Co bych udělal právě teď, kdybych byl kompletní lůzr – StreetGame.cz
Dvířka k lepšímu životu

Co bych udělal právě teď, kdybych byl kompletní lůzr

Každý den čtu maily od kluků, kteří jsou úplní lůzři. Tím myslím: žádné holky, žádné peníze, žádný životní styl, žádné zdraví, žádné štěstí. Je čas na změnu kluci!Pokud jste doteď byli ve všech oblastech života ztracení, musíte udělat přesně tohle:

1) Odstěhujte se do města s pěkným počasím, nočním životem a pracovními příležitostmi. Zařiďte si vlastní pokoj poblíž barů a klubů. Žádná přihlouplá vesnice.

2) Najděte si dobré kamarády, kteří rádi chodí ven, a balte holky s nimi. Nemusí to být žádní experti na streetgame. Musíte je mít rádi, a musíte s nimi chodit ven.

3) Choďte ven aspoň čtyřikrát v týdnu. Nemusíte počítat ženy, které jste oslovili. Seznamujete se celou noc, dokud klub nezavře a na ulici nejsou žádné další holky. Ne že půjdete sami a oslovíte 4! Tohle nefunguje. Dělejte si přátele, pařte celou noc.

4) Pracujte na své finanční situaci. Vydělávejte klidně regulérní prací, a část vždy investujte do pasivního příjmu. Musíte se učit a specializovat. Webové stránky, budovy, prodejní automaty, televizní reklamy, cokoli… Nepotřebujete auta a iphony, investujte a učte se.

5) Čtěte knihy o osobním rozvoji, sexu, evoluční biologii, psychologii… Aspoň 10 za rok.

6) Trénujte a jezte zdravě. Musíte se dostat do formy. Sex není sranda, dokud nejste ve formě. Cvičte alespoň 3x týdně. Pokud potřebuješ zhubnout, zahoď ty piva a colu, tlusťochu.

7) Začněte meditovat. Hrajte s čistou hlavou.

8) V nějakém bodě přijďte na náš kurz. Vyladíme problémy ve vaší hře, což přinese další holky.

9) Zapomeňte na televizi, počítačové hry, porno, jezení koblihů a všechny ty věci, o kterých jste si mysleli, že je to sranda. Není to sranda, dělá to z vás každý den ještě většího lůzra.

Tak to byl můj život. Opakujte pár let a brzy budete hodně bohatí, úspěšní a šťastní.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

6 komentářů
fantom napsal 5.3.2015

S tím stěhováním do města. Nemyslete si, že když se odstěhujete do města 50 000 obyvatel a méně, tak jste vyhráli. Pokud tam chcete dělat SG. Oslovíte tak 100 holek a už vás budou všichni znát. Je úzká hranice mezi tím úžasným chlapem, co se nebál, oslovil nás, byla s ním sranda a tím „úchylem“, co každé odpoledne běhá po náměstí, furt zastavuje cizí holky a líbí se mu každých 10 minut jiná. SG je záležitost spíš do velkoměst.

Odpovědět
Princ napsal 8.3.2015

Mylně předpokládáš, že lidé hráče považují za úchyly. Považují je totiž za frajery :D

Odpovědět
fantom napsal 9.3.2015

Vlastní zkušenost…. Pro holky jseš frajer, když oslovíš holku, co se ti líbí to ano přiznávám, jsi frajer. Ale ve chvíli, kdy budeš každé odpoledne lítat po jednom náměstí a zkoušet to na 3 holky každý den po dobu třeba měsíce dvou měsíců, tak už frajer nejsi… Já když jsem ještě dělal hodně aktivně SG, tak jsem oslovil, když každá byla sama, 2 kámošky, ale to jsem nevěděl. Ta první byla moje první oslovení po dlouhé době, takže byla tréma a strach jako prase. Na fb, co mi dala si mě nepřidala, ale ta její kámoška ano, ale už večer si mě zas odebrala. Jednou jsem měl oslovení, kdy mi holka řekla, že už jsem to zkusil i na její kámošku a bylo jasné, že je s ní konec. Když jsem měl věneček, tak jsme kecali s bandou kámošů a najednou tam přišla taky jedna, co jsem oslovil a začala takovým hnusným tónem říkat všem, že jsem za ní přišel a zeptal se jí na jméno atd. Nebudu tady říkat, že SG je špatné, je to jedna z nejlepších věcí, co mě mohla potkat, hodně toho zjistíte o holkách, už nebude mít strach se na něco někoho cizího zeptat, zažijete plno srandy i vypjatých momentů, nikdy nevíte, co potkáte a co proti vám stojí za povahu. Setkáte se hodně s pozitivníma reakcema. Ale když to budete dělat v městě 20 000 obyv. každý den po dobu třeba jednoho měsíce, tak se to brzo rozkecá a už nebude ten super chlap, co jí oslovil, budete ten, co každý odpoledne běhá po náměstí, jak kokot a každých 10 mnut se mu líbí jiná… Doporučil bych začátky v okolních městech.

Odpovědět
Princ napsal 9.3.2015

Takové zážitky mám taky. Když holka provolává, že jsem jí oslovil, ukážu na ní prstem, začnu dělat kroky zpátky a řvát: „Nech mě být! Odtrhněte jí ode mě! Ona mě sleduje!“ :D

Tvůj post naznačuje, že budeš pobíhat od holky k holce. Kvalitní oslovení ale trvá kus času, ideálně jdeš rovnou na instantní rande, spíš s nimi, seznamuješ neznámé holky navzájem, chilluješ s kámoši… Oslovovat holku za holkou uvidíš jen špatné hráče, kteří takto brzy vyskilují. Dobrá oslovení jsou dlouhá.

Každopádně také doporučuji ze začátku dělat větší streetgame v okolních městech.

Pak máme nějaké pokročilejší metody, říkám tomu Evakuace a Streetařská etika, které dále minimalizují potopu, která po tobě zbyde :D

Odpovědět
AVP napsal 12.3.2015

Zase záleží, jak to pojmeš. Já s tím problém neměl. Ve svém 20 000 městě jsem se rozehříval a lidi spíše zdravil. Učil se pravidelnosti a že sociální fóbie není zas taká hrůza. Díky tomu jsem si dokázal pojmenovat hodně strachů a problému – koučování, pokládání správných otázek. Například „co mi brání v tom, abych…?“ Díky tomu jsem si sám našel své hříchy, popracoval na nich a když jsem šel oslovovat, vždycky jsem šel jinam, třeba do většího města. Myslím, že články zde psané jsou míněné velmi dobře, jde jen o vaši vlastní interpretaci problému. Pokud máte pocit, že v malém městě se o vás rozkřikne, tak řešení je přece jasné – jdu do většího. – CO MI BRÁNÍ V OSLOVOVÁNÍ? -> Že se bojím, že se o mě rozkřikne v malém městě -> Řešení: jdu jinam. Odpovídám si na otázky sám – koučování.

Odpovědět
Princ napsal 12.3.2015

Lidi tě obvykle neřeší tolik, jak si myslíš.

Dril: oslov v jedné tramvaji několik holek za sebou. Uvidíš, že většinou si ani jedna nevšimne, že už je několikátá. Další krůček z Matrixu :)

Odpovědět
Odešlete odpověď