Falešné signály zájmu – StreetGame.cz
Pozvedlé obočí

Falešné signály zájmu

Holka dává falešně najevo nezájem, aby vás otestovala. „Mám přítele,“ řekne. Anebo: „Já čísla nedávám.“ Známá věc. Někdy to ale je naopak – žena vás testuje tím, že vysílá přehnané signály zájmu. Zkouší tak, zda odpovíte nepřiměřenou investicí.

Napíše vám třeba, abyste přišli… ve dvě hodiny ráno. Když poslechnete, neprošli jste.

Jindy žena předstírá zájem, když po vás něco chce – peníze, pití, dát vám letáček… Většinou to poznáte právě podle nekonzistence jejího chování. Zájem je krátký a hned následovaný požadavkem. Mnoho beta samců to ví a stejně v naději svolí. Vy takoví nebuďte. Nenechte se zneužívat. Může přijít krátké odměna, ale určitě ne v podobě sexu nebo vážného vztahu.

A nakonec se může stát, že si z vás holka záměrně chce udělat legraci, nebo jí kamarádi vzali mobil a trolí vás (takové musíte získat na svoji stranu)…

Dohromady tedy existují tři druhy falešného zájmu:

  • provokace nepřiměřené investice
  • snaha něco získat
  • vtip

Někdy se ale těžko rozpoznává, zda jde o falešný zájem, nebo ne. Dobrý balič totiž zájem předpokládá. Netrpí paranoiou: „Co když to jen hraje? A co když hraje tohle?“ Automaticky čeká, že uspěje. Hraje dopředu, stává se akcí a ne reakcí.

Chtít po ženě, aby vám svůj zájem dokazovala, aby vás ujišťovala a zvyšovala vám sebevědomí, to není sexy. Postrádáte efektivní nástroje, jak zájem ověřit.

Dobrý balič ale zároveň zná svou cenu. Pro špetku zájmu nikam nepoběží, je to totiž jeho denní chléb. Zájem předpokládá, ale nebude kvůli němu holce dělat řidiče, chodit za ní deset kilometrů nebo rušit dříve domluvené závazky.

Když po něm žena něco chce, on ví, že se jí líbí, ale to pro něj neznamená, že pro ni hned musí něco dělat.

A to je řešení: věřte holce její zájem, ale nezblázněte se z něj. Pokud máte tendence reagovat pod vlivem emocí, radši se trochu uklidněte a odepište za chvilku. Když holce zájem hned vrátíte, jste snadný cíl a ona ztratí zájem.

Stejný postup vás ochrání, i když dívce například někdo vezme mobil a píše vám za ni. Uvěříte mu, ale stejně neuděláte žádnou hloupost, žádnou nepřiměřenou investici.

  • Jeden beta: ví, že stojí za nic, a tak holce zájem nevěří
  • Druhý beta: na zájem není zvyklý, udělá pro něj cokoli
  • Alfa samec: zájmu věří, je pro něj běžný a automatický, neudělá proto žádnou hloupost
SebedůvěraReakceStatus
0 (nevěřil)1 (zachoval klid)0 (beta)
1 (věřil)0 (nezachoval klid)0 (beta)
1 (věřil)1 (zachoval klid)1 (alfa)

Jak ukazuje tabulka, celý problém řeší funkce and – konjunkce.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: