StreetGame Handbook – příručka pro každého muže – StreetGame.cz

StreetGame Handbook – příručka pro každého muže

Konečné řešení otázky seznamování se ženami. Krok za krokem vás provede celým oslovením, takže v každé fázi od začátku do cíle budete přesně vědět, co dělat. Handbook klade důraz na praktické příklady a řeší všechny obvyklé chyby mužů, kteří se streetgame začínají.

Ležící Streetgame Handbook

Její autor Princ strávil posledních 10 let každodenním oslovováním nových a nových žen. Doslova posedlý touhou najít přesný návod, jak sbalit holku, vyzkoušel všechno možné i nemožné. Když všechno úsilí venku spojené se studiem evoluční biologie, psychologie a dalších vědních oborů konečně začalo nést ovoce, rozhodl se o své zkušenosti podělit s ostatními. Dnes vede každý týden kurzy po celé zemi, kde pokud je ještě místo, stojí tři hodiny s Princem v akci 3000 Kč. Muži se obvykle vrací, aby se dověděli ještě více.

V ebooku mimo jiné najdete odpovědi na otázky:

 • Jak zahodit strach a pokaždé se dostat do správné nálady (triky, které používají vojáci, sportovci nebo herci)
 • O čem přesně se s ženou bavit hned po oslovení
 • Jaká chytlavá témata použít
 • Na co se naopak ženy nikdy neptat
 • Jak neskončit jako kamarád
 • Jaké jsou spouštěče přitažlivosti u žen, a jak je aktivovat
 • Jak zajistit, aby vám dívka nejen dala číslo, ale opravdu vás chtěla znova vidět
 • Co ženy vzrušuje
 • Jakou techniku pokerových profesionálů lze využít ve svádění
 • Nejrychlejší způsob, jak si najít vážný vztah
 • A kterou radu nám žádný student na poprvé nevěří

StreetGame Handbook detailně objasňuje celou mechaniku svádění, jako skript, který proveden podle návodu automaticky generuje přitažlivost. Příručku je možné v PDF stáhnout i do mobilu a číst v ní přímo v průběhu balení.

Taktické pasáže dokreslují krátké příběhy z akce. Skrz ně můžete vidět přímo do hlavy gamblera během hry a sledovat, jak přemýšlí.

Ukázka č. 1

Streetgame znamená seznamování s ženami přímo za dne s romanticko-sexuálním záměrem – tedy proto, že se nám líbí, a chceme s nimi spát, později možná započít vážný vztah. Streetgame začíná oslovením na ulici, v obchodě nebo třeba dopravním prostředku, a pokračuje vzájemným oťukáváním, budováním přitažlivosti, emocionálního spojení. Když si oba sednou, končí v posteli :)

Hlavní důvod pro streetgame je, že poskytuje nekonečnou, nikdy vyčerpatelnou zásobu žen. Díky tomu zajišťuje:

 • statisticky nejjistější způsob, jak se s někým seznámit
 • možnost svádění trénovat nanečisto a tím se dlouhodobě zlepšovat
 • zahození strachu a jakékoli společenské nervozity
 • trénování komunikace nejen se ženami
 • větší sebevědomí
 • pomoc v případě zotavování z nešťastné lásky
 • lepší nálada a s ní spojená příznivá hormonální produkce, která může zvednout i sportovní nebo pracovní výkon 

Bonusový obsah

Vedle přehledného shrnutí celého postupu s důrazem na příklady, obsahuje Street game handobook také tři nové, nikdy nezveřejněné manévry pro pokročilé. Techniky, které budou navždy znát jen čtenáři této knihy.

Ukázka č. 2

Mám takový problém: když vidím krásnou ženu, nedokážu jí neoslovit. Bohužel, tahle dívka právě seděla u okna v tramvaji. Zaklepal jsem na něj, usmál se, zamával a pusou artikuloval neslyšné „Ahoj“. Zamávala mi zpátky.

Do tramvaje už nastupovali poslední lidé, a tak jsem vytáhl telefon a ukázal na něj, aby mi dala kontakt. Na rukách mi rychle začala ukazovat čísla. Páté, šesté, sedmé… Jenže tramvaj se už začala rozjíždět!

Nadechl jsem se, podíval se po následující zastávce v dáli, a začal k ní sprintovat.

Tak tak jsem to stihl, a překotně znova hledal její tvářičku v některém z oken. Zabušil jsem do něj a ukázal jí rozepsané číslo ve svém telefonu. Pak mi to ale došlo! Smazal jsem číslo a nastoupil za ní.

Ohlasy čtenářů

„Ke knize jsem se jako pravidelný návštěvník kurzů dostal o něco dřív. Od té doby jí mám v mobilu jako tahák. Někdy předstírám, že mi přišla smska, a rychle v ní roluju ke kapitole O čem se s holkou bavit.“
Michal K., designér

Sledovat Prince v akci bylo největším přínosem celého kurzu streetgame. Nemá smysl vlastními slovy popisovat, CO Princ při oslovování dělal, všechno je v knize sepsáno. Šlo o to, JAK byl schopen holku oslovit. Sebevědomý postoj a hlas, úsměv, doteky. Oslovoval jen ty nejhezčí holky. Zaváhal snad jenom v jediném případě – když oslovovaná holka byla hluchá a ještě k tomu mluvila anglicky. Ale stejně se mu podařilo jí obejmout. Získal tolik čísel, že jsem o tom ztratil přehled.“
Honza, programátor, 27 let

„Princ je jako posedlý vědátor, který udělá cokoli, aby lidskou komunikaci rozebral na nejmenší dílky. Někdy mám pocit, že ho ani tak nezajímají samotné ženské, jako pilování jeho strategií, úskoků a operací. Nedokážu si představit, co by tyhle techniky udělaly ve špatných rukou. Kdo se k nim nedostane v čas, bude s otevřenou pusou rozmašírovaný konkurencí“
Konrád L., redaktor

„Začal jsem žít naprosto jiný život. Mí kamarádi a spolužáci mi říkají, jak jsem se změnil, podle všech k lepšímu. Díky Street game jsem si nyní našel úžasnou přítelkyni, jak na úrovni, tak i dost pohlednou. Žiju naplno díky těmto skvělým chlapíkům, kteří mi otevřeli oči. Ukázali mi věci, které dokáží změnit život“
Michael, student, 18 let

„Moje spolužáci se každou chvíli vdávají/žení a ukazují svá miminka, co koulejí velkýma očima. A já? Ani nechtějte vědět, kdy jsem měl posledně sex. A to nemůžu říct, že bych se vůbec nesnažil. Jen jsem si dlouho říkal, že na balení holek prosto nemám vlohy, smůla se mi lepí na paty a každá mě hned kopne do prdele.

Píčovina! Před nějakou dobou jsem si uvědomil, že takhle to dál nejde a jestli si chci pořádně zamrdat, kdykoliv se mi zachce, a vybrat si partnerku, nejen že můžu, ale musím s tím něco udělat. A to co nejdřív. Uvědomil jsem si, že se musím uvnitř změnit, abych byl přitažlivý, a hlavně, že když budu hodně trénovat balení holek v praxi, časem to můžu umět stejně dobře jako baliči od narození. (…)

Princ občas ukázal trochu svých dovedností a my nestačili vejrat jak vyvoraný myši. Holku, která na nás udělala kyselý obličej, bez mrknutí oka zastavil silou své vůle, ona na něj koukala, povídala si s ním pár minut a klidně mu dala svoje číslo. Díky Princi, že jsi mi pomohl zachránit se před věčným utrpením v pekle staromládeneckém! A ostatním nerdům doporučuju do toho jít, protože Princ je fakt třída a nakopne vás tím správným směrem.“
Jeff, programátor, 27 let

„Jsem ted vazne spokojenej ve vztahu (s krasnou inteligentni holkou) uz pet mesicu a jsem presvedcen, ze velky vliv na to maji vase clanky, streetgame a celkove vami deklarovany postoj k „stastnemu a plnohodnotnemu zivotu“, ktery sklonujete temer v kazdem novem prispevku.

To jen tak na uvod toho, ze se mi opravdu dari a mam ze sebe skvely pocit a hodne moc vdecim vasemu webu, proto jsem se o tento feedback chtel podelit I s vami.“
David, 33 let

„Ten třicetiletý ajťácký nerd, který je nejradši za stolem u okna obklopený hradbou monitorů ve střeženém objektu a ještě radši ve vedlejší budově, kde není tolik lidí, který nemá rád lidi, používá kontaktu jen když není nevyhnutelného zbytí, tak ten samý ajťácký nerd objevil, že je svět i tam venku a zjistil, že to vůbec není tak zlý, jak to vypadá a v makovici to má naprogramovaný.

Nevím jak jste vy kluci jedni ušatí, všema mastma mazaní, dokázali stvořit něco takového, kdy ty informace i když člověk čte tak sedí jak prdel na hrnec a navíc ještě v praxi opravdu fungují, ale dokázali, a za to vám patří velký dík.“
Ivan, podnikatel
Kniha ležící

Živý kurz s Princem doteď stál 2997 Kč. StreetGame Handbook si ale nyní můžete objednat jako PDF jen za 199 Kč.