Hrajte abyste vyhráli, ne abyste neprohráli – StreetGame.cz
Riskovat nebo ne?

Hrajte abyste vyhráli, ne abyste neprohráli

Vést konverzaci, chovat se normálně, neudělat žádnou chybu, ničím holku nepřekvapit… Většinou nestačí k tomu, abyste ji sbalili.

Občas někdo napíše na fórum něco jako: „Nespěchal jsem na to a sledoval, jestli se jí líbím.“ Nemáte co sledovat! Máte přitažlivost vytvořit.

Nejde o pasivní čekání, jestli tam přitažlivost je nebo není. Buď ji aktivně vytvoříte, nebo ne.

Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Beta čeká a buď ho holka sama začne svlékat, nebo nic.

Symptom číslo jedna: neděláte žádné doteky

Takový člověk se děsí, že by byl při doteku odmítnutý. Proto radši nedělá nic. Neprohraje, ale ani nevyhraje.

Nemusíte to s holkou rozsekávat brutálním způsobem jako: „Teď mi najisto řekni, jestli se ti líbím nebo ne.“ Pořád ale musíte dělat drobné krůčky dopředu a zase dozadu.

Dobrým šachistou se nestanete tím, že budete odmítat všechny partie s cílem 0 proher.

Pokud nejste ochotni riskovat, že ji ztratíte, nikdy ženu nesbalíte. Proto jsou muži tak neúspěšní ve svádění holek, které už předem milují. Berou vše moc vážně a jejich hra se soustředí na to, aby za žádnou cenu neprohráli.

Neriskují, nepřekvapují, jsou neuvěřitelně předvídatelní. Nedělají kroky dopředu (třeba dotek) ani dozadu (couvnete a necháte ji, aby se snažila), spíše stagnují na místě. Bojí se, že když se holky dotknou, odmítne je, a když se stáhnou, holka je nepřitáhne zpátky. A tak nedělají nic z toho.

Začátečníci si často říkají: „Snad se na streetgame nestane nic zlého,“ když přitom by si měli říkat: „Snad si dnes zašukám!“

Pustit se do hry vždy znamená riziko. Bez něj se hrát nedá. Lepší získat 9 odmítnutí a 1 sex, než 10x nudně konverzovat o ničem. A tak vždy hledejte odvážné cesty, jak vyhrát. Ne jen rozvážné cesty, jak neprohrát.

Vypněte hlavu, přestaňte sami sebe přehnaně cenzurovat a staňte se kontroverzním článkem, kterého některé ženy milují a jiné nenávidí, ne s ním jen všechny jakž takž vycházejí, protože je ztělesněním nudné šedi. Po každé interakci se ženou se ptejte:

  • odlišil jsem se něčím od všech ostatních mužů na světě?
  • udělal jsem něco nepředvídatelného?
  • zariskoval jsem v nějaké fázi?
  • provedl jsem ji horskou dráhou emocí?
  • vyhnul jsem se stání na místě a stále dělal kroky dopředu nebo dozadu?

Musí to být 5x ANO, abyste vyhrávali a prohrávali, ne jen konstantně neprohrávali. Žijte na hraně. Sbírejte výhry, které vám udělají radost, a prohry, které vás otuží. Nesbírejte nudné konverzace v šedi.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
MibiLasker napsal 6.11.2018

Nikdy jsem nechtěl remízy, dokonce hrají ty šachy, remíza něbudět.Opravdu skvělý článek,jseš mistr svého řemesla,“Se štítem,…nebo na Štítě…“Heslo starých Sparťanů,chlap nikdy nesmí být druhý,druhý je prvním prohraným.Vítězství,nebo smrt… gladiátor…

Odpovědět
Odešlete odpověď