Jak jsem objevil 3 geniální využití tichého hlasu – StreetGame.cz
Mikrofón

Jak jsem objevil 3 geniální využití tichého hlasu

Prvních pár let jsem se jako začátečník styděl oslovit holku před lidmi, třeba na zastávce nebo v tramvaji. Zároveň jsem ale věděl, že právě abych strach překonal, musím takové situace o to více trénovat. A tak jsem tam ženy oslovoval alespoň tiše. Paradoxně jsem zjistil, že to má své výhody!

Po mnoha letech vykračování z komfortní zóny už žádný strach nemám. Oslovuju plnou hlasitostí, často si zpívám nebo své studenty učím svádět před lidmi okolo. K tichému hlasu se ale stejně občas vracím ze strategických důvodů.

1) Když oslovíme dvě holky naráz

Parťák balí jednu a já druhou. Nechceme z toho udělal pokec ve čtyřech, naopak se chceme rozdělit a každý jít na své instantní rande, vzít ji do parku nebo k sobě domů nebo do kabinky

Proto stojím u své dívky, mluvím jen na ní a soustředím se jen na ní. Pokud se mi do toho druhá žena plete (nesoustředí se plně na parťáka), dál mluvím na svůj cíl, a k tomu začnu ztišovat hlas, až ke druhé nakonec nic nedolehne.

Je to jako byste seděli u počítače a k tomu měli puštěnou televizi. Počítač by na vás vysílal další zajímavé podněty, za to televize by se nenápadně ztišovala a klidila ze scény, až by zmizela úplně.

2) Když chci zkrátit vzdálenost

Nikdy se k holkám nenahýbám. Místo toho řídím vzdálenost svým hlasem. Ztiším ho a donutím ji přiblížit se, stejně jako ji nechávám, aby se mě sama dotýkala.

Hledejte minimum, které v ní vzbudí požadovanou reakci. Proč k ní chodit, když stačí ztišit hlas?

„Ahoj, já jsem Princ!“ oslovím hlasitě a podám jí ruku.
„Těší mě, Tereza. O co jde?“ zeptá se překvapeně.
„Počkej Terezo,“ potutelně ztiším hlas. „Vidíš támhle tu holku?“ ukážu očima. Začne se otáčet. „Neotáčej se!“ mluvím už úplně tiše a tajemně, takže se ke mě přiblíží. „Zdá se, že mě sleduje a teď žárlí, že jsem oslovil tebe… Zakryj mě prosím.“

3) Když mám zabavit přítele

Parťák osloví holku, která je tam se svým partnerem. Rozhodně tam nepůjdu vedle parťáka! Počkám 10 vteřin a zatímco parťák mluví s holkou, já oslovím přítele z druhé strany (resp. 125 stupňů). Tím ho otočím od holky s parťákem, zmatu a zabavím. Když už jsem v tom, oslovím ho z dálky a brzy ztiším hlas, takže se bude muset přiblížit ke mě a dobře soustředit, aby mě slyšel. Jeho holka mezi tím už není jeho

 

Nedržte se pořád sebejistého hlaholení, ale pestře měňte hlasitost své mluvy podle aktuální potřeby. Právě nedostatek některé věci (zde hlasu) zvedne její hodnotu. Mluvit tiše tak představuje mocný nástroj, který lidi donutí přiblížit se k vám, nebo se alespoň soustředit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: