Co by měl mít každý svůdce u sebe – StreetGame.cz
Baličovo vybevení

Co by měl mít každý svůdce u sebe

Chodíte na streetgame náležitě vybavení? Nebo váš herní inventář postrádá základní předměty? Pojďme si je postupně projít.

Žvýkačky

Během dlouhé a náročné mise v poli často dostanete hlad. To je přirozené, zvlášť když jste v objemu. Doporučujeme rychle si koupit například ovoce, kefír, šunku nejvyšší jakosti nebo sýr. Pak je však třeba zahladit stopy! K tomu poslouží právě žvýkačka.

Mobil

Potřebujete se s holkama fotit, vytíženě přijímat fingované telefonáty, sledovat svůj drahý čas, pouštět nahlas romantické písničky, ale hlavně, hlavně někam ukládat všechna ta nová telefonní čísla.

Zbraň k sebeobraně

Kdyby na vás náhodou někdo silně žárlil, hodí se být vyzbrojen třeba malým pepřovým sprejem. Pořádnou paseku ale nadělá i obyčejný klíč vložený mezi prsty jako náhražka boxeru, nebo průpiska.

Peníze

Spousta peněz, nejlépe záměrně v co nejvyšších bankovkách. To byl samozřejmě vtip.

Kapesníky

Na nejrůznější delikátní situace. A i když je to méně pohodlné, vždy volte raději papírové, než obrovské posmrkané kapesníky z látky.

Certifikát streetaře

Lovecký průkaz odlišuje autorizované streetaře od pytláků. Vystaví vám ho instruktor na vašem prvním kurzu.

Kondomy

To naprosto nejdůležitější. Bez kondomů bych upřímně nevylezl z domu, nešel do blízké večerky a snad ani nenavštívil svou babičku. Vždycky se může něco stát. Proto s sebou pokaždé mějte několik prezervativů (třeba i pro parťáka), ideálně v kvalitní krabičce, jako je Love Box. To je bez diskuse.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Franta napsal 10.7.2017

Ahoj, super tipy. Jen by mě zajímalo, od kud máš ten LoveBox. Zkoušel jsem hledat, ale nikde v aktuální nabídce jsem ho nenašel. Díky

Odpovědět
Aleš napsal 9.1.2020

Ahoj, jen malé upozornění čtenářům k té zbrani. Sebeobraně se věnuji přes 8 let a prodělal jsem pár policejních i vojenských cvičení. Ta průpiska či klíče mezi prstama je opravdu nebezpečná věc, která může způsobit fatální zranění, obvzlášť v rukou amatéra a to i vám nejen tomu na koho se to snažíte použít. Pokud nemáte ten pepřák, není vůbec žádná ostuda před agresivním h**dem, který si jen potřebuje zvýšit ego, vyklidit pole. Za ty případné problémy to opravdu nestojí.

Odpovědět
Odešlete odpověď