Hlad po magii: hledání smyslu života – StreetGame.cz
Blondýna se prochází po kolejích

Hlad po magii: hledání smyslu života

Od mala jsem si přál, aby existovalo něco vyššího, tajemného, co by nás přesahovalo. Doufal jsem, že existuje Ježíš, který pro mě zemřel na kříži. Zkoušel jsem být vlastencem, který by položil život za svou zem. Přál jsem si, aby třeba svět Harryho Pottera opravdu existoval a přišel mi dopis z Bradavic. Aby nějak šlo získat schopnosti superhrdiny… Asi bych i uvítal, kdyby náš svět přes portál napadli orkové!

Ježíška jsem nikdy nenačapal, jak mi nese dárky. Radiace mi nedodala supersíly. Dopis z Bradavic nepřišel. V Bibli jsem našel 150 chyb už v první kapitole. Vlastenectví mě přešlo, hned jak jsem poznal myšlenky anarchokapitalismu…

Nakonec zbyla jen ateistická deziluze. Na začátku puberty už jsem věděl, že neexistuje nic svatého, nic magického, nic co by nás přesahovalo. Žádný bod, který by nám garantoval smysl. Zvažoval jsem, zda žít dál, když lepší už to nebude.

A pak jsem začal dělat streetgame. Bylo to jako vstoupit do zóny změněných fyzikálních podmínek. Stará pravidla přestávala platit. Najednou jsem mohl oslovit holku v autobuse. Najednou jsem se s ní mohl líbat minutu od oslovení. Najednou jsem mohl mít švédské trojky… Bylo to jako umět létat!

Uvědomil jsem si, že něco většího přeci jen existuje! Že kouzla se dějí a já MŮŽU být superhrdinou!

Streetgame pro mě byla jako Zóna z filmu Stalker. Když jsem měl tíživý problém, šel jsem oslovovat holky, a najednou se řešení zdálo tak snadné. Utíkal jsem na street před šikanou ve škole, před svým brutálním akné, před rozvodem rodičů…

Vycházel jsem vyděšený, plný depresivních názorů o nesmyslnosti života, pro které jsem měl skvělé argumenty… Ale jakmile jsem oslovil první holku, realita se zvlnila a vše začalo být jinak. Co jsou argumenty, když LETÍTE?

Ale když jsem si na streetgame zaznamenal perfektní myšlenku, druhý den už mi zas nedávala smysl… Než jsem oslovil pár holek. Uvědomil jsem si, že prozření není možné skrze texty a argumenty. Nedá se logicky popsat. Prozření je možné jen skrze streetgame. Tvrdě vykročit z komfortní zóny a pak na vlastní oči vidět ten moment, kdy se realita zvlní a vše, co jste se naučili o krutosti světa skrze špatné zážitky, náhle nepotřebujete.

Proto nikdy nevěřte mým článkům. Jděte ven, oslovujte holky, a uvidíte pravdu sami.

Postupně mi začalo docházet: proč pořád pendlovat mezi dvěma realitami? Proč zažívat posvátné momenty plné slunce, smíchu a žen na streetgame, a druhý den se zas starat, co si myslí sousedka, smutně sedět ve škole, nechat na sebe křičet…

Rozhodl jsem se, že se nadobro přestěhuju do Zóny. Že ze streetgame udělám svůj jediný svět.

Z nestreetaři (lidmi bez jiskry, bez tajemného poslání) jsem přerušil kontakt. Zpochybňoval jsem všechno a vybral jen věci, na kterých opravdu záleží. Oslovoval jsem holky, sportoval, zpíval, zajímal se o zdravé jídlo, meditoval… Pevně rozhodnutý, že vytvořím nový svět pro všechny streetaře. Zónu, kde každý cítí smysl a radost. Kde každému svítí slunce a nebo vánoční světýlka, zatímco s krásnýma holkama zažívá momenty svého života…

A tak vznikla StreetGame.cz

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
BaličMichal napsal 20.12.2017

Jsi pro mě můj Jěžíš, Princi.

Děkuju za všechno, co děláš, změnil jsi mi život!

Odpovědět
Píta napsal 21.12.2017

Velmi dojemné a inspirativní Princi! Jsi pro mě inspirací. ;)

Odpovědět
Odešlete odpověď