Jak často trénovat balení holek – StreetGame.cz
Čas na streetgame

Jak často trénovat balení holek

Vlastnosti, které jsou pro ženy přitažlivé, kultivujete pouze pravidelným tréninkem. Našim denním chlebem proto je oslovovat holky a pilovat na nich své schopnosti. Jak často?

Pro krajně vytížené

Jste podnikatelé nebo se vedle zaměstnání připravujete na olympiádu?

Oslovte každý den alespoň dvě, tři holky, například cestou z práce, cestou do posilovny… Integrujte streetgame do svého běžného života. Jednou nebo dvakrát týdně si pak vyhraďte čas na větší soustředěnou akci. To může být:

  • jít v pátek do klubu
  • vzít parťáka nebo přítelkyni a prostreetovat společně celou sobotu
  • přijít na kurz

Pro obyčejné lidi

Snažte se vměstnat do života tolik svádění, kolik to jde. Vysekejte sledování televize, sezení u počítače… Jednou zvládnete dvě hodiny, jednou čtyři… Čím víc, tím líp. Počítá se i balení holek na bazénu, rande, svádění spolužaček, sex přes webku

Důležité je vymáčknout z každého oslovení maximum. Máte-li hodinu, oslovte tři holky a vezměte každou na krátké rande, radši než abyste jich oslovili 15 a od každé si po pár minutách vzali jen telefonní číslo. Oslovili byste neekologicky moc holek a jen se topili ve zbytečných číslech.

Denní časová dotace pak vypadá třeba jako: 9 h spánek + 9 h práce + 2 h sport + 4 h přítelkyně a streetgame.

Pokud chcete být naprostá elita

Ukončete svůj dosavadní život a udělejte ze streetgame prioritu v tom novém. Cestujte, poznávejte parťáky, balte holky celý den ve všech možných prostředích a situacích. Berte to tak, že streetgame je opravdová, to normální život je jen hra.

Osobně jsem zkusil všechny tři, a tento přístup mě dělá nejšťastnějším. Celý předchozí život jsem se cítil, jako bych pořád na něco čekal, jako by to byla jen příprava. Teprve když každý den naplnily bláznivé zážitky ze streetgame, teprve když jsem jednal více než přemýšlel, začal jsem opravdu žít, teď a tady, v přítomném okamžiku.

Pro muže, kteří si zvolili tuto cestu, jsme vybudovali Internship program.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: