Jak dát najevo, že nechcete vážný vztah – StreetGame.cz
Loví chlapy do vztahu

Jak dát najevo, že nechcete vážný vztah

Někteří muži chtějí vztah, jiní jen hromady nezávazného sexu. Pokud patříte do druhé skupiny, jak dát ženě najevo, že nemá očekávat vztah, aby po sexu nebyla zklamaná?

Slibovat ženě závazky, když ji chcete jen dostat do postele, by nebylo v souladu s naší hodnotou konání dobra. Hlavně to ale není vůbec nutné! Následující článek vás naučí managovat ženská očekávání a citlivě ženu připraví na to, co přijde.

Holky nejsou hloupé

1% bohatých vlastní 99% peněz. Podobně 1% baličů píchá 99% žen. Většina holek díky tomu velice rychle získá mnohem více sexuálních zkušeností, než zbylých 99% mužů (nebaličů, kteří okusili několik dívek za celý život).

Když je holce 16, už ji dávno nakládá několik dospělých alfa samců, kteří si vystřídají všechny krásné holky v ročníku. Její naivní spolužáci toho mezi tím ještě o sexu moc neví. Nejvíc zkutečností tedy mají alfy (opíchali desítky holek), poté holky (měly několik alf), nakonec bety (co pár let mají možná náhodně nějaké zbytky).

To beta samci žijí v iluzích o princeznách, o té pravé, o monogamii…! Uvědomte si, že i pokud vy jste před objevením streetgame.cz měli nějaké iluze, ženy vaše iluze nesdílí! Krásné ženy vědí, jak to chodí. Vědí, že každý píchá s každým a sex je úplně obvyklá, maličkatá věc.

Toto vědění uniká jen betám, nikoli ženám.

Spousta žen miluje nezávazný sex

Romantické pohádky často popisují fantaskní svět. Chlapi jsou v něm prsata, které zajímá jen sex, zato ženy tam touží po lásce.

Realita ukazuje spíše opak. Ženy často milují sex mnohem více, než muži. Jednorázovka, vztah, je jim to jedno, hlavně že se k němu dostanou.

Nezávazným vztahem ženu nijak nepodvedete. Tedy pouze pokud byste jí vztah slíbili, to ale není třeba. Spoustu žen možnost vztahu komunikovaná takhle brzo spíše odradí.

Nezávazný sex je default

Mimo romantický svět beta samců se jednorázovka považuje za předdefinovaný stav. Platí tedy: „Dokud se neřekne jinak, jde o jednorázový sex.“

Neplatí: „Dokud se neřekne jinak, jde o vztah.“

Pokud tedy chcete jen nezávazný sex, nemusíte říkat nic. Teprve pokud by vám šlo o něco vážnějšího, musíte podniknout opravdu aktivní kroky.

Jestli jako tuplovaní dobráci chcete jistotu, že ženu neuvedete v omyl, stačí dodržovat následující 4 body:

1) Odpovídejte na dotazy spíše nevážně

Řekněme, že se vás žena zeptá: „Jako co pracuješ?“
Můžete odpovědět upřímně: „Jsem hacker.“
Anebo si udělat legraci: „Jsem striptér.“

Obojí funguje, ale upřímné odpovědi jsou více „vztahové“, zatímco ty lehkovážné více „jednorázovkové.“

(Samozřejmě i pokud uvažuje o vztahu, vždy byste se s ženou nejdříve měli párkrát vyspat, proto spíše rozlišujeme „sex s možným vztahovým potenciálem“ a „sex bez možného vztahového potenciálu“.)

2) Občas neodepisujte

Pokud přítelkyně napíše sms: „Co děláš?“, zřejmě jí odpovíte. Pokud to napíše holka, se kterou jen spíte (a chcete to tak nechat), můžete to klidně den dva ignorovat. Reagovat na každý nesmysl by znamenalo příliš investovat do něčeho, co má být jen o nezávazném sexu.

3) Zmiňte, jak jste byli v klubu…

Už poměrně silný signál, že tohle nebude vážný vztah, můžete vyslat, když holce povyprávíte, jak jste byli v klubu, a stalo se to a to bláznivého. Nechlubte se, cílem příběhu je jen citlivě sdělit, že se dále seznamujete i s jinýma holkama.

Můžete se před ní také otevřeně dívat po jiných, nebo to i komentovat: „Líbí se ti támhleta? Měla jsi někdy trojku?“

4) Neřešte do hloubky její problémy

Pokud vaši přítelkyni něco tíží, můžete ji vyslechnout, nechat ji vybrečet se, namasírovat ji, dát si vanu…

Pokud něco tíží holku, se kterou jen spíte, přišla v nevhodnou dobu. Můžete ji zkusit rozveselit, ale nepustíte se do hlubokého řešení jejích problémů. To ji spíše pošlete domů a zavoláte jinou. Nebo se nechte stáhnout, a kamarádství s výhodami vám zvážní, ani nebudete vědět jak…

Cesta fuckboye

Slibuje si holka od sexu s vámi automaticky i vážný vztah? Z 90% si to zřejmě jen namlouváte – ony ví, o co jde… Ve zbylých 10% případů jste se buď chovali moc vážně (1), na vše pejskovsky odepisovali (2), nemluvili dostatečně otevřeně (3) nebo se nechali zatáhnout do řešení jejích problémů (4).

Pamatujte, že holky nemívají iluze a jednorázovky jsou default. „Chci s tebou chodit“ se říká, „Chci s tebou jen spát“ ne. Soustřeďte se na sebe, chovejte se uvolněně a lehkovážně, udržte nadhled, neřešte vážné věci… a ženy pochopí, že jste kluci na sex.

Pokud se pak přeci jen rozhodnete pro vztah, dělá se to mnohem snadněji, než pokud jste se od začátku chovali „vztahově“ a náhle si to rozmyslíte. Ostatně ze začátku by se každý měl pořádně sexuálně otrkat, než se do plnohodnotných vztahů pustí.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

20 komentářů
Doctor Dolan napsal 8.7.2018

*1% bohatých vlastní 99% peněz. Podobně 1% baličů píchá 99% žen.*
Celkem Funn jak pak každá druhá ve třiceti brečí, že nemůže najít chlapa na vztah, když si do té doby užívala každý týden s jiným. Nebo když si začne s alfou a pak brečí že ji podvádí na každém kroku, byť jí dotyčný asi lásku na celý život neslibovat.

*Většina holek díky tomu velice rychle získá mnohem více sexuálních zkušeností, než zbylých 99% mužů (nebaličů, kteří okusili několik dívek za celý život).*

Já ti nevím, není trochu mimo mísu srovnávat množství sex. zkušeností u žen a u mužů? Pro chlapa je to výzva a challenge, musí vynaložit snahu, ženská je jen pasivní přijímačka, její jediná vynaložená energie je roztáhnout nohy :D

Jinak super článek, hlavně neskončit v chomoutu :D

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 8.7.2018

ehm, ještě maličkost:

*Pokud něco tíží holku, se kterou jen spíte, přišla v nevhodnou dobu. Můžete ji zkusit rozveselit, ale nepustíte se do hlubokého řešení jejích problémů. To ji spíše pošlete domů a zavoláte jinou. Nebo se nechte stáhnout, a kamarádství s výhodami vám zvážní, ani nebudete vědět jak…*

Řekl bych spíš, že ve chvíli kdy holce budeš pomáhat řešit její problémy tak je to nejrychlejší cesta do friendzone, ne do vztahu. Holky o mne měly zájem jen v době kdy jsem na ně s*al a opovrhoval jimi, když jsem s nimi jednal jako s lidskými bytostmi a byl k nim empatický, tak se mnou akorát zametaly a koukaly po jinejch (popř. brečely jak milují svého ex)

Odpovědět
Matej napsal 9.7.2018

A jak dát najavo, že vážny vztah naopak chci? To je často zloźitejší, než tohle:)

Odpovědět
Princ napsal 9.7.2018

Doktor: nesrovnávám množství sexuálních zkušeností mužů a žen proto, že by to byl vzájemný závod a vítěz by dostal medaili :D Prostě méně zkušené kluky informuju, že ženy mají zkušeností více (ať už vynaložily snahu, nebo ne) a nesdílejí jejich romantické iluze.

Jinak určitě neřešit moc problémů ještě před sexem.

Matěj: tak jako tak se s ní určitě nejdříve párkrát vyspi. Pro vážné vztahy pak doporučuji celou https://thisisgame.cz a taky https://streetgame.cz/im#prezentace – hlavně od strany 110.

Odpovědět
Kaja napsal 9.7.2018

Cau Princi. Ale vzdyt holky jsou spis zamereny na monogamii. Chteji preci vztah aby muz vychovaval jeji dite, maji mensi pocet vajicek. Jakto tedy ze jsou tolik pri chuti?? Proc jsou tak nastaveny? Napriklad ze je muz velmi nadrzeny je pochopitelne ma miliony spermii kterymi muze plytvat a pokud mozno co nejviic.

Odpovědět
  Princ napsal 9.7.2018

  Ve většině světa i historicky je běžné, že 1 úspěšný muž má několik manželek, a vychovávají děti všech. Žena také může tajně počít dítě s alfa samcem a vychovat ho s betou, který si myslí, že je jeho.

  Nucená monogamie ženy extrémně poškozuje, protože na většinu nezbývá dostatek alf: https://streetgame.cz/jak-beta-samci-zabili-polygamii/

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 10.7.2018

  To Princ:
  Naštěstí tu máme genetické testy.
  Takže podvedenej Beta, jehož partnerka si s alfou upíchla dítě, ji může v „alfa chvilce“ udělat monokl a vyhodit i s děckem na ulici ať ji živí alfa.
  Jednou snad budou genetické testy při zapisování otcovství povinné.

  Odpovědět
  Princ napsal 10.7.2018

  Dost bet bude pokračovat s výchovou, i když zjistí, že dítě není jejich. Beta je zoufalý, myslí si, že nemá na výběr, že tahle je ta pravá, že lepší už nenajde… a tak tahá za kratší provaz. Tak jako už skousl, že všechno platí, že nesmí s kamarády ven, že umývá nádobí a že má zakázáno polovinu sexuálních praktik, může skousnout i výchovu cizího dítěte.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 10.7.2018

  Ehm, takže když holka řekne „můj přítel je hajzl, nerespektuje můj názor, tahá se s kámoši po venku, zanedbává mne, doma mi skoro nepomůže a nechce se mnou trávit čas“ v překladu do chlapské řeči mnohdy znamená:

  „Chtěla jsem si ho omotat kolem prstu, ale on má dost sebeúcty na to aby mi nedělal čokla, otroka a živitele, vše ve vztahu se netočí kolem mne a byť mu do všeho kecám, stejně žije svůj život podle svých představ.“ chápu to správně?

  Myšleno tak že holce se věnuju apod. ale když chci na zas*aný koncert tak jdu na ten zas*aný koncert i přes její protesty, ale ona bude stejně brečet jak ji zanedbávám, třebaže tejden předtím jsem zorganizoval romantickou večeři s BDSM hrátkami na večer?

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 10.7.2018

  W8, takže když si nenechám s*át na hlavu a když se holka chová jako debilní k*áva tak ji kopnu do p*dele, rád vařím a dělám domácí práce (protože mě to baví a nejsem mamánek) ale odmítám uklízet cizí bordel a dělat otroka, než abych byl v nefungujícím vztahu nedej bože bez sexu tak jsem radši single, nikomu na 100% se nepřizpůsobuju a jdu si za svým, ale s oslovením a balením holky mám problém a celkově úspěchy u žen zatím nic moc, tak jsem alfa nebo beta? :D

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 10.7.2018

  To Kája:

  Chápeš to špatně.

  Z mého pohledu je to asi takhle (princ ať kdyžtak opraví):
  Ženské neví co chtějí, resp. chtějí po chlapech navzájem se vylučující vlastnosti:
  Chtějí chlapa, který bude na všechny zm*d a který se umí prosadit, ale zároveň na ně bude hrozně milej, nalouchavej, dobrým otcem jejich dětí.
  Chtějí chlapa, který bude extrémně sexy a přitažlivý, ale zároveň je bude bezmezně milovat a bude jim věrný.
  Chtějí silného, rozhodného dominantního chlapa, který ale zároveň bude respektovat jejich názor. (Ale zase ne moc, pak je podpantoflák)

  Čili ve výsledku chtějí hodného hajzla, věrného děvkaře atd.

  Každá samozřejmě vlhne z alfy. JENŽE alfové nejsou monogamní, ti chtějí co nejvíc šustit a pro vztah jsou méně použitelní. Ženským totiž imponuje arogance a sobectví, alfové většinou nechtějí řešit jejich problémy, jejich debilní nálady a vydržovat je a už vůbec ne se upnout na jednu holku. V nejlepším případě narazí na alfu, který se o ni „postará“, ale musí se smířit s tím že bude mít do toho X dalších milenek a dříve či později ji vymění za mladší model (jako ženská, jakmile narazí na někoho lepšího, hodí tě pod autobus a přesedlá, bez ohledu na to jak super vztah jste měli).

  Ženské totiž nejsou schopny pochopit, že to, že ji chlap umí sbalit, neznamená, že bude použitelný ve vztahu. Proto taky kdejaký ožralec, feťák či gambler má přítelkyni a k tomu x milenek, protože má „šarm“. (Ten jí je následně k ho*nu ve chvíli, kdy je z ní svobodná matka, hajzlík vzal do zaječích a zůstaly po něm jen dluhy.)

  Mateřský pud je samozřejmě silný, takže ty, které si do třiceti nezávazně užívaly s desítkami chlapů následně uhání kdekoho. (Ty které se dříve nechávaly složitě dobývat najednou na druhém rande plánují svatbu, biologické hodiny tikaj.)

  Takže taková holka pak narazí na nějakého hodného bezproblémového chlapa, který je pro vztah použitelný. JENŽE podvědomě bude pořád toužit po alfovi nebo aspoň šarmantním hajzlovi. Co udělá?
  Upíchne si děcko jinde a „hodnej ňouma“ bude vychovávat kukačku. (Proto bych po každé, která by tvrdila že jsem ji zbouchnul chtěl gen. testy)

  Hodnej ňouma jí bude dělat zázemí, řešit její problémy, vychovávat děti, vydělávat prachy, bude tu pro ni když se zrovna sesype, zatímco hezké chvilky si bude šetřit pro jiného a když to praskne tak „jí někdo hodil něco do pití“. Beta debílek jí to samozřejmě sežere a pokud se na jinou babu jen podívá, schytá žárlivou scénu.

  Takže máš dvě možnosti:
  Být hodnej ňouma, kterého bude holka podvádět, nebo budeš ten, s kým holka svého partnera podvádí.

  Svět není pohádková říše a ženské nejsou princezny, proto se nikdy nechci ženit, max. milenky.
  Až budu MUDr. tak se obávám že budu totiž tak trochu oblíbený cíl zlatokopek a svobodných matek, které mne budou chtít využít. Tak využiju já je a obratem je pošlu do pr….

  Odpovědět
Kaja napsal 10.7.2018

Pokud vim tak alfa je schopny zeny sbalit i vest je ve vztahu a nejak nechapu jak ta teorie souvisi s mym dotazem. Muz ma nekonecne mnoho spermii takze jima muze plytvat, zatimco zena ma omezene mnozstvi vajicek, k tomu kdyz otehotni tak musi investovat cas usili ……Proto nemuze jit jen tak s kazdym a je nastavena na vztah aby ji muz pomohl s ditetem. Proto nechapu jeji polygamni chute, holky treba zacnou se sexem nekdy od dvanacti a sukaji s kazdym mam pocit ze i bez ohledu jestli je kluk beta, nebo nemusi byt byhvijaky borec. Proste s tim jak si uzivaji to vypada, ze maji vajicek jako muzi spermatu. Asi mi to k nicemu nebude ale kdovi a taky me to zaujalo.

Odpovědět
  Franta napsal 11.7.2018

  Hodně holek a žen, to má tak, že si musí „užít“, dokud jsou mladé. A chlapa že si najdou až po 30. Jenže po 30 prudce klesá atktivita žen a pak zjistí, že všichni chlapi, co by za něco stáli, jsou dávno přebraní a dávají přednost mladším, před vyskákanou 30-nicí.
  Tento „trend“, užít si dokud jsou mladé, k nám přišel po 89 ze západu. Předtím byla většina žen okolo 25 let už vdaná.

  Odpovědět
Kaja napsal 11.7.2018

Oka diky Franto! :D

Odpovědět
Kaja napsal 11.7.2018

Ale stejne si myslim, ze to maji v sobe.

Odpovědět
Tygr napsal 12.7.2018

Je to tak. Všechny to chcou :)
Líbí se mi jak dokážeš spojit ty myšlenky dohromady Princi.

Odpovědět
Kaja napsal 13.7.2018

A jeste jedno me zajima. Pokud je u holek sex tak snadne k cemu je potom raport, spojeni ???????

Odpovědět
Kaja napsal 15.7.2018

Anebo proc sili kdyz se prijde na muzovu neveru

Odpovědět
Princ napsal 5.8.2018

Nevěrný monogamní muž = žena přichází o zdroje

Šílení = ženská taktika, která má muži snížit sebevědomí a propříště situaci předejít

Odpovědět
Kaja napsal 12.8.2018

Diky moc. Princi. Za tvuj cas.

Odpovědět
Odešlete odpověď