Domácí násilí a jeho ženská obdoba – StreetGame.cz
Domácí násilí

Domácí násilí a jeho ženská obdoba

„A biješ holky?“ zeptala se mě jedna Ruska. „Jenom v posteli,“ zasmál jsem se. Přišla mi legrační představa, jak se na východě muži dělí na dvě poloviny: ty co ženy nebijou, a ty co ano. V Česku na takový test asi nenarazíte. „Ale vážně… Měl bys svým žákům říct, ať to nedělají,“ odpověděla naléhavě. Může se to vůbec stát?

Mí studenti, jak je znám, jsou skoro vždycky inteligentní, citliví chlapi. Děláme streetgame, protože ženy milujeme více než ostatní.

Pokud má někdo chladný vztah k ženám a moc ho celkově nezajímají, málokdy stráví život jejich oslovováním, balením, chozením na rande, budováním harémů… Maximálně to odbyde pár měsíců streetgame, skončí ve vztahu, aby se neřeklo, a dál si dělá svoje.

Pokud ženy opravdu miluje a cítíte, jak pozitivní vliv na vás mají (nutí vás uvolnit se, vypnout hlavu, dělat hlouposti…), chcete se jimi obklopovat co nejvíce. Pak je z vás typický „náš“ streetař, u kterého je jisté, že to bude dělat za rok, i za deset let, i za dvacet…

Nicméně domácího násilníka nemusíte na první pohled poznat. U většiny svých studentů si to nedokážu představit, ale kdo ví… Navíc kromě mých žáků čtou mé články i deseti tisíce dalších lidí, které jsem nikdy neviděl – internetových trolů, kteří se skrývají v temnotě. Hodí se tedy téma pokrýt.

Proč je domácí násilí pro beta samce

Důvodem, proč se muž uchýlí k bití své partnerky (nebo ona jeho), často není pouhá snaha „upustit páru“ a vybít si zlost. Agresor chce oběti snížit sebevědomí a zabránit jí tak v tom, aby odešla. Upevnit své postavení ve vztahu.

„Ona je tak krásná, já jsem nikdo. Jak nad ní získám kontrolu? Jak ji přesvědčím, že to ona je nikdo?“ přemýšlí mnohý násilník/násilnice.

Týrání pak může mít mnoho podob, jako je vytváření pocitu viny, izolace oběti od přátel, bránění ve spánku, pročítání sms, kontrola nad příjmy a výdaji…

Kdykoli v sobě ucítíte sklon něco takového udělat (vytvářet v partnerovi vinu, bránit mu jít ven s přáteli, kontrolovat jeho mobil…), vždy se zastavte a prozkoumejte svou motivaci. Chyba totiž zřejmě není v partnerovi, ale ve vás.

Možná máte nízké sebevědomí a potřebujete si uvědomit svou vlastní hodnotu. Tedy jít streetovat, meditovat, posilovat, budovat byznys… A ne místo toho stahovat dolů partnera.

Častěji se ale jako instruktor svádění setkávám s opačným případem…

Nejste obětí domácího násilí vy?

Prochází vám partnerka telefon?

Nutí vás o sobě podávat zprávy?

Brání vám stýkat se s jinými lidmi?

Trestá vás mlčením?

Odepírá vám za „špatné chování“ sex?

Zdá se, že vám chce kazit radost?

Pak jste obětí domácího násilí vy!

Ženy častěji než fyzický volí psychický útlak. „Kdybych mu zvyšovala sebevědomí, cítil by se jako král a ještě by mě s nějakou podvedl. Radši mu budu po ždibečkách ukrádat sebevědomí sarkastickými poznámkami. Nechám ho vynášet koš a umývat záchod. Nic pro mě nebude dost dobré. Takhle zničeného chlapa žádná nebude chtít, zůstane jen pro mě. Já z něj ještě udělám rodinný typ!“ myslí si takové neúspěšné ženy.

Přiznat si přitom, že jste obětí domácího násilí, přitom může být těžké. A co teprve přiznat to okolí!

Partnerku, která se vám postupně snaží otrávit život, byste měli opustit. Jenže vaše sebevědomí už je možná vlivem dlouhého útlaku tak nízké, až si myslíte, že lepší už nenajdete. Možná dokonce bydlíte společně nebo máte děti… Potýká se tak s podobným problémem, jako ženy týrané v manželství.

Pomoc byste měli vyhledat i přes možné pocity trapnosti. Jako první doporučuji naše fórum, kde se můžete svěřit a dostat rady od ostatních mužů anonymně.

Další čtení StreetGame.cz vám vrátí ztracené sebevědomí – tahle tyranka není vaší poslední šancí a když na sobě zapracujete, stoprocentně najdete mnoho lepších!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

8 komentářů
v napsal 16.9.2017

Prosím, oprav si tu neuvěřitelnou hrubku: Důvodem, proč se muž uchýlí k BITÍ své partnerky… Nepovažuju se za pedanta, hodně chyb už jsem na tvých článcích přešel jen úsměvem, ale tady to nešlo :-D.
Jináč ale jo, máš pravdu, bít holku může jen neschopná nula.

Odpovědět
Kaja napsal 16.9.2017

Muzi ani zeny nejsou dokonali. Co kdybys na druhou stranu popsal zenske nedostatky. Taky by me zajimali.

Odpovědět
Princ napsal 16.9.2017

O ženských nedostatcích budu psát, jen pokud to bude souviset s jejich sváděním. Nejsme tu totiž, abychom teoretizovali nebo si stěžovali.

Odpovědět
Viktor napsal 16.9.2017

K umývání záchoda…
Co je podle tebe v tomto správná rovnováha? Že si necháváš umýt záchod, se pamatuje lépe, než to, že s holkami cvičíš a podobně.
Co je zhruba správná rovnováha, aby se jen nebralo, či nedávalo?

Odpovědět
Princ napsal 17.9.2017

Má přítelkyně dělá domácí práce ráda, nepovažuji to za braní.

Odpovědět
Kaja napsal 17.9.2017

Zarlivost, lenost,….. to vse jsou nase obecne nedostatky to uznavam, ale nikdo neni dokonali a zeny maji taky sve.

Odpovědět
Princ napsal 17.9.2017

Rozhodně

Odpovědět
Ipi napsal 18.9.2017

Ahoj Princi. Gratuluji opet k vybornemu clanku, ktery je vsak potreba si precist nekolikrat, aby ho clovek pochopil do hloubky. Souhlasim plne se vsim. Dekuji Ti za to, co pro nas delas.

Odpovědět
Odešlete odpověď