Díky streetgame jsem si našel úžasnou přítelkyni – StreetGame.cz
Srdce v písku

Díky streetgame jsem si našel úžasnou přítelkyni

„Jen jsem Vám chtěl napsat a poděkovat za něco, jako je Street Game. Upřímně, dost mi to změnilo život. Popíšu vám svůj krátký příběh, který se stal díky vám“, napsal nám Michael a pokračoval:

„Byl jsem děsný ňouma, takový nerd. Spíše jsem seděl doma, jezdil do školy a zpátky. Poté jsem potkal jednu holku. Spíše ona potkala mě a prakticky mě pozvala na jeden ples, no a pak to pokračovalo dál a dál. Najednou z toho byl skoro půl roční vztah, a já blb pro ni dělal cokoliv. Když se pak se mnou rozešla a ani mi neřekla důvod, pochopil jsem, že mě pouze využívala.

Zůstal jsem opravdu zoufalý a nevěděl, co dělat. Neuměl jsem ani oslovit holku. Ubíhal měsíc za měsícem a já už nevěděl, co dělat. Pak jsem objevil streetgame.cz. Pročítal jsem článek za článkem a abych řekl pravdu, některé se mi zdály logické a některé zase dost bláznivé, nicméně řekl jsem si, že to zkusím (jsem člověk, který se nebojí nových věcí, i když třeba zní opravdu bláznivě). Jezdím do Pardubic do školy a tak jsem si řekl, že to zkusím pro začátek na hlavním nádraží. Bylo to naprosto drastické, strávil jsem tam přes tři hodiny a dokázal jsem oslovit dvě dívky… S jednou to skončilo dříve, než začalo. Se druhou jsem si vzhledem k situaci dobře popovídal, nicméně jakmile jsem se zeptal na číslo, svěřila se mi, že zrovna ztratila mobil :D

Před prázdninami jsme jeli se třídou na jednu exkurzi a seděli jsme v autobuse ještě s gymplem. Dohadoval jsem se s kamarádem o něčem nepodstatném, nicméně vedle seděla jedna holka z gymnázia. Otočil jsem se na ni a zeptal se na její názor. Naprosto spontánně, ani jsem neřekl „ahoj“, ani jsem se nepředstavil. Šlo to dál a najednou jsem získal její číslo. Ještě týden jsem se divil, tak to šlo jednoduše.

Postupně jsem začal zjišťovat, jak je to snadné. Jak je strašně jednoduché sbalit holku v jakékoliv situaci a naprosto kdekoliv. Nemusíte mít ani super namakanou postavu. Já jsem jen chodil přibližně tři roky na bojové sporty, moc vytvarovaný nejsem, žádný idol žen. Ani do posilovny nechodím, nelíbí se mi tam ten vzduch a jednoduše to není pro mě, ale rád si zaběhám dlouhé tratě a zaposiluju si venku. Jediné, co jsem na sobě změnil, je styl účesu – dříve jsem utratil za kadeřnictví 70kč, nyní 200Kč, ovšem stojí to za to.

Pointa je v tom, že vlastně jen musíte změnit pohled na svět, ukázat spontánnost, jednoduchost. Můj dobrý kamarád má problémy s holkami, prostě se jednoduše stydí. Proto když jsme šli ze školy a u semaforu stály dvě dívky, neváhal jsem a prostě je oslovil. Už ani nevím, co jsem jim řekl, většinou začínám nějakou vtipnou blbostí (např. barva na semaforech, či oslovení ve stylu „taky se ti stalo“). On koukal, koukal jak jednoduše to šlo a jak nakonec počkali na další zelenou a nešli na tu první. Poté klasika, tel. číslo a ahoj. Ještě týden z toho byl v šoku.

Píšu vám, abych poděkoval skvělým lidem, kteří založili tuto stránku. Začal jsem žít naprosto jiný život. Mí kamarádi a spolužáci mi říkají, jak jsem se změnil, podle všech k lepšímu. Díky Street game jsem si nyní našel úžasnou přítelkyni, jak na úrovni, tak i dost pohlednou.

Na koncertě nějaké nudné kapely po mě přátele chtěli, abych ji oslovil, no a tak jsem šel. Připadala mi hezká a upřímně mě docela okouzlila. Jednoduše jsem k ní přišel, ani jsem neřekl „ahoj“, rovnou jsem se jí zeptal: „Dáš mi tvoje číslo?“ a přitom jí podal mobil (a to mám ten s tlačítky). Ona mi s úsměvem odpověděla „Ahoj, ráda“ a už zadávala… To jediné stačilo, 4 slova, žádné ahoj, jména jsme si sdělili, až když jsme odcházeli. Řekl jsem jí, že už musím jít, políbili jsme se a bylo to. Nyní jsme spolu přes půl roku a musím říct, že je to opravdu šťastný a naplněný vztah.

Proč to všechno píšu? Chci vám všem říct, jak je vše jednoduché, když otevřete oči a povolíte možnostem, které vám ukáží to, co jste si nikdy ani nepředstavovali. Žiju naplno díky těmto skvělým chlapíkům, kteří mi otevřeli oči a vytvořili tento web. Ukázali mi naprosto jednoduché věci, které dokáží změnit život.

Díky pánové, smekám klobouk.
Michael, 18 let“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Kuba napsal 1.7.2017

Ahoj,
když jsem si tak četl tenhle článek, napadlo mě, jestli je na místě dát holce svoje telefonní číslo třeba na papírku, když ona z nějakého důvodu(zde třeba ztratila mobil) nemůže dát to svoje.

Odpovědět
    Princ napsal 1.7.2017

    Klidně, je to v pohodě Kubo

    Odpovědět
Odešlete odpověď