Dobrá logistika kdykoli předčí přitažlivost – StreetGame.cz
Žena na pláži

Dobrá logistika kdykoli předčí přitažlivost

Už se vám někdy stalo, že o vás žena měla očividný zájem, ale stejně jste nevěděli, jak situaci posouvat dál? Mě asi miliónkrát…

„Ok, sedí tu se mnou, směje se, dělá psí oči… Všechno hezké, ale jak se s ní vyspím?“

I po zábavné, příjemné konverzaci plné jiskření jsem náhle nevěděl:

 • jak si přirozeně vzít telefonní číslo?
 • jak se holky poprvé dotknout?
 • kdy ji poprvé políbit?
 • jak zamezit tomu, aby se z toho stalo jen přátelství?
 • jak se s ženou poprvé vyspat?
 • kdy zkrátka přestaneme mluvit a začneme píchat?

Budovat zájem je totiž moc hezké. Ale pravé šílenství nastává, když všechen zájem máte, a náhle nevíte, co s ním. Každá částečka jejího těla křičí: „JAKÝ JE PLÁN?“ a vy žádný plán nemáte. Zmateně na ni civíte…

Byl jsem tvrdohlavý. Teprve po více než roce bez výsledků jsem si uvědomil, že je třeba něco zásadního změnit. Přestat se soustředit na vytváření zájmu, a začít se soustředit na skórování. Přestat hledat, začít nacházet!

Zařekl jsem se už nikdy nevyjít z domu bez kondomů a lubrikantu. Už nikdy nepromarnit jedinou dívku. Už tam nikdy bezmocně nestát před zklamanou kráskou, jejíž zájem dávno dosáhl vrcholu a s každou nevyužitou minutou klesá, jak si uvědomuje, že jsem vlastně stále ten neschopný beta.

Zařekl jsem se vyvinout neomylný lovecký instink – překonat všechny překážky a dořešit každou vzniklou situaci:

„Je mi čtrnáct,“ prohlásila překvapivě vyvinutá kozatice.
„Ou, tak ruce pryč! Kdy máš narozeniny?“ vytáhl jsem kalendář. Za dva týdny už mi na mobilu blikalo upozornění, abych jí zavolal. „Tady strejda Princ, všechno nejlepší!“

Zařekl jsem se proměnit svá oslovení v hladkou skluzavku vedoucí přímo do postele. Tak, aby žena od oslovení necítila žádný tlak, nebyla postavena před žádné těžké rozhodnutí a náhle skončila s roztaženýma nohama, málem nevěda jak.

A co víc! Zařekl jsem se, že díky perfektní logistice začnu spát i s ženami, kterým se nelíbím!

Přitažlivost se totiž přeceňuje. Jde o surovou substanci, kterou je třeba ještě četnými reakcemi měnit v kýžený výsledek. Holce se k sexu nemusíte extra líbit, pokud je náhle u vás doma a celkem se nudí.

Vše, co jsem se za 10+ let naučit o logistice, nebo jak by řekl nějaký prodejce, o closování, jsem shrnul v nejnovější knížce GamePlan.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Petr napsal 29.11.2017

Nazdrar Princi, hele to je v pytli, zrovna devátého jedu do Vídně na trhy. A tvoje přednáška mě hodně zajímá! Přesně toto teď řeším. Už mě štve pořád oslovovat, dostávat kontakty a pak nic z toho. Takže – bude nějaká další přednáška? A další věc – mohl bys mi prosím poradit, jak se dostat do fóra? Už jsem tam registrovaný, ale zapomněl jsem svoje uživatelské jméno. Web mi s tím nepomáhá, napíše jen, že jméno nebo heslo neexistuje. Dík a zatím.

Pier

Odpovědět
Princ napsal 29.11.2017

Ahoj Petře, další přednášky budou příští rok. Tady hlasujeme, které to budou: https://forum.streetgame.cz/viewtopic.php?f=9&t=1064 Témata přednášek se ale nikdy neopakují, a tak žádná další přednáška o logistice už nebude.

Tvé uživatelské jméno na fóru je Rapid.

Odpovědět
  Slovák Magic :D napsal 30.11.2017

  A heslo? :)
  Spať vďaka logistike aj s holkami, ktorým sa nepáčim, je silná myšlienka.

  Odpovědět
Odešlete odpověď