Jak jsem kvůli holce zabránil vlaku odjet – StreetGame.cz
Vlakové nádraží

Jak jsem kvůli holce zabránil vlaku odjet

Měl jsem za sebou tak trochu pracovní streetgame – vyjel jsem do cizího města za pár lidmi, kteří chtěli vidět, jak na to v praxi. Byla už noc a já směřoval na nástupiště, čekat na vlak, který mě doveze domů. Tam jsem ale uviděl postávat sexy holku s piersingem ve rtu. Jaké by asi bylo líbat se s ní?

Stála tam jen ona, a možná pár dalších lidí. Nevím – po pořádném streetu nevnímáte další lidi… „Ahoj“, začal jsem…

Bylo chladno a tak jsme brzy skončili v objetí. Všiml jsem si ale, že se tváří trochu… rozmazleně. Jako kdyby si téhle chvilky moc nevážila, kdyby tímhle objetím dělala službu ona mě. Nenechal jsem jí, aby se pořádně snažila, a to byla chyba. Prudce jsem jí odstrčil.

Tohle je součást hry. Znejistit dívku, když už si je vámi příliš jistá. Nechat jí na pochybách. Nechat ji skákat po vás jako kočku za klubkem nití, které je dost blízko, aby měla šanci ho chytit, ale dost daleko, aby ho nechytla a neztratila zájem.

Otočil jsem se a udělal pár kroků ke stupínku, na který jsem si sedl. Došla ke mě, a já ji objal nohama. Tady máš svou odměnu kočko…

Právě v tu chvíli ale začal brzdit můj vlak. Seskočil jsem, políbit jí na tvář a rozběhl se směrem k řidiči vláčku. „Dobrý den, jedete přes … ?“, ujistil jsem se. „Počkejte teda prosím vás chvilku, musím se ještě rozloučit s touhle holkou“, ukázal jsem na dívku za sebou.

Měl jsem zajištěnou tu nejkrásnější časovou tíseň – čekal na mě celý vlak lidí! Měli jsme posledních pár vteřin a já věděl, že teď to vyjde. Že se nechá políbit, protože brzy se s ní rozloučím a odjedu pryč.

Zkusil jsem to… V posledních vteřinách vždycky vznikne určitý sentiment, smutek z toho, že vše končí… A opravdu! Začali jsme se vášnivě líbat.

A pak už jsem se musel odrhnout. Říct: „Ahoj“ a znova doběhnout k vlaku. Skromně procházet uličkou, hledat si sedadlo a vědět, že ostatní ví, vědí na koho čekali… Nádherný pocit.

Uvelebil jsem se v sedadle a zároveň mi přišla sms. Byla od ní: „Kolik ti je? Jakou školu děláš? A máš facebook?“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: