Jak funguje seznamka Tinder – tajemství 2 algoritmů – StreetGame.cz
Žena na šálku kávy domluveném přes Tinder

Jak funguje seznamka Tinder – tajemství 2 algoritmů

Tinder je aplikace na telefon, kterou si stáhnete z Google Play Store nebo Apple Store, nahrajete pár promyšlených fotek, atraktivně vyplníte profil a pak jen vybíráte mezi ženami – ANO/NE. Ony zase swajpují chlapy, a jakmile si muž a žena oba dají srdíčko, zobrazí se jim to. Mohou si napsat, domluvit rande a vidět se v reálu.

Tinder nebo podobné Badoo mohou fungovat jako vhodný doplněk oslovování žen na ulici nebo v klubu. Nevyplatí se ale balit holky 100% času pouze online. Dříve nebo později vás totiž čeká rande, a tam ženu potkáte z očí do očí. Proto se vyplatí z očí do očí i pravidelně trénovat, tedy oslovovat neznámé holky na ulici a budovat svůj skill. O tom je ostatně většina našeho webu streetgame.cz, kde se po dočtení tohoto článku můžete více rozhlédnout, nebo jednoduše vyplnit mail do formuláře vpravo nahoře a nechat se pohodlně provést celým úvodním kurzem o ženách zdarma.

Tak jako tak, pravidelně oslovení/rande trénujte, zlepšujte se a hlavně do vztahu nechoďte bez splnění své zkoušky mužství.

Jak se seznámit přes internet při vší té konkurenci? Návod:

Vychytat své fotky na maximum nestačí. Pro maximální úspěch v digitálním světě potřebujete rozumět současnému algoritmu. Ten navíc seznamky jako je Tinder nebo Badoo, i sociální sítě jako Instagram, často mění.

Každý měsíc pořádáme tématické Výcviky pro muže, a DigiGame (svádění holek přes internet) je téma, které žákům nejvíce doporučujeme absolvovat každý rok znova, protože trendy a algoritmus se mění mnohem více, než balení holek venku naživo. (Tam se techniky také pomalu vyvíjí, ale děláme to právě my, elitní baliči – nehýbe se to samo, máme nad tím plnou kontrolu.)

Algoritmus Tinderu má v současnosti 2 hlavní tajemství:

1) Neodklikávejte ANO každé holce na Tinderu a Badoo

„Ušetřím čas – nebudu čučet na displej, potvrdím úplně všechny ženy a pak si teprve vyberu z těch, se kterými mám shodu,“ napadlo tisícátého muže v řadě. Ne tak rychle!

Tinder disponuje skrytým algoritmem, který má za úkol vyhodnotit, jak kvalitním mužem jste. Čím přitažlivějšího vás vyhodnotí, tím více ženám vás nabídne. Obrázek si dělá i podle toho, jak moc jste vybíraví.

Potvrzujete každou ženu, kterou uvidíte? Tinder vás považuje za muže s nízkými nároky, tedy i muže nízké kvality, a postupně vaše fotky přestane ženám nabízet. Až se dostanete do situace, kdy swajpujete jako o život, ale nemáte žádné shody… Zbude vám jen zuřivě vyhledávat „proč Tinder nefunguje?“ a udělovat jednohvězdičkové recenze.

2) Používejte Tinder alespoň 1x denně

Sám ředitel společnosti Tinder prohlásil, že algoritmus odměňuje aktivitu, a pokud jste na seznamce pravidelně, zobrazíte se většímu počtu žen. Spíše než hodinu 1x týdně se proto vyplatí strávit na Tinderu 5+5 minut každý den, třeba na záchodě.

Hodně štěstí při seznamování přes internet i na živo! A pokud vás svádění online (jak si vytvořit atraktivní profil, co holce napsat…) zajímá více, stáhněte si pohodlně náš kompletní balíček s kompletním systémem, jak sbalit ženu online. Dobře nastavený Tinder a další služby vám pak mohou generovat několik rande týdně navíc.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

8 komentářů
Beam napsal 24.3.2020

Můj názor je, že Tinder je past a ponížení pro muže. Moje osobní zkušenost s tindrem a docela květnatně rozepsaná by byla hodna samostatného článku, než k příspěvku sem. Myslím, že to bude i tučné soustíčko pro Prince. Zdarec…

Odpovědět
  Princ napsal 24.3.2020

  Tak já si nemyslím, že by Tinder musel používat každý, ale nedělejme z toho zase katastrofu :D Magic není žádný krasavec a viděl jsem ho dostat 35 superlajků za den (shody ani nepočítáme). Chce to jen účinnou technologii.

  Odpovědět
  Beam napsal 24.3.2020

  Účinnou technologii to ano. Třeba novou lepší seznamku :D kde by nehrál roli tolik vzhled a byly by stejné pravidla pro komunikaci pro obě pohlaví a lidé by si partnery vybírali na základě společných zájmů a ne nafintěných fotek, či finančního konta. Seznamka by žila z reklam a nebyl by tam žádný pojebaný premium pro boháče ani žádné zvýhodnění. Lidi by byly odměňováni na základě pozitivního hodnocení nebo počtu oslovených vs/střetnutí. aby se zamezilo například borkám jen vykecávat a honit ego a borcům leštit jednu zadruhou, něco na ten způsob atd. Ale toho se nikdy nedočkáme. Ani od faceboooku jak sliboval. Jinak algoritmus Tinderu je mi znám, ačkoliv tomu nevěřím. No a aktuální seznamování jsem přesunul na vedlejší koleji, poněvadž jsem zadán. Ale stále mám přehled co je „trendy a in“ například roškubané gatě a černé hadry mezi teenkama :D a o učesu rači ani nemluvím….

  Odpovědět
  Princ napsal 25.3.2020

  Tak to založ, třeba budeš boháč taky :D

  Jak mluvíš o tom, že holky chtějí vzhled a ne charakter, ty teda máš ten charakter a dobré srdce?

  Odpovědět
  Beam napsal 27.3.2020

  Omlouvám se, že jsem neodepsal v kratším intervalu, ale měl jsem teď hodně práce. Jsem přesvědčen že ano. Mám dobré srdce i charakter. Ikdyž mám i své muchy jako každý asi. Ačkoliv po těch letech od puberty se dnes vnímám o hodně moc víc red/black-pilled a s tím i mnohonásobně sebevědomněji ve všech oblastech života, nejen vůči ženským, ale i pracovně. Ačkoliv s mým vzhledem a zkušenostmi vím kde je mé místo na vztahovém trhu. Nevím jestli mi rozumíš. Tak lovu zdar….

  Odpovědět
  Princ napsal 28.3.2020

  Jak se tvé dobré srdce teda projevuje? Pod dobrým srdcem si představím spíš Magica, Lucase nebo Zepha…

  Odpovědět
aldot napsal 26.3.2020

Lukáši, v prvom rade, holkam nejde ani o vzťah a ani o lásku. Keď toto pochopíš, tak ti to bude dávať väčší zmysel. vzťah/láska = kryci manéver. (netvrdím že im ide iba o peniaze, moc…)
Ďalej, vzhľad sa dá zmeniť(nemyslím len posilkou) ide o to, či chceš ty niečo investovať alebo len pasívne čakáš kým ti žena skočí, však vieš kam.
ženy chcú jednoducho povedané muža. A byť mužom neznamená len to, že ti niečo trčí tam dole

Odpovědět
Mazací sýr napsal 27.3.2020

Beam- kámo ty seš klasik :D

Odpovědět
Odešlete odpověď