Co napsat holce jako první – StreetGame.cz
Podprsenka na notebooku

Co napsat holce jako první

Chcete sbalit holku, která se vám líbí na seznamce, na FB nebo když jste dostali telefonní číslo? Tady je, jak by měla vypadat vaše první zpráva!

Tři pravidla, jak sbalit ženu přes facebook nebo seznamku:

1) Adaptujte se na dobu

Online svádění je napínavé v tom, že se stále mění. Postupy pro balení holek na ulici se vyvíjí pomalu a postupně (evoluce), za to v internetovém světě se dá říct, že co platilo před rokem, dnes už je úplně jinak (revoluce).

Vzpomeňte na rok 2016 – holky posílali nahé fotky jako divé přes Snapchat, kde lze obsah zobrazit jen 1x a sledovat, kdo udělal screen obrazovky. Pak přišly Instagram Stories, Snapchat měl nepovedenou aktualizaci a celá hra se převrátila na hlavu…

Proto je třeba mít vždy přehled o aktuálních algoritmech Tinderu a Badoo, nových funkcích, trendech v oblasti… A nedělat game, kterou hraje váš starý strejda.

2) Odlište se od ostatních

Nechte kamarádku, ať vám ukáže messenger… Desítky zpráv týdně! Všem lidem, kteří napíšou „Ahoj, jak se máš,“ se ani nestihne podívat na profil.

Při balení holek na ulici vás účinně odliší už to, že jste projevili odvahu, a dál se můžete chovat normálně. Ve světe online seznamování je normálnost smrtelným hříchem. Jste jako všichni ostatní = není důvod odepisovat právě vám.

3) Komunikujte přitažlivé vlastnosti

Tohle mají balení holek venku a online společné: nejde vám o pokec, nejde vám o zajímavá témata… Aby chat budoval přitažlivost, je třeba vložit do něj signály vysokého statusu, sebevědomí, dominance, hojnosti žen…

Přemýšlejte koncepčně: proč píšu právě tohle? Co tím sleduju? Posouvá mě to k výsledku, nebo to mám smazat a napsat něco, co účinněji vytváří přitažlivost?

Jak poprvé začít chat s holkou, když ji chci sbalit

Dobře, přišel čas na praktické triky…

Ještě jednou si to zopakujme. Chcete jít s dobou, odlišit se od ostatních a komunikovat přitažlivé vlastnosti.

Co dělají ostatní, kteří nejdou s dobou?

Píšou holkám zprávy.

Co tedy uděláte vy?

Nebudete nic psát!

Začnete fotkou, hlasovou zprávou nebo videem.

Pomocí nových médií o sobě dokážete říct miliónkrát víc, než nějakou uvítací zprávou. Pokud připojíte zvuk, budete moct ukázat charisma, energii a sebevědomí už jen svým hlasem, a to ať se rozhodnete říct cokoli.

Zpráva v chatu na Facebooku nebo Instagramu často zůstane ignorována, pokud ale holce natočíte video, zobrazí si ho téměř vždy. A kdyby ne, postnete ho do Stories a označíte ji tam. Zvědavost už ji donutí se podívat. (Všechny vaše ostatní Stories pak musí být maximálně přizpůsobeny svádění, nesmí tam být náhodné věci.)

Pokud vás zajímá víc – jak se hraje moderní digigame, jak si vytvořit atraktivní profil, jaké fotky a texty holkám přesně posílat, návod na Tinder, jak budovat přitažlivost přes chat a dostávat ženy na rande – stáhněte si pohodlně Balíček materiálů Jak sbalit ženu online.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Kvjat_RB napsal 26.3.2019

Taková otázka. Jak poslat z počítače na Badoo video? Děkuji.

Odpovědět
Doctor Dolan napsal 30.3.2019

Jedné holce co jsem potkal na Řezníkově koncertu jsem napsal, že bych jí rád ukázal svůj sklep.
Well, sic z toho nic moc nebylo ale odepsala :D

Odpovědět
Dan napsal 28.2.2021

Udělalàš mi masaž penisu

Odpovědět
Odešlete odpověď