Co si myslíte o sobě samých? – StreetGame.cz
Myšlenka v rukou

Co si myslíte o sobě samých?

Spousta mužů se zdá mít problémy se svým vzhledem. „Jsem až moc vysoký“, „Mám šišatou hlavu“, „Jedna holka na seznamce mi řekla, že jsem zrůda“, píšete nám pravidelně v e-mailech. Ženy ale nejsou úplně jako muži, nerozhodují se hlavně podle vzhledu.

Každý jediný člověk na téhle planetě se může zlepšit ve svádění. I lidé co já vím… s vrozenou deformací hlavy. Problém není ve vzhledu, problém je, když to s holkama neumíte – málo si věříte, málokdy se seznamujete, máte hlavu plnou limitujících přesvědčení.

Pánský vzhled je jen jedním z mnoha faktorů, které ovlivňují jeho úspěšnost. Pořadí od nejatraktivnějšího po nejméně přitažlivého vypadá asi takto:

1) Muž vypadá dobře a cítí se dobře

2) Muž nevypadá dobře a cítí se dobře

——–

3) Muž vypadá dobře, ale necítí se dobře

4) Muž nevypadá dobře, ani se dobře necítí

Ideální je tedy vypadat a cítit se skvěle. Nevypadat zrovna jako model, ale být sympatický, oblíbený, charismatický a sebejistý, stále boduje. Pak je tu čára, a pod ní už jen zmar. Být krasavcem, který znervózní při pohledu na ženu, nemá žádné přátele a sám sebe považuje za zrůdu, je k ničemu.  

Když žena poukazuje na vaše slabé stránky, jde o test. „Vždyť si mladší než já/Ani nemáš vlastní byt/Jsme každý jiná liga“ je jen způsob, jak zjistit, jestli vy sami jste ohledně toho nervózní, nebo ne. Nejde jí tolik o to, jak vypadáte, jako o to, jestli jste s tím vy sami v pohodě.

Pokud se žena zeptá na věk, nejde o to, jestli řeknete dvacet nebo třicet. Jde o to, jak sebejistě odpovíte. Stejné číslo může být správnou nebo špatnou odpovědí podle toho, jak moc v něj věříte.

Reagujte klidně, projdete a můžete pokračovat. Vezměte si to osobně, je konec a můžete si říkat, že to bylo kvůli vašemu věku/vzhledu/finanční situaci. Přitom jste jen neprošli testem.

A tady leží malá past: pokud si sami budete například myslet, že každá holka je zlatokopka, nikdy neprojdete takovým testem. Vždy vás totiž váš nedostatek financí rozhodí. To vám pak zpětně potvrdí vaše mylné přesvědčení. Někteří lidé v téhle lži stráví celý život, ale vy nemusíte!

Přestaňte tedy vinit osud nebo genetiku, a vezměte zodpovědnost do vlastních rukou!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Osel napsal 15.9.2018

To jsou hrozný keci. Ženám jde o vzhled daleko víc než mužům. Mužům stačí, když je žena mladá a štíhlá. Ženy se dívají hlavně na obličej – nezáleží jim až tolik na tom, jestli je muž aktuálně hubený, nebo se až moc vykrmil na zimu. Je to dáno evolučně. Blbec s dobrým obličejem má daleko větší šanci než nějaký ohava co je jinak třeba úspěšný, inteligentní.

Odpovědět
Odešlete odpověď