Dárek: sleva na náš nejlepší ebook, Instruktorský manuál – StreetGame.cz

Za to, že jste si objednali kurz, pro vás máme dárek! Naši nejoblíbenější knihu Instruktorský manuál si můžete koupit ne za klasických 999, ale jen za 799 Kč.

Kurz bude samá akce. Vybavte se před ním tou nejlepší teorií!

Instruktorský manuál

Cena už nikdy nebude lepší. Obě položky můžete zaplatit naráz a ušetřit si tak práci.

Obsah ebooku:

  • 1) Transformace myšlení
  • 2) Gameplan
  • 3) Teorie týmové hry
  • 4) Lov s přítelkyní

Nejsem zrovna typický krasavec, ale kamkoli přijdu, ženy si mě hned všímají a pohledy mi naznačují, abych je oslovil. Nebylo to tak vždycky. Stojí za tím celý Systém Provokování Pozvánek, který přitahuje ženskou pozornost daleko dříve, než ji na ulici nebo v klubu oslovíte. Hra před oslovením je klíčem. Ve chvíli, kdy promluvíte, po tom ona už dávno musí toužit.

Nejslabší částí všech zastaralých sváděcích systémů totiž je, že začínají oslovením. Princova metoda obsahuje úplně nový, mnohem účinnější model svádění, se kterým holku sbalíte třeba v tramvaji nebo jí ukradnete jejímu příteli před očima... a bude to snazší, než ji oslovovat samotnou.

Stává se, že hráč osloví příliš mnoho žen, a zkazí si pověst. Instruktorský manuál prezentuje Streetařské Desatero. Díky tomuto souboru zásad můžete oslovit, kolik holek chcete, a nikdy se při streetgame neprovaříte, ani v malém městě. Vaše pověst zůstane zachována.

Naučíte se, jak ženu pokaždé zastavit (i když se nezastaví), co přesně dělat potom, a jak beze slov budovat přitažlivost účinněji, než kdybyste mluvili.

Brad Pitt nebude balit holku desítkami triků. Vy taky ne! Odhalíte nebezpečí Overgamingu a naučíte se, jak skrze menší práci získávat více zájmu. BradPittGame...

Pokud člověka přivedete, aby pro vás něco udělal, automaticky vás začne mít o něco raději, aby sám sobě vysvětlil, proč to pro vás udělal. Tady přichází patentovaný Managment Ženské Snahy. Instruktorský manuál obsahuje desítky ukázkových frází, které ženu dovedou investovat do vás. Skrze malé krůčky, jako když se vám ukáže bez brýlí nebo vám opráší košili, se postupně propracujete k velkým investicím, jako když vám sežene kamarádku do trojky...

Na jakýkoli problém narazíte, já už na něj za 8 let každodenní streetgame narazil taky. Dostanete se ke všem patchům - opravným balíčkům, které vám umožní balit holky navzdory všem problémům. Instruktorský manuál tak funguje vždycky - ne jen těm hezkým, ne jen na nezadané holky, ne jen někde v Las Vegas... 

Přijďte na kurz rovnou s kompletními vědomostmi instruktora

Budete sebejistí a uvolnění. Naučíte se totiž do nejmenších detailů vědět, jak zastavit jakoukoli ženu, jak budovat okamžitou přitažlivost a jak nechat ji, aby se snažila o vás. Hlubší spirituální koncepty i nejnovější "špinavé triky", které okamžitě vystřelí její zájem do nebes.

Pochopíte všechny pokročilé zákonitosti svádění. Ovládnete schopnost vytvářet přitažlivost i beze slov, nikdy se neprovaříte, ani v malém městě, a kdykoli ve hře sebe nebo parťáka narazíte na jakoukoli slabinu, budete schopni designovat drill, který ji odstraní.

Získáte spoustu manévrů pro balení holek s parťákem a také návod, jak udělat wingmana ze své přítelkyně, a balit s ní další holky do trojky. K tomu přes 10 způsobů, jak úspěšně vést vážné vztahy jinak, než monogamně.