Co když známí zjistí, že oslovuju holky na ulici? – StreetGame.cz
Blowjob abilities

Co když známí zjistí, že oslovuju holky na ulici?

Streetgame není umělotina, kterou bychom kompletně vymysleli. Přirozeně nadaní svůdníci oslovovali hezké ženy na ulici odjakživa. My to jen prozkoumali, zkopírovali a vytvořili kolem toho opakovatelný systém.

Pro normálního, úspěšného muže je automatické oslovit hezkou holku, když se mu líbí. Co jiného by taky měl dělat?

Lidé se za dne seznamovali odjakživa. Ani v pravěku neexistoval zákaz sexu za dne. Dokonce i zvířata se seznamují za dne. (Byť jsou zaznamenány případy, kdy zvířata záměrně užívají drogy, například šantu kočičí, stále se zvířatům nepovedlo postavit si klub.)

Když někdo zjistí, že i vy se chcete seznámit s holkou, těžko vykulí oči a vyhrkne: „Cože, ty máš taky penis? Já myslel, že budeš věčně žít v celibátu!“ Skrývá to nulovou kontroverzi, všem je totiž úplně jasné, že máte zájem o ženy.

Skoro každý se seznamuje. Akorát někdo se chodí seznámit do klubu, někdo na festival, někdo na swingers, někdo má tinder, někdo hodně využívá sociální sítě… Nakonec všechno, co děláme, je motivováno evoluční touhou předat své geny do dalších generací. Kultura je vytěsněná sexualita.

Naopak by bylo velice divné, kdyby někdo zjistil, že se seznamovat nechcete.

Pár oslovení jsem udělal i se svým dědou. Hrdě o tom pak vyprávěl na rodinných oslavách: „On má ten mužský hormón, ten testosterón… On je ten balič. Jen jsem se otočil, a už jsem ho viděl s nějakou holkou.“ Děda umřel s jistotou, že pravnoučata budou, a jeho gen tak nezanikne. (Samozřejmě pokus bydlíte u rodičů, o svých koníčcích jim neříkejte, celkově je moc neinformujte, kam chodíte, abyste urychlili osamostatňování.)

V Praze se ze streetgame dokonce stal koníček vyšší střední třídy, něco jako býval golf. Pokud chcete zapadnout mezi bohatší, ale neděláme streetgame, budou se na vás v Praze dívat skrz prsty. V lepších IT firmách se dokonce dělají pauzy na streetgame místo pauz na oběd. Když se nepřipojíte, budou vám kolegové říkat „beta“, „zaopatřovatel“ nebo „teoretik“…

Pokud pracujete v technickém oboru nebo okolo marketingu, je skoro jisté, že vaši kolegové už streetgame dělají. Pokud vám to neřekli, možná jen vysíláte divné signály. Celkově kdykoli potkáte přirozeného alfa samce, oslovit hezkou holku na ulici pro něj bude normální.

Podivné je, když někdo tráví odpoledne hraním počítačových her, když se holek bojí nebo když je někdo v 16 letech ještě panic. To byste měli tajit, ne streetgame.

Dělníka od pásu se nebudete ptát, jak vydělat milióny. A skoropanice, který za život spal s třemi holkami, se zase nebudete ptát, kde je normální se seznamovat.

Obklopte se správnými lidmi

I když plně vstřebáte každičkou větu tohoto článku, stále během svých prvních stovek oslovení můžete cítit, jako že děláte něco nepatřičného. Vedle toho, že si tento článek přečtete vícekrát a smyjete stud častým trénováním streetgame, existuje ještě jeden hack.

22. dubna pořádáme velkou konferenci okolo svádění a osobního rozvoje. Všichni, kdo tam budou, mají rádi streetgame. Když potkáte desítky podobně naladěných mužů, může to pro vás být oči otevírající zážitek. Konečně opravdu zvnitřníte, že dělat streetgame je standart.

Více informací o SuperKonferenci

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: