Emoce a uvěřitelnost: dobrý balič uhraje muzikál – StreetGame.cz
Umění autentické komunikace

Emoce a uvěřitelnost: dobrý balič uhraje muzikál

Svádění, vystupování, herectví… mají mnoho společného. Vždy jde o to (1) koordinovat tělo a mysl, (2) expresivně a uvěřitelně se vyjádřit a (3) vytvořit v přítomných kýžené emoce.

Uspořádal jsem už přes 30 přednášek o svádění a věřte mi, že mě primárně nemotivovaly peníze. Chtěl jsem prostě trénovat mluvení!

Roky jsem přednášení využíval, abych se mohl jednou před plným sálem rozbrečet, jednou si sundat gatě a píchnout jehlu, jednou si nic nepřipravit a 90 minut improvizovat…

Přednášet 3 roky 1x měsíčně nebyl byznys plán. Byl to můj osobní plán, jak ze sebe udělat toho nejlepšího baliče a nejlepšího učitele. Věděl jsem, že když budu 2017, 2018, 2019 přednášet pořád o nových věcech jako mašina, projeví se to 2020, 2030, 2040…

V tom spočívá ten trik, proč se člověk znova několikanásobně zlepší ve svádění, jakmile u nás začne dělat instruktora:

Zeph musí pořád něco natáčet, dabovat, vysvětlovat… A to jsou přesně ty dovednosti, které potřebujete se ženami. Ovládnutí těla + výraznost + uvěřitelnost pro emoční dopad. Mindset + dech + řeč těla + hlas.

Nejen, že to tam vidím. Záměrně to během natáčení stupňuju! Například pro zvýšený tlak vysílám Zephovy streety živě na Instagramu. Nebo se před natáčením rozehříváme děláním cvičení na kameru. Co nejvíce křičíme, zpíváme Rammstein, navzájem se dominujeme, řečníme přes sebe, házíme na sebe testy…

Tady Zeph dabuje TikTok a rozvíjí tím expresivitu:

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený StreetGame.cz – přitažlivost (@streetgame.cz),

Jen si představte, že byste museli půl hodiny v kuse parodovat ženské testy! To není jak někde si o testech přečíst! To už vás navždycky obrní proti všem ženským hláškám. Řekne: “Mám přítele” a vy se rozesmějete…

A proč si už roky platím ty nejlepší učitele zpěvu? Proč posiluju a proč tančím? Všechno je to totiž jedno a totéž. Ten samý stydlín, který tvrdí, že neumí zpívat, bude i vyhazovat roky z okna čtením teorie, místo aby šel skrz a začal oslovovat holky.

A tak vyzývám: trénujte taky své tělo a svou expresivitu! Klidně vyzkoušejte přímo tohle cvičení! Zapněte si diktafon a napodobujte ženské testy co nejparodičtějším hlasem. Pak už je nikdy nebudete brát vážně.

No a výsledek daného dabování můžete zkouknout přímo na našem TikToku @streetgame.cz, kam takové věci dáváme, nebo níže:

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: