Feminista v naději – StreetGame.cz
Zotročený feminista

Feminista v naději

Existuje jeden obzvláště slizký druh bety. Říkáme mu Feminista, nebo taky „Bílý rytíř“. Ten s úmyslem získat dívku, zastává se jí proti „těm zlým klukům“, kteří jí přitahují. Skoro vždycky je odhalen a nakonec odchází s prázdnou.

Takže třeba přímě oslovíte holku v klubu: „Ahoj, jsi sexy!“. Ona je nadšená, ale zaslechne to její kamarád Bílý rytíř a přicválá na její domnělou obranu: „Takhle přece nemůžeš s holkou mluvit. Ženy se jen tak neoslovují!“. Z našeho herního hlediska to není problém – buď si ho získáte, nebo zničíte (každý beta je slabý protihráč), holku pak sbalíte jako vždycky. Problém je, pokud vy sami jste Bílý rytíř!

Další příklad: ženu vzrušuje Ivan, který je sebejistý, nepředvídatelný a vztah s ním je jako na horské dráze. A zrovna když se jí neozývá, nechává jí trochu v nejistotě, aby se nepřejedla toho dobrého, přijde Bílý rytíř a snaží se jí odloudit: „Vůbec si tě neváží, je to grázl, měla by sis najít někoho hodnějšího, kdo by tě opravdu miloval, udělal pro tebe první poslední…„. Spoiler: nikoho takového holka nechce.

„Má potíž je, že jsem až moc hodný kluk. Obětoval bych lásce cokoli, staral se o ni jako o princeznu, sloužil jí. Ony přitom chtějí jen zlé kluky“. To zní jako docela správná myšlenka. Problém je, že náš Feminista si to neříká pro sebe, jako rekapitulaci, co změnit. On si to vystaví na svém profilu, a doufá, že nějakou přiláká!

Někteří „zachránci všech žen“ tuto taktiku povýšili ještě o stupínek výš, a začali se angažovat ve feminismu. Hlásají: „Ženy mají pravdu, průměrný muž je prase! Ani čtvrtina nových poslanců nejsou ženy, lidská práva byla zase porušena! Nechme vládnout ženy, a nebudou války!“. To je nešťastná dráha podobná bílému bojovníkovi za práva romů nebo křesťanskému bojovníkovi za islám – strkají se někam, kde nikdy nemůžou zapadnout.

Rád bych napsal, že to všechno Feminista dělá, aby si zapíchal. Bohužel ani to není pravda. Mít sex v téhle hře chtějí „ti správní“. Ve Feministovi moc testosteronu nekoluje, postrádá zdravou nadrženost, dělá si to rukou jen jednou za pár dní (což je žalostné v porovnání s normálním klukem, který vrcholí aspoň 2x, 3x za den). Náš Bílý rytíř potřebuje pochválit, potvrdit, obejmout, to jsou jeho pravé a upřímné cíle. Nemotivuje ho sex. Doufá, že nějaká změní jeho život a on díky ní začne mít rád sám sebe. Spoiler: nezačne.

Ženy tohle samozřejmě cítí. Poznají, jestli jste kluk, kterého pořádně vzrušují, anebo nějaký weirdo, který si chce zvednout ego. Jejich smysly vždy neposílají do mozku jasné zprávy typu: „Píp píp píp, lokalizován podivín z následujících důvodů:“. Zkrátka jen cítí, že je Feminista nepřitahuje, že je slabý, slizký a hloupě manipulativní, když se snaží říkat věci, které podle něj ženy chtějí slyšet.

Spoiler: nechtějí. A pokud jste se v Bílém rytíři našli, buďte za takový spoiler rádi. Neodhaluje totiž film, který si pustíte. Je to spoiler vašeho života za dvacet, třicet let, když budete pokračovat jako do teď. A to už by pak mohlo být pozdě, nemyslíte?

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: