Jak jsem rozplakal 5 tvrdých chlapů – StreetGame.cz
Plačící muž

Jak jsem rozplakal 5 tvrdých chlapů

Těžko by se někdo chtěl učit svádění několik let sám, jako jsem s tím začínal já okolo roku 2009. Dokonce ani já jsem se sám nedokázal dostat na vrchol, a proto jsem okolo 2013 se svými studenty založil tuto komunitu svůdníků, která se pravidelně shází a pracuje na tom společně. A před pár dny se na našem setkání stalo něco divného…

29. ledna jsme se totiž sešli, abych probrali ne atraktivní chování, ale rozvoj atraktivního vnitřku. Konal se Výcvik vnitřního nastavení a meditace.

V úvodním kolečku jsem se všech zeptal, co by si ode dneška nejvíce přáli. Proč přišli a co se jim dnes musí splnit.

„Chtěl bych se umět uklidnit, nebýt v oslovení ve stresu…,“ uváděla většina chlapů. „Uklidním je do patnácti minut všechny,“ říkal jsem si v hlavě: „ale chtěl bych dneska něco většího. Chtěl bych jim ukázat, jaká je opravdová povaha vědomí.“

Ano. To, čemu buddhisté říkávali „osvícení“.

Začali jsme dělat úvodní meditace. Mým cílem bylo poskytnout ty nejlepší neuro instrukce a to nejhypnotičtější podání, aby se každý dostal do stavu soustředěné relaxace (ideálního pro svádění), do přítomného okamžiku bez uřvaného vnitřního hlásku.

V krátké pauze na dotazy a postřehy programátor Aleš zmínil, že se mu právě podařilo uvolnit záda, která ho bolela poslední dva týdny.

Pokračovali jsme dál a završili blok kultovním Přítomným jedením hroznu, o kterém pak někteří prohlásili, že šlo o nejchutnější ovoce v jejich ŽIVOTĚ. Teď si představte, jak se jim bude líbit, až to zkusí při sexu…

Pak jsem vyhlásil pauzu. V tu chvíli mě oslovil jeden můj žák, kterému je okolo padesátky, a plakal. Vzpomněl si na nějaké věci ze svého dětství, které musely pryč. „Pusť to ven kámo,“ podpořil jsem ho a nechal ho vyplakat.

Všichni nyní byli uklidnění, doslova nevystresovatelní, jak si přáli. Přišla proto má chvíle. Otevřel jsem soudek cvičení z kategorie „Okamžité osvícení.“ Začali jsme zkoumat témata jako:

  • Jaká je pravá povaha vědomí?
  • Co je to vlastně realita?
  • Jak místo soustředění na přítomný okamžik „zavirovat mysl a tím virem ji shodit“?
  • Jak meditovat a přemýšlet zároveň (tedy aby vás myšlenky nemohly u meditace rušit a odvádět pryč)?

A zkoumali jsme to ne nějakou diskuzí, ale přímo experimenty s vlastní myslí, kdy to každý může vidět na vlastní oči.

Už dlouho jsem tato bizarní cvičení zkoumal na sobě a svých nejbližších žácích, a nemohl jsem se dočkat, až to udělám s velkou skupinou:

Začal jsem opatrně, postupně přitvrzoval a nakonec to tam prostě řekl na plno. Výsledek? Pro několik lidí byly cvičení tak šílená, že se postupně začínali smát, až vše ukončil velký skupinový výbuch smíchu. Dalších několik svůj první den meditace opravdu prolomilo bariéru a následně v kolečku popsalo typické vizionářské zkušenosti, které kdysi založily některá náboženství, včetně Smrti ega.

Krom téhle psychedelie jsme tím prohloubili meditační dovednosti a zajistili, že všem půjde meditovat kdykoli a nikoho nebudou „rušit myšlenky“, což bývá u mírně pokročilých častý problém.

Tím skončil druhý blok a po pauze jsme se pustili do témat jako:

  • Shození masky
  • Pravá intimita
  • Jak přesně využít meditativní stavy přímo v oslovení

Během třetího cvičení jsem některé ty kluky viděl dělat své nejlepší oslovení vůbec, jen díky přítomnosti a autenticitě. Přitom o tom už určitě četli 20x… Ale ono je to potřeba vyzkoušet.

Pauza, a čtvrtý blok se jmenoval Odstraňování traumat. Nikdo nemusel říkat, co jeho traumata vlastně jsou. On to někdo třeba ani nevěděl… Ale pustili jsme se do cvičení a brzy jsem viděl, jak druhý kluk začíná brečet. Schválně jsem daný cvik protáhl, aby měl možnost to zpracovat a nepřerušovali jsme ho uprostřed.

Poslední blok se věnoval rozvíjení Lásky. Když jsme pak dělali závěrečné kolečko, byl jsem v šoku. Někteří muži už totiž mluvili jako moudří mnichové a určitě by na téma Povaha vědomí dokázali napsat nějakou dost psychedelickou esej. Hlavně se ale každému povedlo opravdu meditovat, každý věděl, jak s tím pokračovat a nikomu nezůstaly okolo vnitřního nastavení žádné nezodpovězené otázky. 6 hodin bylo za námi.

O léčivém pláči jsem se pak zmínil na Instagramu a ještě 3 kluci se mi přiznali, že na Výcviku taky plakali, akorát tajně. Belerofon mi napsal, že se ten den vyspal jako nikdy v životě, a Richard zase: „Kámo nedokážu popsat, jak je ten Výcvik něco úžasného. Nikde jsi nezdůraznil, jak moc skvělé to je. Jak moc moc skvělé to je. Podruhé jsem se narodil.“

A tak jsme vyřešili témata jako Klid v oslovení, Konec bloků, Život naplno, Autenticita, Empatie… a příště (26. února) se pro změnu podíváme na Řeč těla, tedy ten jediný „jazyk svádění,“ daleko důležitější než veškerá slova.

Ale je jedno, o čem přesně Výcvik bude. Hodně chlapům je to je jedno, prostě tam chodí. Protože tam je vždycky sranda. Vždycky potkáte podobně naladěné lidi, kteří to často taky neměli lehké, ale společně na tom makají. Protože tam budu já, Trick, Lucas… a pokud nás neznáte, tak jste mohli spát s jakýmkoli množstvím holek, ale vaše baličská kariéra tam teprve pořádně začne.

Přijďte příště. Buď si jen poslechnout super-levnou přednášku (90 minut), nebo s námi potom i 6 hodin intenzivně trénovat Řeč těla. Objevte se, začnem na tom všem dělat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: