Druhá zóna: tajemství, jak se zbavit strachu oslovit holku – StreetGame.cz
Svobodná žena v přírodě

Druhá zóna: tajemství, jak se zbavit strachu oslovit holku

Deset let zpátky jsem se bál vyjít z domu. Dnes už jsou legendární historky o tom, jak jsem zvonil na neznámé ženy, oslovovat v převleku nebo sváděl v poutech během policejního zatčení. Co se změnilo? Objevil jsem Druhou zónuTM.

Asi nemusím dlouho vysvětlovat, proč je lepší umět oslovit krásnou ženu, když na ni narazíte, než umět ji vystrašeně ignorovat a jít domů… Svět se promění v pohádkovou cukrárnu, kde si můžete vybírat, cítíte nekonečnou svobodu, a váš sexuální život neomezen sociálním kruhem postoupí na úplně nový level.

Jenže kdo to ještě nedělal, může se oslovení neznámé ženy jen tak, třeba na ulici, děsit.

Bez oslovení se vaše šance sbalit holku rovnají 0%. S oslovením třeba 2%, 10%, 20%… Můžete jen získat! Tak proč je to tak těžké?

Prozradím vám malé tajemství: většina svůdníků dávno přítelkyně má. Dělají to právě pro ten rush. Thrill. Prostě pro to vzrušení. A proto, že čelit strachu buduje lepší lidi. Stačí vědět toto:

1) První je nejhorší

Vaše tělo se nedokáže bát celý den. Udržuje homeostázu. Jakmile mu ukážete, že vás oslovení holky nezabilo, strach klesne. Tohle vysvětluje, proč i když vás holka odmítne, cítíte se okamžitě lépe: přežili jste, a to se počítá.

Strach pro daný den rapidně klesá s každou oslovenou holkou. Můžete předem předpokládat největší nervozitu v prvním oslovení, menší v druhém, ještě menší v třetím… Pak vkročíte, jak my říkáme, „do zóny“. Do své superhrdinské verze, kde se vypnou zábrany, ostatní lidé na to skvěle reagují (taky chtějí kousek koláče) a vám je náhle dovoleno cokoli. Tento stav je extrémně návykový a právě on udržuje ve streetgame mnoho hráčů doživotně (přítelkyně pak třeba balí holky do trojky s námi).

2) Nacházet se v zóně není nutné

Trénink nezajímá, jak se cítíte: v zóně, v nezóně, prostě oslovujete. Ano, opravdu máte právo dělat i věci, kterých se bojíte! Nejste psi, abyste poslušně následovali každou emoci. Aneb jak píšu v Přítažlivosti, mém životním díle: „Neoslovit holku ze strachu je jako pokadit si kalhoty, protože se vám zrovna chce.“

Existence zóny nás pouze učí, že snadné je neoslovovat vůbec nebo oslovovat strašně moc. Nejnáročnější je oslovovat jen trochu, protože nikdy nezažijete zónu – vyžerete si to těžké a jdete domů, než si stihnete vychutnat to jednoduché.

3) Za zónou existuje Druhá zóna

Toto tajemství ze mě udělalo hlavního instruktora StreetGame.cz, zatímco mnozí, kteří začínali před 10 lety se mnou, se dodnes utápí v průměru.

Jen, co se rozoslovujete, jde zastavování holek jako po másle. Bariéra proražena. Pokud se ale v té chvíli rozhodnete pushovat dál (s klesajícím stresem zvyšovat obtížnost a udržovat tak hladinu adrenalinu konstantní), prorazíte do Druhé zóny. Do super-zóny. Tam plynule zvládáte oslovovat holky v tramvaji, zastavovat celé třídy turistek, balit ženu ve skupině tří neznámých svalovců…

Pro jistotu zopakuji: jakmile oslovování začne být snadné, neoddychujte si, ale rovnou hledejte nějakou šílenost, která vás právě děsí tolik, jako obyčejné oslovení dříve.

To vysvětluje, proč vás kurz na dlouhou dobu zbaví strachu, kdežto samostatná streetgame většinou ne. Když už je totiž student se mnou (aktivoval cheaty), sáhne si postupně i na skupinky, MHDgame, šílená oslovení… Expandujeme jeho komfortní zónu natolik, že i když už mě pak nemá po svém boku a komfortní zóna se mu zase trochu smrskne, pořád je dost široká na většinu běžné streetgame.

Prostě místo 10 dopředu a 9 zpátky děláme 100 dopředu a 9 zpátky. (Tedy se mnou je to o 9 snazší a místo z 0 na 9 děláme z 0 na 9, z 9 na 18, z 18 na 27, z 27 na 36…)

Když to víte, můžete si zkusit tuto pushovací část kurzu udělat sami. Překonat strach a hned jak je to hotovo, překonávat další, větší strach. A tak pořád dál! (Respektive dělejte, co funguje. Zkuste bez kurzu a kdyby to nešlo, přihlaste se na kurz, hlavně ale ať ve finále streetujete. Je rozumné, pokud někdo nemá peníze a radši maximálně dře sám. Pokud se ale někdo sám roky neodhodlá, pak se na kurzu obvykle bije do hlavy, že nepřišel dříve.)

Nyní znáte mé tajemství!

Vyhlížet si osamocené ženy na místech, kde se nikdo nedívá, není streetgame, ale asociální úchylka. Pro opravdovou svobodu ve svém životě se potřebujete naučit normálně oslovovat a komunikovat se všemi lidmi. Zvládnout skupinku v klubu, rodinu s hezkou dcerou, neidentifikovatelné páry, oslovení v autobuse… Pravidelně trénujte tohle, a nějaké oslovení samotné holky zvládnete rozespalí o půlnoci v pyžamu.

Zapněte si cheaty na kurzu, nebo to prorazte sami, hlavně se bavte a užijte si ten adrenalin!

Nepropásněte další články proti strachu

Koronavirová opatření padla. Toto je nejlepší čas, kdy začít streetovat! Právě k této příležitosti zveřejňují CELÝ SERIÁL článků proti nervozitě. Přečte si první díl Jak překonat strach ze strachu a taky závěrečné pokračování Praktické triky, jak překonat nervozitu a oslovit ženu.

Půlku života mě ničila sociální fóbie, teď jsem díky streetgame KONEČNĚ SVOBODNÝ a pro vás chci to samé!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
robertvokac napsal 2.6.2020

Vstoupil jsem v minulosti někdy do první zóny?

Zažil jsem streety, kdy jsem se po desítkách oslovení cítil jako bůh, neměl strach a ani nervozitu a na holky působil sympaticky. Skoro veškeré bariéry padly, necítil jsem strach. Pár dní mi to vydrželo a potom jsem se díky tomu, že jsem již neoslovoval, vrátil do původního stavu. Toto jsou moje zkušenosti ještě dávno před tím, než vyšel tento článek.

Odpovědět
Odešlete odpověď