Co jste si doteď mysleli o balení holek – StreetGame.cz
Prázdný billboard

Co jste si doteď mysleli o balení holek

Běžný člověk nestuduje evoluční biologii, marketing nebo psychologii. Také pravidelně neoslovuje desítky žen přímo na ulici nebo v klubech. Přesto často má své názory na svádění. Kde k nim přišel? V reklamě.

Touha po opačném pohlaví, po lásce a po sexu, je naprostou přirozeností všech živých tvorů, včetně lidí. Marketingoví odborníci tohle moc dobře ví, a úspěšně toho využívají pořád dokola.

Každá druhá reklama nějakým způsobem naznačuje, že koupí produktu zvýšíte zájem žen o vás. Že abyste sbalili holku, potřebujete pořádné auto. A oblek. A deodorant. A aby dostala větší chuť na orální sex, luxusní spodní prádlo. A pánský makeup… A proteinové suplementy… A speciální hlínu na vlasy… A chirurgické zlepšení nosu… Produkty jsou absurdnější a absurdnější. Co se týče našich drahých protějšků, v Británii zase frčí například plastické zkrášlení vagíny.

Dvacáté první století, a lidé už mají všechno, co potřebují. Aby jim bylo možné dál prodávat, je třeba jim uměle vytvořit nové problémy. Barvitě popsat scénář, který je doteď vůbec netrápil, tak aby rychle začal, a na závěr přijít s řešením.

Takhle nějak vzniká většina limitujících přesvědčení. Holku můžete sbalit i bez peněz. Ale pro společnost je výhodnější, aby si jednotliví členové mysleli, že musejí být bohatí. Aby dál pořádně produkovali a kupovali. Sex je zkrátka důležitou motivací pokroku.

Všechno, co děláme, je evolučně motivováno touhou přežít a rozmnožit se. Spousta mužů nevědomky věří, že vystudovat medicínu nebo práva je to pravé, pokud chtějí hodně holek. Musejí z něčeho platit všechna ta auta, obleky a voňavky…

Je to jen matrix. Spolkněte červenou pilulku. Abyste byli obklopeni ženami, nepotřebujete nabrat mimořádného společenského úspěchu. To je cesta velkou oklikou. Pokud chcete ženy, věnujte se přímo ženám – oslovujte je, testujte, co na ně funguje, učte se je svádět

Hezké oblečení je výhodou, ale pokud se poliju kafem, neznamená to pro mě, že streetgame skončila. Neodložím rande do doby, kdy mi má přijít nová fixační hlína na vlasy (ano, ta opravdu existuje).

Ještě jednou: abyste sbalili holku, nemusíte být krásní nebo bohatí, musíte prostě umět balit holky. Ve finále totiž rozhodne, jaký jste člověk, jaká nálada z vás vyzařuje, jaké pocity dokážete v ženě vyvolat, a ne, jakými produkty jste vybavení. Nenechte si proto radit o životě televizní reklamou :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: