5 způsobů flirtu – StreetGame.cz
Flirt ve vločkách

5 způsobů flirtu

Muži flirtují různými způsoby. Některé jsou zcela nefunkční. Například ukazovat ženě, že jste pro ni logicky tou nejlepší volbou, že pro ni uděláte ze všech nejvíce, že jí vždy se vším pomůžete… nedělá z hlediska přitažlivosti nic. (Popřípadě při dostatečné intenzitě škodí.)

Podobně nefunguje předvádění se. Takové rande nedopadne podle toho, jak moc se ukážete, ale hlavně podle toho, jak přimějete ženu se cítit.

No a zcela vůbec nefunguje jen tak mluvit a mluvit… bez flirtování… až nakonec skončíte ve friendzone.

Ale i na funkčních způsobech svádění nepanuje shoda:

Jeden chlap to dělá takhle a funguje mu to. Druhý to dělá jinak a taky mu to funguje.

Někteří úspěšní baliči by vám například poradili: „Více se usmívej!“ A jiní úspěšní svůdníci zase „Míň se usmívej!“

Aplikovat radu z jednoho stylu svádění do druhého, kam nepatří, vám pak může dokonce uškodit. Nebo se minimálně budete snažit napravovat něco, co není špatně, jen protože se váš parťák drží jiného (stejně funkčního) způsobu.

Nejčastěji mi studenti na to, abych jim totálně změnil život, dávají 3 hodiny. Věřte, že opravdu není čas, abych jim opravoval něco, co není špatně… Abych je soukal do stylu, který se mi nejvíce líbí, když oni jsou blízko úspěšného ovládnutí jiného stylu. Stačí přidat pár vychytávek do toho, co už jim je blízké, a původně nešťastný kluk hned začíná mít první schůzky…

Sám také nesvádím ženy pořád stejně. Záleží na situaci i na tom, jak se právě cítím. Znalost různých způsobů flirtu mi tedy umožňuje, stejně jako mým žákům, nenutit se stále do jedné pevné formy, ale mnohem autentičtěji využívat, co právě nejlépe cítí.

Funkčních stylů flirtu jsem přitom rozeznal pět. Veškeré prvky svádění (jednodušší techniky, věty, gesta…) se pak dají roztřídit právě do těchto pěti kategorií. Rovněž pokud do těchto stylů nějaké chování nezapadá, existuje vysoká pravděpodobnost, že atraktivitu nevzbuzuje. (Netestoval jsem to totiž na stovkách žen, ani na tisících, byl jsem v průběhu posledních 13 let přítomen desítkám tisícům oslovení.)

Na této přednášce vás tedy naučím flirtovat. Ne omezeně, jedním stylem, ale pestře. Dám vám spoustu nástrojů do různých situací a různých vašich nálad (např. cítíte se šťastně vs. cítíte se vzrušeně).

Většina úspěšných baličů ovládá jen jeden nebo dva styly z těchto pěti! To je nutí specializovat se na určité druhy žen a situace („jde jim to jen v klubu“, „jde jim to jen se staršími“) a hlavně to z nich dělá špatné učitele, kteří vás mohou nutit do něčeho, co vám nesedí. (Nakonec můžete ovládnout všechny styly, akorát první rychlé výsledky nejlépe získáte pomocí stylu, který je vám už teď nejbližší.)

Můj meta-systém má zahrnout celé svádění a vyřešit všechny teoretické spory, které mezi jednotlivými svůdníky existují. Pokud někdo řeší, zda oslovovat více přímo nebo nepřímo, jestli mít větší tah na branku nebo nechat snahu na ženě a podobné „paradoxy“ svádění, 5 způsobů flirtu je zcela vysvětluje.

Kdykoli uvidíte někoho flirtovat, na živo nebo ve filmu, budete schopni rozeznat, který styl svádění používá, a z jakých prvků se skládá. A protože budete znát všechny součástky, budete schopni celý výsledek kdykoli poskládat a sami ženu sbalit.

Na přednášce se tedy naučíte:

  • Co není flirt a můžete to vynechat
  • 5 různých způsobů flirtu
  • VŠECHNY techniky svádění, roztříděné do těchto 5 kategorií
  • Který způsob flirtu je vám právě nejbližší a dá vám nejrychlejší první výsledky

Zkrátka žádné chození okolo – rozebereme s vědeckou přesností, co je to flirt a všechny prvky, ze kterých se skládá, abyste místo nejistých pokusů krásnou ženu vždy uměli sbalit.

Přednáška proběhne 11. března 2023 v Praze a nebude se opakovat, jako jsem ještě nikdy nezopakoval žádnou přednášku. Poznáte tam podobně naladěné parťáky – žádné namyšlené frajírky (ti se vzdělávat nechtějí), ale vědce svádění, které zajímá to, co vás – jak úspěšné svádění doopravdy funguje, rozebrané na nejmenší dílky, aby jej každý dokázal zopakovat.

Přednáška potrvá 90 minut. Poté ve stejném sále proběhne ještě Výcvik O čem s ženou mluvit, který již nebude stát na teorii, nýbrž transformačních cvičeních – 6 hodin v kuse tam budeme konverzaci s ženou drilovat. Kdo se přihlásí na Výcvik, má přednášku zdarma. Většina míst je ale již zaplněna našimi stálými Členy, přijmeme ještě 4 muže.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Vilém Janeček napsal 15.2.2023

Čau, tady Vilém, dlouhodobě sleduju Streetgame a chci se zeptat, jestli nebude přednáška z 11.3 k dispozici pak někde dodatečně online? Měl bych o to zájem, samozřejmě bych to případně zaplatil jako ostatní. Budu v tom týdnu na zahraniční pracovní cestě a bohužel to již nezvládnu přeplánovat.

Předem díky za odpověď
Vilém

Odpovědět
Odešlete odpověď