Co z vás vyzařuje? – StreetGame.cz
Oční kontakt se ženou

Co z vás vyzařuje?

Na našem webu najdete spoustu návodů, které vám naprosto konkrétně poradí, jak oslovit a sbalit neznámou holku přímo na ulici. Navaž oční kontakt už ze vzdálenosti několika metrů od ní, přátelsky se usmívej, pozdrav ji, zastav se, nech ji k sobě dojít a řekni: „Ahoj…“ Tak proč tu proboha řešíme nějaký životní styl, společenské postavení, opravdové sebevědomí, psychiku muže a podobné věci? To, jak jste pro ženu atraktivní, totiž určují tři vzájemně propojené  věci:

1) Vnější složka hryaktivní přitažlivost – jak to s ženami umíte. Když víte, ve které fázi s ženou jste, a co zrovna máte udělat, víte co říct, disponujete velkou sociální inteligencí, kontrolujete celou situaci, víte, jak si poradit s problémy jako jsou její kamarádiVšechny tyhle věci se dají naučit teorií a praxí.

2) Vnitřní složka hry – to, jací doopravdy jste. Jak se cítíte, jaký život žijete, jak vás respektuje celé vaše okolí, když zrovna „nejdete balit holky“, jaký vztah máte s rodinou, kde zrovna pracujete, co rádi děláte, celá vaše psychika… Tyhle věci se dají postupně vybudovat.

3) Fyzický vzhled, oblečení a celková upravenost

Přitom vnější složka hry musí být vyjádřením vnitřní složky. Existuje mnoho správných způsobů, jak ženu svést. To ale neznamená, že byste na ni měli něco hrát. Cílem totiž je stát se skvělým člověkem, který ví, co dělat se ženami.

Pokud totiž vaše vnitřní složka hry nestojí za nic, vyzařuje to na všechny kolem, a jen velice těžko se to dá zastřít hraním. A naopak, pokud jste úžasný, rovněž to z vás vyzařuje.

Už při oslovení na ulici žena poměrně dobře pozná, co jste zač. Tento dojem je však z velké části ovlivněn vaší aktuální náladou. Pokud se zrovna budete cítit skvěle, žena ucítí hlavně toto. A nejen žena – každý.

Jak postupně proniká do vašeho života (například při dlouhodobém vztahu), je vnitřní složka hry pořád důležitější a důležitější. Holka bude chtít být součástí vašeho života, pokud bude úžasný. Naopak může zjistit, že nejste takový, za jakého vás měla – třeba vás potkala v hodně světlé chvilce vašeho jinak nešťastného života.

Pokud balíte holku ze svého sociálního kruhu (např. spolužačku), je vaše opravdové společenské postavení naprosto zásadní (nenahrajete na ní nic, protože pořád dostává podvědomé informace o vás od okolí, které vás respektuje víc nebo míň).

Z toho všeho vyplývá, že vnitřní složka hry je naprosto nejzásadnější. A jaké místo mají ty dvě zbylé?

Chodil už jsem balit holky s desítkami kluků, často úplných nováčků. Mnohokrát už jsem zažil, že kluk byl úplně v pohodě, působil sympaticky, sportoval, lidé ho měli rádi, měl už dokonce pár holek… ale jakmile měl oslovit neznámou holku na ulici, což pro něj byla naprosto neznámá situace, najednou byl nervózní, choval se nepřirozeně a i když se mu podařilo nějakou holku konečně zastavit, absolutně nevěděl, co s ní – o čem má mluvit, co dělat, kam celou situaci směřovat. V tu chvíli ho zradila vnější složka hry – byl to super chlapík, jen s úplně neznámými holkami na ulici to neuměl.

Jak už jsem zmínil, aktivní přitažlivost se dá natrénovat – v tom vám pomůžou zejména rubriky Balení holek na ulici a Další fáze svádění a udržování vztahu. Respektovaným člověkem s úžasným životem se dá zase stát. K tomu vám pomůže rubrika Životní styl, společenské postavení a psychika. Okolo posledního faktoru máme na webu štítek Vzhled a oblékání.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: