Jak balení holek na ulici zničilo Brno – StreetGame.cz
Spálené Brno

Jak balení holek na ulici zničilo Brno

Streetovat celý rok jen v Praze, moc bych se nezlepšil. I proto jsem krom výletů na východ uspořádal turné po Česku: 1 kurz ročně v každém větším městě. Jako první přišlo na řadu Brno a kapacita se okamžitě naplnila. Už to mělo být pro místní obyvatele varovným signálem…

Když jsem zjistil, že 3 místa na celý rok nebudou stačit, povolal jsem svého nejlepšího žáka, Magica, aby kurz vedl se mnou. Kapacita se zvedla na 6.

Přítomnost dokonce 2 instruktorů, z nichž každý se specializuje na trochu jiné věci a může poskytnou jiný pohled (a zvlášť když je to Magic, který je s každou další švédskou trojkou slavnější), jen zvýšila zájem. Na nově vyhlášený mega kurz se začali hlásit už i Pražáci. Nakonec jsme museli otevírat ještě druhý termín v neděli ráno… Kapacita vzrostla na 12 žáků + 2 instruktoři.

Co se proboha stane s Brnem, když se jím naráz prožene taková horda baličů?

No následky, jak ještě uvidíte, si Brno ponese ještě hodně dlouho…

Oba mega kurzy byly každopádně šílené, a reporty brzy zaplavily Klubovou sekci našeho fóra. Protože v Klubové sekci jsou jen vlastníci všech 3 knížek, vybral jsem pro všechny z jednotlivých deníků to nejlepší:

Jdeme se ohřát do mcdonaldu, je prázdný a já navrhnu že jdu oslovit prodavačku. chyba – čekám v řadě jako zákazník, princ mi pak vysvětlil, že je to hloupost, může mi jí někdo oslovit a že ať normálně jdu za ní hned. Holku oslovuji a je nadšená. Chvíli kecáme a že si musí pro něco do šatny a hned bude u mě. Já se rozhodnu že nebudu čekat, protože je to tak 4/10 a spíš nebylo co oslovit. Takže se vracím k princovi.

Vyrážíme z mcdonaldu, kebab a poté vidím holku, princ at jdu za ní. Oslovím ji a ona se nezastaví, řekne mi at jí doběhnu. Dobíhám a zastavuji holku, že něco prohodím znovu, holka získává zájem a hned se opírám. Kecám s ní, hodím jí číslo a poté objetí a vyrážíme do nákupního centra.

Tam vidím hezkou prodavačku, jdu za ní a oslovuji jí. Basic: ahoj, jsi hezká. Podávám ruku a představuji se. Holka se mi taky představí a kecáme. Holka strašně milá. Kecáme o cvičení, pak se mi vychválí, že umí péct. To mě z části nadchne, že mi bude dělat dortíky, vdolečky apod. Pekařka se bude hodit do mé domácnosti. Po chvilce jí hážu číslo a loučíme se. Jedna chybka ta, že jsem nebudoval moc doteky. Jediné co tak když jsem jí psal číslo, tak jsem jí trošku pohladil po ruce. Jdeme zpátky na hlavák. Princ mě pošle za holkou, po oslovení se hned opřu. A po pár sekundách vyrázím na instantko. S princem a bracem se loučím.

Shrnutí: Z toho víkendu jsem si odnesl větší sebejistotu, zkušenosti s oslovováním. Sobota byla slabší,ale neděli jsem si dost užil a bylo to super. Po radách od magica a prince to začlo jít.

Fairytaleseducer ve svém deníku (odkaz vám bude fungovat jen pokud jste členy Klubové sekce).

Po střetnutí s dalšími kluky se rozdělujeme do dvou skupin… moji vede Princ, tu druhou má Magic. Ze začátku jsem v rozpacích, kluci chodí strašně rychle… nestíhám… já chodím pěšky dost pomalu :D … První oslovení si ani nepamatuju… vím, že holky byly v mých očích strašně mladé… s „mojí“ jsem prohodil jen pár slov, Princ tu druhou dostal. Pozoruju ho, nechápu… ta slečna je zhypnotizovaná… :D

Princ začíná zpívat…

Princ přestává zpívat…

Princ chce, abychom zpívali, cítím se jako kokot, zpívám… :D … zpívají i ostatní kluci… Dále si pamatuju, že děláme na ulici kliky… Nevím, jestli je nedělám v kolejišti, tramvaj naštěstí očividně nejede…

Další oslovení – dvojičky… míně mě přakvapuje to Princovo rázné „Oslovi tuhle!“… nejsem duchem úplně přítomný… cítím se zvláštně… Princ to tuším zachránil a oslovil je on, já se dává do diskuze s tou druhou… Nevím, co říkat… zjišťuju, že je Slovenka, ptám se, odkud je, ona mě odkud jsem… netuším o čem jsme se bavili… pamatuju si její hnědé oči a takový zvláštní pohled… říká, že jí je zima, říkám, ať se přesuneme… pamatuju si Princovo „Kámo, to je úplně zabité…“ :D.

To, jak Princ vede studenty přímo před očima oslovovaných holek… to je třeba zažít… :D

Mám takový pocit, že někdy přišly na řadu první duchovní cvičení… dýchání… na tohle nejsem.. dostává mě to do rozpaků. Pamatuju si, jak kolega Dominik objímá Prince, že mu změnil život

Další oslovení… Princ mě posílá za Vietnamkou sedící někde v restauraci nebo co… No.. sedám si… ptám se jí, jestli umí slovensky… NE! … česky? JO! … tohle nepůjde… sedím asi 3 vteřiny, jdu raději pryč… Princ mi vysvětluje, že jsem byl na tenkém ledě s rasizmem… píšu si.

Další oslovení, další sedící… sedám si… líbí se mi… jde to líp… Představuju se jí, zjišťuju, že je Slovenka, povídáme si odkud je… ptá se odkud jsem já… ptá se, jestli tohle normálně oslovovat holky… souhlasí, že to normální je :D Ptám se na přítele (že prý to nemám dělat, píšu si) … kecáme, je skoro na odchodu… nepamatuju si další debaty.

Duchovní cvičení“… něco s dýcháním, pro mě je to něco nového, jsem citově i duchovně povrchní… tj. opak duchovně hlubokého… Cítím se nějak divně, bojím se, že se pomočím :D :D :D … něco to se mnou dělá… ostatním to asi funguje líp… Princ zkouší nějaké duchovní cvičení… dotýká se mě na hrudi, dotýká se mě na břichu, na bocích… Princ je první a poslední chlap, který se mě dotkl za posledních X roků.

Přemýšlím nad radami, které mi dal Princ… přichází Magic, výměna…

V neděli po kurzu jsem si třídil poznatky, zážitky a změnu života… Celou noc skoro nespím… budím se… zase další detail ze streetu… v noci si zapisuju asi 3 podstatné body, na které jsem v deníku zapomněl… bláznovství…

Kurz mi změnil život, myslím si, že první je spíše duchovní cesta… až na dalších se piluje technika…

Jasito ve svém deníku (odkaz vám bude fungovat jen pokud jste členy Klubové sekce).

Druhý kurz s princem, těšil jsem se a zároveň jsem měl menší strach. Jako první jsem dostal Magica, velice rád jsem ho poznal a musím uznat, že jako instruktor má pro to vlohy. Věděl jsem, že mám velkou slabinu v oslovování z boku (nejen to, po kurzu mě napadlo ještě více věcí, ale i tak jsem rád, že mi alespoň toto vysvětlil naživo), tak mi ukázal nanečisto jak oslovovat holky z boku a od té doby se konverzní poměr zastavených holek rapidně zvýšil (na kurzu 100% holek se zastavilo).

Jako první holku jsem oslovil z boku. Zjistil jsem od ní, že jí přede mnou oslovil žák s princem a princ mu dával vedle ní nějaký výklad, nemohl jsem přiznat, že ty kluky znám, ale pobavilo mě to. Pak jsem se zastavil u nějaké výlohy. Když jsem se s ní loučil, tak mi z ničeho nic podala ruku a přitáhla mě, abych jí políbil na tvář. To mě zaskočilo, že jsem dál nic neudělal. Přitom šla domů a asi tam byla sama. Být tam Magic, tak už bych ho ten den na kurzu neviděl :D . Vyčetl mi to a ani se mu nedivím, pořád jsem trošku nervózní během hry.

Skupinka 3 holek, pro mě velká novinka, bál jsem se toho. Jakmile Magic holky oslovil, tak jsem spolu s FairystaleSeducer museli rozebrat zbývající. Moje byla otočená zády, tak jsem začal něco mluvit a pak jsem se představil. Bohužel jsem sledoval hru Magica a po asi 30 vteřinách jsem se vzpamatoval a začal se bavit s tou svojí. Potřeboval jsem, aby se holky mezi sebou bavili co nejméně, tak jsem jí nenápadně otáčel zády, že jsem se krok po kroku posouval do strany, byla otočená zády ke kámoškám, takže je méně vnímala. Pak jsem si všiml, že opravdu malý kousek za mnou je sloup, tak jsem malými kroky šel opřít, někdy jsem nevěděl co říct, ale Magicovy jsem nechtěl kazit tu jeho hru s holkou, tak jsem neustále něco vymýšlel, aby se nedali dohromady. Svoji jsem dál číslo, jestli bude chtít, tak se ozve. Musím potrénovat i druhou fázi a hodí se každá zkušenost.

Vyměnili jsme se a byl jsem s Princem, dozvěděl jsem se hodně nových věcí. Nejživěji si pamatuji situaci, když mě Princ poslal za dvojičkou holek, které seděli a čekali na jídlo. Ptal jsem se, jestli mi bude wingovat, řekl „Ne, běž sám“. Nevím proč, ale nervozní jsem ani nebyl, i když tohle byla moje první dvojička. Začal jsem přímým oslovením, vzal židli a přisedl si k nim (princ, řekl, že jsem si měl okamžitě přisednout). Byly z Ukrajiny a učili se češtinu, tak jsem si z jejich země dělal trošku srandu. Byl jsem hodnější na její kámošku, zatímco svůj cíl trošku přísnější. Dobíral jsem si je, že jsou závislé na mobilu, protože než jsem přišel obě dvě něco dělali na mobilu a vůbec se spolu nebavily, začaly se obhajovat. Když dostaly jídlo, tak ho ani nejedly, musely ho mít studený, když jsem odcházel :) . Řekl jsem jí, ať mi řekne něco v jejím jazyce, neptala se co a rovnou řekla rusky „Miluji tě“ (asi se už střetla se streetařem :D ). Všiml jsem si, že má na rukách gumičku, tak jsem jí vzal ruku, prohlížel, sundal jí jednu a řekl, že až se uvidíme příště, tak jí gumičku vrátím (možná, začíná se mi líbit ta barva). Pak jsem řekl „Dej si vlasy do culíku, chci vidět jak vypadáš“, když to udělala, tak jsem za odměnu se dotkl (trošku větší dotek) jejích vlasů. Číslo jsem si nebral, ale dal jsem jí ho, když jsem viděl, že má na mobilu instagram, tak jsem jí obvinil, že mi lhala a zdráhal se, jestli jí to číslo dám, zkoušela to nějak zamluvit, pak jsem využil její kamarádku a zeptal se jí, jestli si to zaslouží. Dobrá zkušenost, vyzkoušel jsem si spoustu věcí a zdálo se mi to snadnější, než oslovovat samotnou holku.

Vypíchl jsem asi to nejdůležitější a možná jsem něco zapomněl i u těch, každopádně tohle byla dobrá zkušenost a jsem rád, že jsem se zúčastnil a poznal se s Magicem a viděl znova Prince.

Brace ve svém deníku (odkaz vám bude fungovat jen pokud jste členy Klubové sekce).

Přes víkend jsme Brno pořádně prostreetovali.

Sobota

Začínáme kurzem. Tři kluci jsou s Princem, tři se mnou a v polovině kurzu se měníme. Dva instruktoři, dva pohledy na game a dva přístupy. Kluci se snaží a rychle se zlepšují.

Modelka

V průběhu kurzu vidím v nákupním centru totální jebačku, s matkou a sestrou sedí v kavárně. Kurz, ne kurz, musím oslovit. Přicházím se stoličkou, sedám si k jebačce, získávám si sympatie matky a říkám si o povolení seznámit se s dcerou. Hned dostávám test – mám přítele. Je to 18 letá pražská modelka. Po pár minutách souhlasí s rande a odcházím s kontaktem za kluky. Ozvu se jí, jak budu v Praze.

Apocalypse game

Po kurzu odkládáme věci s Princem na apartmánu a o půl deváté, půl hodiny před závíračkou, oslovujeme ve Vaňkovce, co zůstalo. Princ oslovuje dvě kámošky, za pár minut s nimi stojí u našeho auta a jen málo chybí k tomu, abychom s nimi skončili na apartmánu. Mezi tím si ještě domlouvá rande přes Tinder.

V devět hodin se přesouváme do centra města. Oslovuju prní holku na ulici. Klasický test – spěchám. Je sexy a zajímavá, po chvíli ji beru na instantní rande a po hodině k sobě na apartmán. Princ jde celou cestu za námi a v restauraci sedí nenápadně u vedlejšího stolu . To, aby dohlídl na moji hru (anebo pro to, že máme jedny klíče od apartmánu )

Holka mi říkala, jak jí v sobotu ve Vaňkovce oslovil náš intership-ista v průběhu kurzu. Byl v jejím věku a byl prej „krásný“. No, a namísto toho „krásného“ kluka v jejím věku skončila na rozkládacím gauči s o deset let starším chlapem, který není její typ.

Magic ve svém deníku (odkaz vám bude fungovat jen pokud jste členy Klubové sekce).

Magic dostal pokročilé, kteří byli doteď zvyklí jen na mě, já si vzal nováčky. Žák oslovil první skupinku a já ho brzy přímo před holkama začal koučovat. Když si všimly, že nás sledují další 2, začal jsem koučovat i je. Když jsem všechny dostatečně dokoučoval, sbalil jsem rovnou i ty holky :) To, že jsem instruktor svádění, nijak nevadilo, jen přidalo.

Balili jsme dál, zpívali, meditovali… „Ještě nebyl nikdo, kdo by tvrdě nepracoval, a já z něj neudělal skvělého svůdníka. Pokud někdo chce být šťastný, charismatický a sebejistý, víme přesně, jak na to, a prostě to uděláme!“ vyprávěl jsem zrovna.
„Můžu tě obejmout?“ zeptal se Gamble.
„Jo.“
„Měníš mi život!“ pevně mě držel a objímal Gamble :)

Po 90 minutách jsme si prohodili skupinky a já dostal Internshipisty. Šli jsme na záchod bez zaplacení super-pomalou chůzi, křičeli venku na mostě… Fairytaleseducer balil holku a já mezi tím prodával jejímu otci streetgame :) Sbalil jsem brigádnici v obchodě s oblečením, zatímco Lucas wingoval hlavní prodavačku…

Také jsem oslovil mladou holku s matkou. „Kolik ti je?“ zeptal jsem se po dvou minutách.
„Třináct.“
„Proč jste mi to neřekla?“ obrátil jsem se na matku.
Tvářila se provinile :) Tolik chtěla přítele pro dceru, že věk radši tutlala.

Po 3 hodinách jsme se spojili a protáhli mega kurz o společnou večeři – ze které jsem občas odcházel balit sexy holky, co šly kolem restaurace :)

S Magicem jsme zčekli apartmán. Pak zbylo jediné: vrátit se do Vaňkovky a oslovit před zavíračkou poslední holky, které zbyly :) Více méně zbývalo jen chodit z obchodu do obchodu a balit prodavačky. Mnohé popisovaly, že už je dnes někdo oslovil. Dobrá práce hoši! Mega kurz opravdu navždy otřásl Brnem.

Když došlo i na prodavačky, vyjeli jsme do centra na street. Magic hned oslovil první holku a vydal se s ní na rande. Nakonec ji dostal až k nám na apartmán.

Princ ve svém deníku (odkaz vám bude fungovat jen pokud jste členy Klubové sekce).

Jak vidíte, rozdali jsme v Brně spoustu dobra! Skoro každá holka, která ten den v Brně vyšla ven, si mohla vybrat nějakého super kluka, který na sobě aktivně pracuje. Teď už vědí, jak vypadá pořádný alfa samec, a nespokojí se s málem!

Příště se do Brna vracíme v ještě větším stylu! V sobotu 22. září tam uspořádáme přednášku Zakázaná přitažlivost, na kterou se krom místních sjede i většina Prahy. Po ní Best of Výcvik, kde s Magicem odučíme to nejlepší z předchozích 3 Pražských Výcviků (Pasivní přitažlivost, O čem s holkou mluvit, Řeč těla). Druhý den v neděli 23. září tam pak odvedeme další MEGA kurz se dvěma instruktory (Princ, Magic), jako je popsaný v tomto článku.

Prostě znova ve velkém přijedeme nakopnout místní komunitu! Tady se můžete taky přidat (na přednášku, Výcvik i kurz):

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
UncleDolan napsal 15.3.2018

Mě by museli na kurzu nejdřív ožrat/zfetovat abych byl schopný přiblížit se k neznámé ženské za účelem seznámení. Pokud bych teda neskončil s její kudlou v břiše.

Odpovědět
Odešlete odpověď