Dva způsoby, jak sbalit servírku – StreetGame.cz
Romantická restaurace

Dva způsoby, jak sbalit servírku

Průměrná číšnice je mužům vystavena celý den. Co chvilku ji nějaký balí. Proto je potřeba použít MetaGame: podívat se na situaci shora. Uvědomit si, co hrají ostatní, a na základě toho je přehrát.

Rádoby zlatá střední cesta

Obyčejný muž si něco objedná. Zatímco ho servírka obsluhuje, vyká jí a dává najevo zájem.

„Tady vám nesu to kuře.“
„Díky. Mimochodem jste krásná slečno…“

Nakonec muž nechá velké spropitné, uslyší výmluvu jako: „Ráda bych, ale jsem zrovna v práci“ a možná jí nadbytečně nechá své číslo na účtence za kuře.

Říkám tomu Rádoby zlatá střední cesta, protože se nachází právě uprostřed dvou lepších metod, které opravdu fungují. Je málo odvážná, ale zároveň málo společensky akceptovaná. Porušujete společenská pravidla jen trochu.

Hlavně to ale dělá každý. Raději se rozhodněte, zda chcete hrát zcela na odvahu, nebo zcela na preselekci.

1. funkční metoda: přímé oslovení před všemi hosty

Vejdete do podniku, ideálně do drahé restaurace plné lidí. Všechny ignorujete, jdete přímo k servírce, nic si neobjednáváte, tykáte jí: „Ahoj, vypadáš hezky.“

Funguje to z podobných důvodů, jako funguje přímé oslovení v metru plném lidí. Tohle nedělá nikdo. Ukazujete odvahu a schopnost snášet společenský tlak. Vaše charisma je tak mocné, že se žena ocitá pod vaší hypnotickou kontrolou a na několik minut zapomíná na práci. Když odejdete, ostatní zákazníci se tváří, jako by viděli zázrak.

Nebo dostanete rychlé odmítnutí. O to jde. Výhra nebo prohra, život na plno, žádná šeď. Vykročte z komfortní zóny, jako byste balili policistku.

2. funkční metoda: společnost vás předurčila k úspěchu

V tomto případě si objednáte a vykáte servírce jako všichni ostatní. S jediným rozdílem: vezmete sebou alespoň dvě nebo tři ženy. (Sám budete beta, který je volný, protože ho nikdo nechce. S jednou ženou zabraný monogamista, který už holku má. Teprve s více ženami budete polygamista, tedy člověk, o kterého je zájem, a zároveň stále nabírá.)

Ideálně to budou členky vašeho harému. Stejně tak to ale můžou být dobré kamarádky, holky právě sbalené na ulici nebo rande, na které jste pozvali několik holek na jednou, abyste šetřili čas.

O servírku se příliš nemusíte starat. Stačí, když vás uvidí obklopené několika ženami, které vás naprosto milují. Uvidí, že na vás něco je, a bude chtít zjistit, co. Z evolučních důvodů mají ženy extrémní zájem o muže, o které mají zájem jiné ženy – s nimi totiž budou mít atraktivní potomky, a jejich geny přejdou do dalších generací.

Až přijde na placení, nevytahujte peněženku. Holky okolo vás řeknou: „Rozdělte prosím útratu mezi nás tři.“ A potom dodají: „Chcete se někdy přidat k nám?“

S největší pravděpodobností vám servírka nadšeně dá kontakt. Když ne, řekne vaše parťačka: „Dobře, my se stejně strašně nerady dělíme,“ a ochranářsky vás obejme. Příště přijdete s několika jinými holkami, a to už musí uspět…

 

První způsob je metodou ostřílených streetařů – zkrátka děláte streetgame tak dlouho, až dosáhnete osvícení, názory okolí vás neovlivňují a snesete jakýkoli tlak. Získáte tak jakýsi nadpozemský zjev, magické charisma, které vám umožní uspět s přímým oslovením kdekoli.

Druhá metoda je pro ostřílené hráče social circle game. Hromadíte pěšáky a ty používáte, abyste po žebříku stoupali výše.

Balit servírku jen tak znamená zneužívat toho, že na vás nemůže být zlá. Buď ukažte brutální sebevědomí, odvahu a silnou vlastní realitu tím, že půjdete proti celé společnosti. Nebo celou společnost přiveďte sebou a vytvořte sociální pravidla, kde všichni chtějí spát s vámi.

Buď pravidla zcela porušte, nebo vytvořte vlastní. Buď jste zabloudivší vůdce jiné skupiny, nebo jste přímo vůdcem skupiny, kde se žena nachází. Nikdy poddaný, který se snaží kličkovat v pravidlech určených shora.

Nakonec skoro jistě budete používat obě metody. Určitě mnohokrát při streetgame v obchodním centru uvidíte servírku a dáte jí přímé oslovení jako ostatním holkám. A pokud jednáte podle článků, skoro jistě budete tak jako tak chodit do restaurací s více ženami naráz, tak proč je nevyužít ke sbalení servírky?

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: