Co je možné na ulici za pět minut? – StreetGame.cz
Čas nemilosrdně běží

Co je možné na ulici za pět minut?

Nikdy jsem moc nemusel všechny ty prank videa, kde hrdina sbalí holku na ulici nahatý, s obřím dildem na hlavě nebo převlečený za žebráka. Proč? Po jednom kurzu tohle zvládne skoro každý náš student.

Je super-snadné nasadit si nějaký bláznivý převlek, oslovit vesele pár holek a od jedné si pak vzít telefon. Děje se to naprosto pořád. Vlastně když se streetgame začnete, tenhle typ věcí bude zřejmě vašim nejčastějším výsledkem. Desítky holek každému z nás daly číslo, zatímco jsme hráli slepého, vodili imaginární zvíře nebo třeba zpívali.

Jakmile zahodíte nervozitu a stará limitující přesvědčení, tyhle výsledky vás čekají už na samém prahu streetgame. Jedinými, které podobná prank videa ohromují, jsou lidé, kteří streetgame ještě nezkusili. Takoví svádění za dne vidí jako něco děsivého a neobvyklého, když přitom je to magická matrixová realita, kde si můžete nanečisto zkoušet cokoli.

Kdyby viděli naše studenty, jak se s holkama do pěti minut na ulici líbají, jak je balí přímo před jejich partnery, jak jim ženy kývou na oslovení: „Ahoj, pojďme si to rozdat“… asi by je trefil šlak. (Mimochodem viděl jsem už aspoň 20 videí, jak někdo nabízí ženám sex, každé ale podáním naprosto odfláklé). Proč je přitom vše tak snadné?

Když je beta abstinentem, ostatní kámoši v klubu mu budou nutit alkohol. Když je alfa abstinentem, ostatní se mu budou za své pití omlouvat, budou sami cítit nutkání mu to vysvětlit. Ten mocnější zkrátka automaticky určuje pravidla. Říká, co je normální. Pokud oslovíte holku s připínacím dildem na čele a budete s tím v pohodě, ona bude taky.

Dobrý hráč má díky streetgame pravidelně rande. Sex mu nepřipadá nijak nedostatkový. Dokáže si takhle vybrat opravdu kvalitní partnerku. Ví, že dostat telefonní číslo je ta nejsnazší věc na světě, a určitě si to nebude natáčet na youtube. To už by mohl točit, jak jí večeři nebo sedí u stolu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: