze sebe hned chrlí: „Já jsem Pepa, rád cestuju, za městem mám chalupu, kdysi jsem vyhrál medaili v plavání na znak…“ Zachovejte si trochu tajemnosti.

Kdo se víc hýbe, víc o sobě mluví, víc se chlubí, ten se více snaží a tedy prohrává.

Měli byste se o něco opřít, použít pár dobře mířených otázek, nebo ještě lépe prohlášení („Líbila ses mi, a tak jsem se rozhodl poznat, jestli jsi i chytrá, sympatická a umíš vařit.“) a nechat jí, aby tam stála, blokovala vám cestu a chlubila se vám. Rozhodně si přečtěte také článek Na co se holky ptát.

Obvykle nikdy neříkám více než větu o sobě, pokud se žena sama opakovaně nezeptá.

Dělejte prohlášení, ale ne o sobě

V prvních minutách zřejmě budete muset obstarat většinu konverzace. To ale stále neznamená, že máte mluvit o sobě!

Žena vás ještě příliš nezná. Je jí jedno, kde pracujete, co máte rádi a jestli máte psa… Pro její život to není relevantní. Chce se hlavně bavit, cítit se dobře! (Nebo v šedi svého života cítit aspoň něco.)

Mluvte o ní, o okolí nebo o zajímavých věcech, ale hlavně tomu všemu dejte emoční náboj! Nesoustřeďte se na slova, ale na pocity, které v ní vyvoláváte. Taková nudná konverzace bez emocí vám totiž ublíží mnohem více, než pár minut hustého emočního ticha.

Konverzaci můžete využít i k sebevzdělávání. Místo nesmyslů se můžete dozvědět něco o její zemi, o ženské psychologii nebo o vaření…

Varování nakonec

Nesnažte se přeříkávat přímo fráze zmíněné v tomto článku. Jsou schválně přehnané, aby popisovaly dané principy. Některé z nich osobně úspěšně používám, ale to nenapodobíte bez správného podání (hlas, držení těla, mimika obličeje, gesta, velikost zorniček, pachové signály v potu…). Soustřeďte se na principy a podle nich improvizujte vlastní fráze.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Jon Snow napsal 1.5.2017

Ještě, že jsi dal na konec to varování. Jinak bych to říkal doslovně… :D

Odpovědět
  Princ napsal 1.5.2017

  Já už je pro tebe budu pro jistotu dávat všude :D

  Odpovědět
SweetTom napsal 2.5.2017

Mám takú skúsenosť. Konverzácia uspávala tak som na ňu pozeral a predstavoval ako ju pícham. Potom začala konverzáciu a spýtala sa ma dačo. Moja reakcia ,,čože“? :D.

Odpovědět
Andreww napsal 21.2.2020

Když holce nebude odpovídat a dělat že vás její otázky nezajímají, tak je to potem skvělá cesta k tomu, aby si o vás myslela že jste namyšlení a myslíte si že ji můžete získat bez snahy. A představovat si že ji pícháte?? Náhodou jí to dojde a stě za perverzního úchyla.

Odpovědět
  Princ napsal 21.2.2020

  Typické strachy většiny beta samců, kteří se místo svádění snaží hlavně zavděčit. Ženě nevadí trochu hravé arogance, a už vůbec ne, když je sexy kluk vzrušený. Odpuzuje ji nejistota a impotence.

  Odpovědět
Odešlete odpověď