Explozivní svádění – StreetGame.cz

Explozivní svádění

Explozivní svádění 1. stranaKdyž ve městě oslovíte krásnou ženu, málokdy vám hned padne k nohám.

Spíš řekne: „My se známe?“

„Co po mně chcete?“

„Já ale docela pospíchám…“

TO je klíčový moment, protože buď můžete vystřelit něco, co jí okamžitě překvapí, odzbrojí, rozesměje… nebo tam můžete opařeně stát a nechat ji odejít.

Vypadá to opravdu EXPLOZIVNĚ, protože s použitím správného systému se žena během 10 vteřin promění z nemilosrdné vražedné harpyje na nejhodnější holčičku na světě.

Proto jsem systém svádění na ulici pojmenoval tak divně: Explozivní svádění. Jde o to, že situace se nemění pomaličku a polehoučku, ale přitažlivost okamžitě PŘESKOČÍ, jako byste tleskli.

„Co se stane, když ji oslovím a ona se zeptá, jestli se známe? Nebo co chci?“ ptali se mě 10 let muži jeden po druhém. „No to se skoro VŽDYCKY stane! To je jedna z mála věcí, které máš při seznamování na ulici téměř zaručenou! A právě díky tomu se na to můžeš připravit.“

Ale nejde jen o znalost typických odpovědí. Občas přisednete ke krásné ženě v restauraci nebo metru a ona neříká vůbec nic. Jen se na vás dívá, jako by vás chtěla zabít. Ani tohle NENÍ konec hry, nýbrž ZCELA TYPICKÝ ZAČÁTEK. Musíte jen umět situaci správně obrátit.

Kdyby na mě tedy někdo mířil zbraní a nutil mě Explozivní svádění přejmenovat, náhradní název by mohl znít třeba Obraty. Naučí vás, jak se nepokoušet o pomalý tah, ale škubnout a obrátit karty v mžiku oka. Protože přiznejme si to: na ulici často máte jen několik vteřin, abyste ženu zaujali, než zmizí navždy. Od teď je budete umět využít na maximum.

Abych to ještě přiblížil: muž, který nepoužívá Explozivní svádění, oslovuje ženy a sleduje, která zareaguje přátelsky a která kysele. Je to pasivní činnost, čekání na statistiku. Mistr Explozivního svádění ví, že i nejkyselejší holka se v pár vteřinách může proměnit v tu nejmilejší. Takový muž nečeká, bere osud do vlastních rukou a atakuje přepínač přitažlivosti.

Nemůžete jen DOUFAT, že bude mít dívka zájem. Musíte být připraveni přijít, zájem od ní nemít a stejně ho umět ZAŽEHNOUT.

Z Explozivního svádění se tedy naučíte samotný začátek oslovení, který musíte ovládnout, aby situace vůbec mohla někam pokračovat (bez oslovení není rande, bez oslovení není vztah). Díky tomu budete moct začít svobodně oslovovat krásné ženy přímo na ulici a už nikdy se nebát, že by reagovaly špatně nebo byste nevěděli, co jim říct.

Explozivní svádění 2

Konkrétně získáte (1) vylepšenou PDF prezentaci, podle které jsem Explozivní svádění učil jako webinář. Níže najdete i recenze mužů, kteří se jej zúčastnili. Aby vám neuniklo nic, co jsem na webináři vyimprovizoval a v prezentaci třeba nebylo, dostanete navíc (2) Vlastnoruční zápisky účastníka webináře. K tomu navíc přibyla (3) rozsáhlá Tabulka ženských testů a jejich řešení. Ta obsahuje 21 nejčastějších ženských námitek x 9 nejlepších reakcí = 189 odpovědí. Některé reakce se provádějí beze slov nebo se opakují, tabulka každopádně obsahuje přes 140 příkladů, co ženě během seznámení říct. Tabulka zároveň nabízí unikátní přehled ve všech reakcích, které jsou zde systematicky setříděny, což by knížka nikdy nezvládla. Každý test zahrnuje i překlad do mužského jazyka a z 9 možností vyznačenou tu obvykle nejlepší odpověď. Zjednodušeně:Tabulka ženských testů a jejich řešení

  • ženské testy ovládnete jako malou násobilku
  • žena vás už ničím nerozhodí
  • na vše budete znát odpověď

Pokud se setkáte s extrémně exotickým testem, zvládnete podle systému a 140+ příkladů správnou odpověď odvodit a do tabulky si ji připsat.

Pro koho je produkt vhodný:
Pro muže, kteří přemýšlejí spíše logicky, chtějí dokonale vědět, jak seznamování funguje a co přesně mají v nejvypjatějších situacích říkat.

Pro koho produkt vhodný není:
Pokud hledáte poezii, kterou budete číst měsíce a stále v ní hledat nový význam… Pokud hledáte román, který vás chytne za srdíčko… Tohle není čtení na celou zimu. Tohle je opravdu zahuštěná, technická prezentace a tabulka, ve které nenajdete ani 1 slovo navíc. Má vás co nejrychleji vybavit, abyste zvládli obraty a uměli budovat přitažlivost zvládáním extrémních situací. Dodá vám odvahu, humor, kontrolu situace.

Recenze webináře Explozivní svádění, ze kterého dostanete PDF prezentaci:

Webinář Explozivní svádění jsem si moc užil, úplně jsem tady na židli poskakoval a měl chuť vyrazit oslovovat holky. Líbilo se mi, jak jsi nám vysvětloval nastavení mindsetu (úplně jsem se do něj vžil), různé vzorce reakcí na testy a logika vs. nelogika při svádění. Jsem hodně logicko-matematicky smýšlející člověk, takže webinář mi dal návod, jak s tím pracovat a jak se od toho při streetgame odpojovat. Všechno jsou to věci, na kterých momentálně pracuji a hned příští týden, až přijedu do Prahy, vyzkouším v terénu. Těším se na to, bude to zábava.

Ještě jednou děkuju a dej vědět, až si pro nás připravíš zase něco nového. Zdraví Fanda

Explozivní svádění je pecka, s příkladem obratů a řešením testů může každý pochopit tu eleganci všeho. A že nezáleží zase až tak na slovech, ale na emocích jimi vyvolaných. Princi zase jsi se překonal – paráda

Super ! Opravdu skvely webinar. Spousta praktickych rad. Celou dobu jsem si psal poznamky. 6 a4 padlo. Lip to probihat nemohlo, vsechny dotazy do puntiku zodpovezene, citil jsem, ze princ tohle dela opravdu s laskou ! Dozvedel jsem se nemalo novych veci o tom, jak se postavit k oslovenim, ze kterych jsem odchazel vetsinou s oduvodnenim, ze to proste nevyslo. A neni sance to zvratit. Jeste jednou princi diky za zodpovezeni mych dotazu. Chvilema jsem mel pocit, ze mam s tebou individualku, kdyz se ostatni neptali.

Na zaver se musim priznat, ze jsem nad timto webinarem hodne vahal, protoze s oslovenim holky problemy vetsinou nemam. Ale nyni nelituji. Takze z meho pohledu to bylo dobre pojate pro novacky i pro streetare, jako odstraneni nedostatku v uvodnim osloveni a zvyseni uspechu. Spravne osloveni je podle me dulezite a neni dobre ho podcenit. Kdo nebyl, udelal chybu. Láďa K.

Ahoj Princ, ďakujem za ďalší skvelý webinár. Znova som dostal presne to, čo som očakával – praktické veci prebraté do hĺbky, odpovede na všetky dotazy, skrátka ďalšia časť Streetgame bola podrobne vysvetlená. Teším sa až nové veci využijem v praxi. Prajem všetko dobré do Nového roku a dúfam, že rok 2021 prinesie ďalšie streetarské pecky.

Super, seminář který předčil očekávání. Plno praktických rad např. jak pracovat s emocemi při seznamování, jak na různé typy testů, jak na nelogičnost, nebo jak jí sbalit na slovo „ahoj“ :D Dále Princ zmiňoval věci ohledně mindsetu při seznamování ,což mě taky dost posune v seznamování. A nesmím zapomenout na zodpovězení všech dotazů a že jich bylo dost !!! Byl to můj první seminář a rozhodně né poslední.
Martin

Princi, webinář o Explozivním svádění byl vážně úžasný. Nejlepší začátek nového roku. Strašně moc jsi mi opět pomohl. Mou hru tenhle webinář posunul o několik levelů výš. Moc díky, kámo! JJ

Za mě musím říct, že super. Je to super pro začínající streetaře, tak i pro ostřílené jedince. Za mě dobře podáno ženské myšlení a jaký přístup je k ženám třeba (hlavně NE logika) a obraty „negativních“ oslovení ve svůj prospěch. A celkově několik AHA momentů. Za sebe doporučuji a určitě s Princem plánuji další spolupráci v tomto směru. Olda

Naprosto svělí webináč princ se zase překonal jak časově tak obsahem,rozjel začátek roku ve velkém stylu,díky moc bylo to zábavné a poučné. Ty co nepřišli jsou tupý a my ostře nabroušení :D

Ahoj Princi,tohle byl můj první webinar a musím říct, že určitě ne poslední. Hrozná spousta užitečných rad. Celkově super atmosféra 😀Hodně mě to posune. Zachvíli určitě dojdu na kurz. Každé slovo jsem Hltal ale nejvíc bylo jak si zastavil čas tvou ukázkou “ Ahoj“ Děkuji moc, Vojta

Ahoj Princi. Zatím pro mě nejlepší sada nástrojů, prakticky zaměřené, na důležité téma, mindset posouvající.. Hanes F

Ahoj Princi, dnešní seminář Explozivní svádění mě toho spoustu naučil. Z praktických ukázek si odnáším příklady konverzace, jak by to mělo vypadat, ale hlavně jsem se naučil princip jak reagovat a procházet testy, aby holka na místě roztála. S pozdravem Ondřej Š.

Ahoj díky za webinář. Dozvěděl jsem se plno věcí, který by mě ani nenapadlo, asi jsem našel tu jiskru! tvoje webináře mě baví a těším se na další! Martin

Webinár Explozivní svádění je úplná bomba! Úplne mi otvoril oči v tom ako riešiť oslovenia, ktoré som predtým považoval za stratené. Mnoho krát som už počul, že najdôležitejších je prvých pár sekúnd oslovenia, ale až Princ to konečne rozobral do hĺbky. Na praktických príkladoch nie len vysvetlil ako odpovedať na odmietnutie, ale hlavne som pochopil ako sa nezľaknúť a celkovo si nastaviť mindset na riešenie negatívnych reakcií pri oslovení. Odporúčam každému! Skipper