Internship 3.0 – program pro budoucí instruktory – StreetGame.cz
StreetGame.cz

Internship 3.0

Program pro budoucí instruktory svádění

Taky jste to zažili?

Byli jste na kurzu nebo jen v akci s někým pokročilejším. Pořádně vás to nakoplo a pár dní šlo všechno jako po másle. Potom vám do toho ale něco vlezlo. Onemocněli jste, měli hodně práce, na pár dní vynechali… A pak už se nešlo přepnout zpátky do módu, ve kterém jste byli předtím. Po půl roce od kurzu jste si uvědomili, že jste za šest měsíců vlastních pokusů neposunuli ani o tolik, co za ten jeden den s instruktorem.

V Internshipu zažijete kurz a dostanete úkoly, na čem pracovat. Než vás stihne cokoli přejít, přijde během pár dní skypová konzultace ohledně toho, jak si vedete. A pak druhý kurz, druhý skype, třetí kurz… K selhání nedostanete ani možnost. Dostanete se do víru akce, budete se pravidelně potkávat s těmi nejlepšími, začnete osobním rozvojem žít.

​10 kurzů balení žen na ulici


​10 telefonátů s Princem


Možnost stát se instruktorem pro ty nejlepší

Budoucnost StreetGame.cz

​10 let jsem se osobně věnoval každému, kdo chtěl sbalit jakoukoli holku. Stovkám lidí – zdarma, za přespání, nakonec za tisíce. Nebudu ale vést kurzy pro veřejnost věčně. Chci mít čas věnovat se pouze elitě. A tou můžete být i vy.

Vedení běžných žáků postupně předám svým nástupcům – druhé generaci instruktorů. Proto vznikl Internship program.

Příliš nezáleží, jak na tom v současné době jste. Přirozeně nadaný chlapík nebo autista se strachem z lidí… Během Internship programu se skrze měsíce tvrdé práce postupně dostanete na přímo nadlidskou, instruktorskou úroveň. Očekávejte schopnost být ve stresu ledově klidný více než budhistický mnich při meditaci. Charisma, díky kterému si vás ženy všimnou, už když vejdete do místnosti. Hypnotickou schopnost vytvářet okamžitou přitažlivost…

Nic z toho není snadné, nýbrž vykoupené hromadou dřiny. Musíte konzistentně pracovat každý den, stát se nelítostným strojem na lásku. Důležité je jen to, zda jste schopni udělat z Internshipu životní prioritu a obětovat mu, co bude potřeba.

Intervaly mezi kurzy si můžete zvolit sami (např. co dva týdny). Po absolvování 10 kurzů, 10 skype konzultací a za předpokladu pečlivého vedení deníku bude těm nejlepším umožněno fungovat v rámci dalších kurzů zdarma jako spoluinstruktoři. Jakmile získáte dostatek zkušeností nejen se sváděním, ale i s předáváním své expertýzy novým žákům, postupně převezmete otěže.

Já budu vychovávat vás instruktory, v budoucnu pouze instruktory – vy instruktoři pak ostatní.

Aby to bylo možné, musím se ujistit, že můžu ručit za vaši maximální kvalitu. Internship program proto bude tvrdý. Navrhl jsem ho jako konstantní bič nad vašimi zády. Očekává se, že na některé kurzy budete cestovat do jiných měst, pravidelně dělat streetgame i sami a pečlivě si na fóru vést deník. Aby na sobě nikdo nepřestal pracovat, platnost kurzů a skypů je 1 rok od přihlášení.

Pokud uvidím, že do streetgame nedáváte maximum, budete z programu vyřazeni. Pokud vás výmluvy a lenost přemohou, vůbec se nehlaste.

Zkouška mužství, kterou nezapomenete do konce života

Pokud je dnes někdo v komunitě legendou, skoro určitě prošel první vlnou Internshipu. To Internship vytvořil jména jako Magic (36), KapitánLáska (19), Pomeranč (17), OtecZ (46) nebo Neo. Všichni tito lidé na vlastní kůži potvrdili, že program funguje, a pomohli jej vyladit k dokonalosti.

Nehledám někoho, kdo to má snadné. Kdo už se ničeho nebojí a už sbalí každou holku… Hledám někoho, kdo je nehledě na okolnosti připraven dát tomu maximum. Vzdát se starého života a podstoupit cestu, která ho kompletně transformuje.

Při nákupu zvlášť by vás všechny položky stály 35 000 Kč. V rámci Internshipu je dostanete za 19 999 Kč. Program lze hradit i skrze měsíční splátky.

Cena je nyní extrémně nízká, místo v programu ale musíte zaplatit hlavně dřinou.

Moment, kdy člověk na vlastní oči vidí, že to co se zde píše opravdu funguje, je neskutečný a naprosto fascinující. Můj život se dostal do bodu v jakém jsem se ještě snad nikdy neocitl, naprostá vyrovnanost, spokojenost se samým sebou. 

Samozřejmě stále pokračuje u mne trend, že čím dál tím více lidí je na mne milejších, než kdysi, je to zajímavý pocit, jak se karta otáčí. S jednou holkou jsem kdysi chtěl někam zajít, stále se vymlouvala.. teď je to ona kdo píše mne.

Nikdy by mne nenapadlo, že budu ten, kdo radí kamarádům ohledně holek, no už i tohle se začíná stávat skutečností, a to jsme teprve na začátku.

Štefan
Štefan

Super! Na kurz určitě běž.


Podobné pocity mám v posledních týdnech taky, hodně lidí je na mě více milých, usmívají se na mě a přistupují ke mně i jinak. Co mě znají, říkají, že vypadám spokojeně. Taky si myslím, že je to touto komunitou a celkově změně myšlení, kdy už se nesnažím "honit" jednu holku a viset na ní, ale zanalyzuji chyby a pokračuju dál.


Jak říká Princ: Streetgame mění životy.

Mickey
Mickey

Se vším co píšete souhlasím. Jestli někomu vděčíme za tento nový život, plný žen a dobrodružství, tak je to Princ. Díky kámo.

Hitchez a tři holky
Hitchez