Holky, které předstírají nezájem – StreetGame.cz
Bluffování

Holky, které předstírají nezájem

Při psaní pravidelných článků často čerpám z obvyklých nedostatků a neřestí svých studentů. Jednou takovou obvyklou je, že posílají do kytek i poměrně slibně se rozvíjející oslovení, protože jim připadá, že dívka nemá zájem. A ona přitom má!

Nejistí kluci si často každou malou věc berou osobně. Nečekají, že se holce budou líbit. Někdy dokonce doufají, že nebude mít zájem, a oni celé oslovení budou mít za sebou.

Sebejistí muži naopak očekávají úspěch. Bez přemýšlení předpokládají, že ženu zaujmou. Právě tahle sebedůvěra a pozitivní přístup se starají o velkou část jejich charisma. Ženské testy je pak vůbec nerozhodí.

Dívka svůj zájem často nedá hned okázale najevo. V hlavě se jí honí: „Sakra, tenhle kluk je úžasný. Jen se známe, a už se mi líbí, musím se nějak držet zpátky! Uklidni se holka! Nějak to zamaskuj“. Můžete jí přímo na místě přitahovat natolik, až jí to samotné začne být nepohodlné. Ujistí se, když vás otestuje. Buďto zklamete jako beta samec, který se jen chvíli přetvařoval, nebo úspěšně projdete.

To, že svůj zájem explicitně neukazuje, nebo vás testuje, ještě neznamená, že vás nechce! Co se tedy oslovení na ulici týče, jen tak se nezalekněte a pokračujte, dokud tam žena stojí, ať už na vás hází zamilované psí oči, konverzace je neutrální, nebo vás testuje.Každá holka vám prostě v prvních pěti minutách sama neskočí do klína…

Ještě jednou: dokud žena oslovená na ulici stojí a baví se s vámi, zřejmě má zájem. Věřte si a očekávejte to nejlepší.

Živě si pamatuju dívku, která po chvíli konverzace nečekaně prohlásila: „Dobře, a teď můžeš jít“. Rozesmálo mě to: „Můžu? Konečně, děkuju za povolení“. Začala se taky smát, já během několika minut zakončil líbáním, a o pár dní později už mi submisivně složila hlavu na rameno na našem prvním rande. Prostě jsem prošel.

A tak i vy, nelekejte se a urvěte si z oslovení maximum ;)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: