Dobré věci se dějí, když čtete reporty – StreetGame.cz
Spousta diváků

Dobré věci se dějí, když čtete reporty

Teorie je jen teorie. Za to umění někdy dokáže zprostředkovat zážitek podobný vlastnímu.

Často studenta kurzu upozorním na nějakou chybu, a on říká: „No jasně, máš pravdu, o tom jsem na webu několikrát četl!“. Přesto ji udělal.

Zdá se tedy, že k veškerým zde přijatým informacím se stejně musíte sami znova propracovat. Mnohokrát udělat chybu, poznat ji a pak opravit. My dávno víme, jak přesně sbalit holku. Jen je často problém návod dokonale provést.

Ke všem postojům a postřehům tady jsem se taky nějak dopracoval. Stál za tím často bolestivý proces, který mu umožnil vše zvnitřnit. Výsledky mé práce však nelze předat jako suchá data.

V praxi tak lidé oslovují holku za holkou, a sami na vlastní kůži zažívají zkušenosti, o kterých už na streetgame.cz četli. Aha ona mě testovala, aha já se jí vůbec nedotýkal, aha choval jsem se k ní jako kamarád

Umění ale má schopnost zprostředkovat emoce a částečně tak nahradit vlastní prožitek. Proto silně věřím v psaní a vzájemné analýze deníků. Dobrý report z akce vás dostane přímo do hlavy hráče. Ukáže vám, jak v reálném čase konkrétně používá jednotlivé dílky teorie. Měl by vás strhnout, jako byste oslovení dělali vy sami.

Jde vlastně o vylepšenou formu vizualizace, kdy k vlastním zážitkům přijímáte ještě zážitky cizí, a máte tak více informací ke správné kalibraci. U klasické vizualizace si oslovení jen představujete, jako simulátor.

S čtením klasických článků to nakonec také nebude tak hrozné. Jak nám psal Horrson: „Tenhle sajt mi vlil takový energie do žil, dostal jsem pár facek které jsem potřeboval a cítím se jako nikdy. Dnes jsem tedy už statně pod vlivem, tak by nebylo +EV zkusit si pár fíglů „tam venku““.

Někdy lidé referují o lepší náladě a zvýšeném sebevědomí čistě ze čtení našich článků. Změnit názory často stačí na to být o něco atraktivnějším mužem. Celé kontinuum tak od nejslabšího léku po nejsilnější vypadá takto:

Teorie -> Umělecké reporty -> Vlastní zkušenost

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: