Hádanka pro každého muže – StreetGame.cz
Kousky puzzlí

Hádanka pro každého muže

Rád dávám každému studentovi svých kurzů hádanku:

Proběhla studie, která srovnávala míru empatie normálních občanů s trestanci jedné věznice. Vědci jim ukazovali fotografie neutrálně se tvářících lidí. Obě skupiny měly na stupnici 1 až 10 ohodnotit, jak moc naštvaně se osoby na fotografiích tváří.

Zjistili, že zločinci průměrně vnímali všechny obličeje jako agresivnější. Tedy pokud obyčejný člověk hodnotil sérii fotek 2 0 0 1 3 0, vězeň hodnotil například 3 4 1 2 1 5.

Zdá se, že lidi ke zločinnosti předurčuje mimo jiné to, jak vysokou emocionální inteligenci mají. Ti, kteří projevují jistou paranoiu a každý neutrální obličej vnímají jako naštvaný, se spíše dopustí násilí.

Má otázka zní: jak vnímá neutrální ženský obličej zkušený balič?

 

A odpověď zní…

 

Zkušený svůdník vnímá většinu ženských obličejů jako nadržené. Jako si průměrný vězeň vykládá všechna gesta jako nepřátelská, Cassanova si i neutrální gesta vykládá jako signály ženského zájmu o něj.

Na základě svých zkušeností totiž (správně) předpokládá, že se ženě bude líbit. Jde do každého oslovení s tím, že je sexy. Automaticky čeká, že vše dobře dopadne.

A právě to z něj dělá ještě lepšího svůdníka. Stačí totiž přitažlivost předpokládat, a ona se objeví. Proto i vy hledejte na lidech v první řadě to dobré.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: