GamePlan: od seznámení až k vám domů – StreetGame.cz

Vaše rande nikam nevedou? Nevíte, jak ženu poprvé políbit? Končíte ve friendzone?

Bude to znít šíleně, ale přesně na tohle jsem vytvořil patentovaný systém, který jsem od roku 2013 osobně zdokonaloval se stovkami svých studentů. Na Vánoce poprvé nabízím kompletní postup široké veřejnosti jako ucelenou příručku.

Už žádná žena nebude zklamaná, že jste nic nepodnikli. GamePlan je praktický návod, který vám umožní proměnit pouhý zájem v opravdové výsledky. Dodá vám ten pověstný "tah na branku", který ženy tolik oceňují, a to s naprostou lehkostí a přirozeností, která je rovněž klíčová.


Varování: tohle není kniha pro lidi, kteří chtějí ženu rozesmát a vzít si její telefonní číslo. Zaměřuje se na to, jak věci dotáhnout do konce - brát si ženy domů a budovat pestrý sexuální život. Zkrátka na opravdové výsledky. A v tom je unikátní. GamePlan se vám hodí, jakmile jste připravení uspět.

 

Už jste se ženě líbili, ale nevěděli, co dělat?

Většina lidí plánuje pro případ neúspěchu. "Co když mě odmítne?" "Co když je zadaná?" "Co když nebudu vědět, co říct?"

Málokdo ale plánuje pro případ úspěchu. To byl i můj případ...

Jako nesmělý panic jsem začal oslovovat ženy na ulici hlavně jako způsob, jak vyřešit svou silnou sociální fóbii. Úspěchy nejdříve nepřicházely a já se ani nedivil... Už jsem si nějak zvykl snažit se o ženy a nic z toho nemít...

Jednou jsme s parťákem naplánovali výzvu: každý se musel 5 neznámých žen zeptat: "Ahoj, půjdem si zašukat?" Když jsem to celý rudý vyzkoušel poprvé, holka kolem mě prosvištěla, jako bych vůbec neexistoval. Přišel čas na druhý pokus: "Ahoj, půjdem si zašukat?" "Tak dobře," odpověděla žena. V tu chvíli mě to naprosto paralyzovalo. "C-cože?" "Tak jo," zasmála se znova. "Jsi si jistá?" kulil jsem oči: "J-já tu asi ani nemám... k-kondomy..."

Tak jsem tam stál. Právě se po tak dlouhé době plnil můj sen. A já nebyl připraven. S úspěchem jsem opravdu nepočítal...

Vzal jsem si tenkrát její telefonní číslo a byl rád, že to vůbec mám za sebou. Chtělo to ještě mnoho oslovení, mnoho schůzek... abych si uvědomil, že nejlepší výsledky nemívají ti nejatraktivnější muži. Nejlepší výsledky mají ti s největším tahem na branku. Ti, co se připravují na úspěch a když mají příležitost, využijí ji na maximum. Přesně totiž vědí, co mají udělat.

Jak tedy udělat první krok? Jak si (ne)vzít telefonní číslo a opravdu se s ženou ještě vidět? Jak rande plynule skončit doma? Přesně to je obsahem nové knížky GamePlan.

 

Klikněte na tlačítko níže a začněte

Recenze předchozí knihy:


Tak jsem přečetl Přitažlivost ve 2 dnech. Otestoval jsem (Zájem + Nezájem) na rozdělaných holkách na Tinderu, Whatsapp a v práci a vypadá to, že to je věc, která mi v repertoáru hodně chyběla. Už dřív jsem zkoušel nějaké negy a dominanci, ale chyběl tam zas ten projev zájmu.Tak to vypadá, že ve čtvrtek mám jedno rande a v pátek další.

Jednu holku jsem se snažil dostat ven snad měsíc a teď to šlo lehce, až mi trochu připadá, že cheatuju, když jsem použil pár hlášek z knihy (lehce obměněné)

Po cestě do práce jsem na ulici na průměrné holce procvičil zdravení. A co se mi zdál konečně vhodný subjekt, tak po přiblížení se z něj vyklubala kamarádka, tak jsem jen pokecal. Každopádně, když zapojuju takhle všechno jako sociální okruh, tinder a začínám ulici, tak mi to přijde, že přesně to potřebuju, abych byl ve správné ráži, tedy měl pocit, že ženských je všude dostatek a neupínal se jen najednu, což byla dřív zjevně moje největší chyba.

m4xp0w3r7 

Chci ti z celého srdce poděkovat. Díky Tobě jsem zažil pocit spokojenosti sám se sebou. Pravý. Nefalšovaný. Tvoje články o osobním rozvoji jsou základními kameny, které jsem položil již před rokem a na kterých jsem se rozhodl vybudovat svoji budoucnost. Když jsem se před rokem vrátil z Anglie (pracovně ve skladu) byl jsem sražený k zemi. Sám jsem si tuto zkušenost pojmenoval "život zkrachovalce". Vše co jsem tam zažil mne připravilo o vizi štěstí a budoucnosti. A rozhodl jsem se, že tak to nechci. Začal jsem se zajímat o svůj život a především o to, jak ho udělat lepší. V tom jsi mi byl a stále jsi obrovskou oporou. Díky tobě vím, že to jde a také, že to za to stojí.

K tvé knize. Je to mistrovské dílo. Z každé stránky jsou cítit tvoje zkušenosti a energie, se kterou jsi se rozhodl předat své zkušenosti betám, které na sobě chtějí pracovat (třeba mne) a proměnit je v plnohodnotné alfy. Nad Instruktorským manuálem jsi musel strávit spoustu času. Přesněji nad myšlenkami, které jsi se rozhodl extrahovat ze své hlavy a vložit je na papír. Ta snaha podat lidem tvůj pohled na svět na mne zapůsobila. Už se nemohu dočkat, až si vytvořím fungující systém pro svůj život a budu se moci věnovat zlepšování se ve StreetGame za pomoci všech rad, které jsi v Instruktorském manuálu uvedl. Upřímně nejvíc se těším, až budu mít dostatek odvahy a sebedůvěry provádět šílenosti typu vyhonění v kabince, nebo balení holky v ranní tramvaji :)

Salvatore

Ahoj Princi, mohu Ti na mobil/Skype na max. 5 minut zavolat? Ta Přitažlivost je fakt báječná! Uvažuji o individuálním kurzu nebo konzultacích, rád bych to všechno naživo probral.

Jirka

Tak dneska první úspěch. Po cestě do práce jsem uviděl jak jde proti mě. Podíval jsem se jí do očí a řekl ahoj. Myslím, že nic takového jsem neudělal aspoň 15 let.

Jak jsem vyšel z bytu soustředil jsem se na dýchání 6-3-6-3, jak je popsané v nové knize. A celkově to zafungovalo.

Do práce jsem přišel ve výborné náladě a hned uvolněně pokecal s kolegy. Povykládal jsem s pěknou sekretářkou ředitele o tom, jak medituju. Chce to naučit. Někomu to asi může přijde směšné, ale já si sám sobe uděluju čestný +1 bod za oslovení neznámé holky na ulici.

Pavel

Tam, kam jsem se dočetl, je to nářez. Spousta novýho materiálu, co jsem třeba doposud nevěděl, nebo to někde v hloubi mě bylo a já si to nádherně osvěžil! Někdy mi to sice někdy připomene, co už vím, ale zato se to rozebere do základů!

Někdy jsou tam fakt duchovně zaměřená moudra, až si člověk představuje jak ho streetgame očišťuje od všeho toho zlého... opravdu mazec. Některý odstavce jsem musel přečíst třeba dvakrát nebo třikrát. Jednou abych věděl oč jde, podruhé abych plně pochopil, a potřetí abych si to pořádně užil.

Chápu občasná varování pro lidi, kteří se pod vlivem falešnýho ega jakože urazí, že tahle pasáž jakože není pro ně. Mám řekbych opačnej "problém". Streetgame mi vždycky dělá ohromnou radost, když zjistím, že se s něčím nemusím tolik srát. Kdo mě zná osobně tak určitě ví o čem mluvím. :) Užívejte, Woody.

Woody

Dnes (středa) je zase konečně krásně. Vyšel jsem ven, rozjel to oslovením: "Nevíš kolik je hodin?".Teď jdu na oběd, pak na rehabilitaci a pak mám až do večera volno, tak pokračuju, ať můžu pokračovat ve čtení. Jsem tak hype, že do toho možná fakt vletím celoživotně na 200%. Knížka v tomto směru geniální už od začátku, díky Princi.

holyPete