Instruktorský manuál – StreetGame.cz

Zajímat se o svádění je přirozeností každého...

Rozmnožit se je totiž biologickým cílem všech živých organismů - lidí, zvířat, rostlin i bakterií... Je to nejvyhledávanější a nejstřeženější vědomost vůbec!

Přitažlivost má své zákonitosti


Přitažlivost není otázkou volby, a už vůbec ne náhodou! Existují biologické spouštěče, které vystřelí zájem ženy do nebes, ať chce, nebo ne. Její milióny let staré pářící reflexy jsou tak silné, jako touha tonoucího nadechnout se. Musíte je ale znát!

Ve StreetGame.cz jsme prolomili kód - teď uděláme svůdníka z kohokoli

Několik let jsem četl každou knihu o svádění, psychologii, biologii, marketingu... A vše každý den zkoušel na tisících žen. Dalších několik let jsem jezdil po zemi a učil stovky různých mužů, jak na to. Stále jsem pracoval na nových, účinnějších cestách, jak vytvářet přitažlivost...

Ze stovek "ztracených případů", paniců a nerdů už jsme ve StreetGame.cz udělali skvělé svůdníky nehledě na jejich původní nervozitu, vzhled nebo věk. Dnes jsou terčem zájmu bývalých spolužaček, umí sbalit holku přímo na ulici nebo mají několik přítelkyň naráz. I náš tým tvoří hlavně lidé, kteří bývali neúspěšní, a tvrdou dřinou se vypracovali

K hlubokému sebevědomí nevede pochvala, nýbrž akce


Každá žena je geneticky programována jít po sebejistém, odvážném, dominantním vůdci s vysokou hladinou testosteronu. Takovým člověkem se nikdy nestanete, když budete dodržovat pravidla společnosti a čekat za to pochvalu. Hluboké vnitřní sebevědomí roste s překážkami, kterými si projdete. Získáte ho jen skrze masivní akci mimo vaši komfortní zónu.

To ale může být extrémně náročné! Spousta mužů nemá počáteční odvahu jen tak jít a začít oslovovat holky na ulici. Nebo to párkrát zkusí, ale postrádají vůli procházet takovým traumatem každý den celé roky. Nebo vydrží, ale bez znalosti správných technik se rychle ztrapní a pak je zná celé město...Instruktorský manuál vás připraví na cestu. Dostane vás na instruktorský level chápání svádění. Pryč jsou časy pouhé teorie! Instruktorský manuál skrze zážitky, grafy a studijní otázky předem doslova přepíše vaše myšlení, jako byste s Princem už absolvovali mnoho živých kurzů, jako kdybyste už dlouhé roky holky oslovovali. Teleportuje vás o obrovský kus dál, a tam už vše bude snadné...


Instruktorský Manuál

Dosud nejhlubší vhled do balení holek na ulici

Instruktorský manuál

Obsah ebooku:

  • 1) Transformace myšlení
  • 2) Gameplan
  • 3) Teorie týmové hry
  • 4) Lov s přítelkyní

Nejsem zrovna typický krasavec, ale kamkoli přijdu, ženy si mě hned všímají a pohledy mi naznačují, abych je oslovil. Nebylo to tak vždycky. Stojí za tím celý Systém Provokování Pozvánek, který přitahuje ženskou pozornost daleko dříve, než ji na ulici nebo v klubu oslovíte. Hra před oslovením je klíčem. Ve chvíli, kdy promluvíte, po tom ona už dávno musí toužit.

Nejslabší částí všech zastaralých sváděcích systémů totiž je, že začínají oslovením. Princova metoda obsahuje úplně nový, mnohem účinnější model svádění, se kterým holku sbalíte třeba v tramvaji nebo jí ukradnete jejímu příteli před očima... a bude to snazší, než ji oslovovat samotnou.

Stává se, že hráč osloví příliš mnoho žen, a zkazí si pověst. Instruktorský manuál prezentuje Streetařské Desatero. Díky tomuto souboru zásad můžete oslovit, kolik holek chcete, a nikdy se při streetgame neprovaříte, ani v malém městě. Vaše pověst zůstane zachována.

Naučíte se, jak ženu pokaždé zastavit (i když se nezastaví), co přesně dělat potom, a jak beze slov budovat přitažlivost účinněji, než kdybyste mluvili.

Brad Pitt nebude balit holku desítkami triků. Vy taky ne! Odhalíte nebezpečí Overgamingu a naučíte se, jak skrze menší práci získávat více zájmu. BradPittGame...

Pokud člověka přivedete, aby pro vás něco udělal, automaticky vás začne mít o něco raději, aby sám sobě vysvětlil, proč to pro vás udělal. Tady přichází patentovaný Managment Ženské Snahy. Instruktorský manuál obsahuje desítky ukázkových frází, které ženu dovedou investovat do vás. Skrze malé krůčky, jako když se vám ukáže bez brýlí nebo vám opráší košili, se postupně propracujete k velkým investicím, jako když vám sežene kamarádku do trojky...

Na jakýkoli problém narazíte, já už na něj za 8 let každodenní streetgame narazil taky. Dostanete se ke všem patchům - opravným balíčkům, které vám umožní balit holky navzdory všem problémům. Instruktorský manuál tak funguje vždycky - ne jen těm hezkým, ne jen na nezadané holky, ne jen někde v Las Vegas... 

Sbalte holku přímo na ulici a dostaňte ji až do svého harému

Budete sebejistí a uvolnění. Naučíte se totiž do nejmenších detailů vědět, jak zastavit jakoukoli ženu, jak budovat okamžitou přitažlivost a jak nechat ji, aby se snažila o vás. Hlubší spirituální koncepty i nejnovější "špinavé triky", které okamžitě vystřelí její zájem do nebes.

Pochopíte všechny pokročilé zákonitosti svádění. Ovládnete schopnost vytvářet přitažlivost i beze slov, nikdy se neprovaříte, ani v malém městě, a kdykoli ve hře sebe nebo parťáka narazíte na jakoukoli slabinu, budete schopni designovat drill, který ji odstraní.

Získáte spoustu manévrů pro balení holek s parťákem a také návod, jak udělat wingmana ze své přítelkyně, a balit s ní další holky do trojky. K tomu přes 10 způsobů, jak úspěšně vést vážné vztahy jinak, než monogamně.

Klikněte na tlačítko níže a začněte

Od Prince, autora kultovní This Is Game...

První recenze:

Když jsem slyšel o vzniku Instruktorského manuálu a toho, co bude obsahovat, odhadoval jsem jeho cenu na dvojnásobek toho, co ve skutečnosti stál. Když jsem začal číst, jeho hodnota okamžitě stoupla ještě dvakrát, tedy na čtyřnásobek a asi by to exponenciálně pokračovalo dál, kdybych to ještě počítal.

Dovedl jsem si představit ledacos. Návodů už jsem viděl strašně moc. Ale tohle není uživetelský manuál na život. Tohle je instalační médium!

Jestli si někdo přečte instruktorský manuál a nezačne balit holky podle Streetgame, bude si muset hodit mašli, protože jinak by mu praskl mozek, to nejde přežít.

To není jen poslední opravný balíček. Tohle je kompletní instalační médium. Když jsem přečetl dvě stránky, musel jsem se přesvědčit, že je to veřejně přístupné. Znám Prince, ale tohle je jako kdyby vám někdo naservíroval svou celoživotní práci do hlavy. Jako když v pravěku pojídali mozky svých nepřátel, aby získali jejich vědomosti. Jestli existuje někdo, kdo má tohle v hlavě, tak je správcem metrixu, protože nad ním už nestojí nic.

James
student vysoké školy

Po precitany pár stran som si uvědomil aku mám teraz moc. Splnila moje očekávání a těším se na výsledky ktore věřím pridu velmi skoro. Som šťastný a určitě vsetko vyskusam. Nikdy nebudem lutovat kupu instruktorskeho manuálu. Dakujem

SweetTom
programátor

Dnes, už jen po přečtení pár stránek Instruktorského manuálu, se cítím jako bůh. A když jsem došel na pasáž s rozštěpem, pustil jsem si svou oblíbenou hudbu na celý panelák (+ mám otevřené okno) a skákal u toho do rytmu pro zahřátí. Pustil jsem si reklamu na Volvo s Van Dammem a hurá do rozštěpu :D.Mám nepopsatelně obrovsky skvělou bezdůvodnou radost. Mimochodem ta rada opravdu funguje – dostal jsem se zas o něco níž. Jestli je tohle začátek, co přijde dál? Rozhodně Instruktorský manuál všem doporučuju! PS: Píšu v rozštěpu

Ondra
student střední školy

Musím uznat, že IM je masterpiece. Přirozenou cestou jsem se vyprofiloval někdy mezi 2)Milenec a 3)Boháč, který umí žít. A ebook mi ještě luxusně rozšířil obzory, které si vyzkouším a otestuji. Princ to dokázal rozebrat na prvočinitele, vyleštit a znova složit. Hluboce smekám. Je za tím vidět neskutečný kus práce!

Michal
IT technik

Na lanovkách si dokola pročítám Instruktorský Manuál. Musím říct, že lepší materiál o osobním rozvoji snad ani neexistuje. Je to spíš transformační nástroj než kniha. Směšné je, jak levně se dá tenhle poklad pořídit.

KapitánLáska
prodavač oblečení, barman

Myslím si, že je na místě poděkování Princovi, tedy děkuji ti, za napsání této knihy. Jsem na 8. straně, své pocity bych popsal takto: "a zde jsem pochopil vše" .. nejlépe investované peníze mého života.

Štefan

Knihy jsem nikdy nečetl, poslední byla Honzíkova cesta někdy na prvním stupni. Číst vymyšlené příběhy lidí, kteří sní o něčem jiném, mi nepřišlo jako vhodné investování mého času. Vše změnily až knihy, které napsal Princ. Knihy, které mění život a pohled na svět. A ta poslední, úplně nejvíc. Od doby, kdy platba byla přijata, sem nepřestal číst.

99,9 % lidí žije v Matrixu a dodržují striktně jeho pravidla, i když si to vůbec nepřipouštějí. Princ za několik posledních let vytvořil něco, co v podstatě představuje červenou pilulku. Každý kdo si jí vezme tak pozná, jak vypadá skutečný svět, ve kterém je možné opravdu všechno a omezení je pouze ve vaší mysli. On vám (přednáškou, živým kurzem či knihami) ukáže dveře, vstoupit do nich ale musí každý sám... Ač vám to přijde jako přehnané, ta podobnost se stejnojmenným filmem je zde přímo na místě, přesvědčit se o tom můžete sami. Jsem rád, že jsem si vybral červenou, namísto modré pilulky...

Neo
podnikatel

V prvom rade mám skvelý feeling z toho ako je tá kniha vôbec napísaná.. čítal som veľa kníh ktoré sa snažili byť nejakým spôsobom motivačné ale bolo to len veľa kecov a až pri tomto som si uvedomil ,že nie je potrebné to nejakým spôsom siliť a kniha bola motivačná sama o sebe bez nejakého pozlátka.

V prvom rade by som sa ti chcel podakovať pretože mi to vo viacerých ohľadoch otvorilo oči a už viac menej viem ,čo ako sa mám pri ženách prezentovať ty by si to nazval ´´logistika´´ . A ,že nie je vôbec dôležite čo hovoríš ,ale ako to prezentuješ a pre mňa hlavná myšlienka tohto ebooku nie je nič o balení žien ale v podstate to čo si tvrdil už na začiatku ohľadom pravidiel ,že my sami si ich vytvárame a ten ´´matrix´´ neexistuje. Takže ešte raz diky moc pomohlo mi to otvoriť oči :)

Pavel Dobrota

Zdravím jsem Tomáš.  V minulosti jsem nějaké holky v posteli měl, jak na vztah, tak na jednu noc. Vždycky jsem měl ale problém a stále mám s tím že si pořád v hlavě promítám co si o mě lidé myslí. Navíc jsem byl většinu života veden přesvědčením, že chlap musí mít vždycky dobré způsoby a holka na jednu noc byla pro mě něco za co jsem nebyl hrdý.  Oslovit cizí holku je pro mě pořád  problém, ale díky Tobě a dalším co se věnují tomuto oboru postupně překonávám hranice.  Poznávám více holek a také jsem poznal skvělého parťáka do hry, s kterým jsem šel do akce do klubů a zažil víc akcí za týden než před tím za celý měsíc. Teď se snažím k holkám chovat víc pudově a citově než rozumově.  Kniha byla poutavá a místy šokující. Jen nevím jestli by pro lidi co úplně netuší nebyla až moc šokující.

Tomáš

Chci ti z celého srdce poděkovat. Díky Tobě jsem zažil pocit spokojenosti sám se sebou. Pravý. Nefalšovaný. Tvoje články o osobním rozvoji jsou základními kameny, které jsem položil již před rokem a na kterých jsem se rozhodl vybudovat svoji budoucnost. Když jsem se před rokem vrátil z Anglie (pracovně ve skladu) byl jsem sražený k zemi. Vše co jsem tam zažil mne připravilo o vizi štěstí a budoucnosti. A rozhodl jsem se, že tak to nechci. Začal jsem se zajímat o svůj život a především o to, jak ho udělat lepší. V tom jsi mi byl a stále jsi obrovskou oporou. Díky tobě vím, že to jde a také, že to za to stojí.

K tvé knize. Je to mistrovské dílo. Z každé stránky jsou cítit tvoje zkušenosti a energie, se kterou jsi se rozhodl předat své zkušenosti betám, které na sobě chtějí pracovat (třeba mne) a proměnit je v plnohodnotné alfy. Nad Instruktorským manuálem jsi musel strávit spoustu času. Přesněji nad myšlenkami, které jsi se rozhodl extrahovat ze své hlavy a vložit je na papír. Ta snaha podat lidem tvůj pohled na svět na mne zapůsobila. Už se nemohu dočkat, až si vytvořím fungující systém pro svůj život a budu se moci věnovat zlepšování se ve StreetGame za pomoci všech rad, které jsi v Instruktorském manuálu uvedl. Upřímně nejvíc se těším, až budu mít dostatek odvahy a sebedůvěry provádět šílenosti typu vyhonění v kabince, nebo balení holky v ranní tramvaji :)

A k tobě. Princi. Vše co o tobě zatím vím mne naplňuje hlubokým obdivem a respektem vůči Tobě. To jak jsi se rozhodl následovat svůj životní cíl bez ohledu na okolnosti je neskutečné. Nejsem schopen to pochopit. Je to úžasné. Jak jsem říkal, v Anglii jsem prožil spoustu nepříjemných věcí. Sám jsem si tuto zkušenost pojmenoval "život zkrachovalce". Do života mi tato zkušenost dala mnohé. Přesto, nejsem schopen si představit čím vším jsi si musel projít. Ulice. Špína. Zima. Strach. Bolest. Určitě je toho mnohem víc. Věřím, že kolikrát jsi prožil i hezké emoce. Radost. Štěstí. Naplnění. Víra. Tyto zkušenosti tě dělají Tebou. A musím říct, že Ty jsi velice zajímavá a obdivuhodná bytost. Je škoda, že tě neznám lépe. Třeba časem na nějakém kurzu :)

Salvatore