Co se děje na našich praktických kurzech – StreetGame.cz
kurzy jak sbalit holku

Co se děje na našich praktických kurzech

Podstránka o našich živých kurzech svádění po celé republice je poměrně obsáhlá, přesto když se někdo hlásí, často nám píše: „Prosím o více info“. V dnešním článku si tedy dopodrobna rozebereme, co přesně se na našich praktických kurzech balení holek děje.

Jakmile vyplníte formulář na spodku podstránky s nabídkou, Adam se vám ozve mailem a domluví se s vámi na konkrétní akci ve vašem městě. Na jeden seminář pak koordinujeme maximálně tři zájemce, abychom se jim mohli věnovat opravdu naplno.

Lekce vedu většinou já, Princ, někdy se účastní také Adam. Všichni se seznámíme, vyřešíme administrativu, a pak už se do sytosti můžeme věnovat holkám :)

Před živými hodinami se šikne vyzbrojit nějakou tou teorií z našich článků :). Nicméně pokud se vám nechtělo, nebo stále máte nějaké nejasnosti, probereme s vámi vše potřebné přímo na místě.

Pak se pozvolna pouštíme do oslovování. Pro spoustu mužů je to jejich poprvé, s čímž počítáme, a jistě je tímto procesem provedeme. U těch nervóznějších volíme cvičení, která jim pomohou postupně se k oslovení propracovat od jednodušších úkolů. Necháváme je například jen se na dívku usmát a pozdravit ji, jen se zeptat na cestu a podobně.

Pak začíná opravdové svádění. Jako instruktoři sledujeme každé vaše oslovení, případně do skupinek chodíme s vámi jako parťáci, a pomáháme vám. V mezi časech vám pak dáváme rady, co zlepšit. Spousta mužů totiž během balení dělá pořád dokola tu stejnou chybu, kterou si často ani neuvědomují, a ta je zbytečně připravuje o výsledky. Teprve „pohled zvenku“ od zkušeného instruktora jim pomůže vše potřebné odladit. Na některé nedostatky pak nasazujeme specifická cvičení, která přímo zasáhnou problém.

Celá streetgame trvá několik hodin, během kterých společně oslovíme spousty žen. Dostanete detailní rozbor, co rozvíjet a co změnit, i s návodem, jak dál pokračovat. Můžete také očekávat nějaká telefonní čísla, líbání, a pokud ženy později obvoláte, i rande a vztahy. Pravděpodobně budete dokonce překvapeni, co všechno je na ulici možné :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jindra napsal 6.1.2015

A fakt to funguje? Přestal bych být konečně panicem? Před rokem jsem začal brát vážně web ***********.cz a pořád jím jsem..

Odpovědět
Princ napsal 6.1.2015

Ahoj Jindro, to záleží na tobě! :)

Každého dokážeme naučit, jak překonat strach, oslovit neznámou holku, o čem si povídat, jak získat její zájem… Uděláme spoustu oslovení, přímo v praxi ti budeme přihrávat holky a radit, co zlepšit. Když se tu porozhlédneš, najdeš i reporty našich studentů.

Na druhou stranu, není to jako by jsme přišli a polili tě nějakým zázračným lektvarem, díky kterému nebudeš muset nic dělat a holky tě najednou začnou chtít. Sebelepší kurz ti nemůže pomoct, pokud se nebudeš řídit radami, které dostaneš, pokud sám nebudeš pokračovat.

Jak se říká, ukážeme ti dveře, ale projít musíš sám :)

Odpovědět
Odešlete odpověď