Klubová sekce – StreetGame.cz

  Jste tím, kým se obklopujete: vstupte do tajného klubu těch nejlepších svůdníků žen

 

Soukromá část fóra o balení holek, kam nemají přístup nezasvěcení nováčci, naše žárlivé přítelkyně ani vyhledávací boti. Přes 350 reportů z akce od Prince, 100+ reportů od Magica, 150+ reportů Honzy, a další deníky známých jmen naší komunity. Dlouhodobě nejrozsáhlejší sekce fóra už obsahuje více obsahu, než všechny ebooky dohromady. Každým dnem se navíc rozrůstá.

Čím se komunita StreetGame.cz liší od všech ostatních?

John Doe UI/UX Designer

To je neskutečná komunita, kde každý vystupuje bez ega a pozitivně s cílem pomoci kámošovi, kterého zná třeba dvě minuty, ale už se táhne za jeden provaz. A hlavně oslovuje a neteoretizuje.

Mickey

Zjednodušeně: žádná namyšlenost, žádní teoretici


Členství poskytujeme jako bonus zdarma mužům, kteří přečetli všechny naše knihy:

DigiGame Tahák - přitažlivý profil a účinný chat

Vše potřebné k ovládnutí internetových seznamek a sbalení ženy online. Tvorba přitažlivého profilu, nejlepší první zprávy, jak holku dostat na rande, automatizace a vše ostatní okolo DigiGame.

Ebook o svádění žen Přitažlivost

Naše vlajková loď, kterou doporučujeme každému muži. Obsahuje naprosto vše o přitažlivosti - její biologické spouštěče, nastavení hlavy pro pasivní atraktivitu, verbální skripty pro okamžitou přitažlivost, celé sekvence do začátku a více.

GamePlan - od seznámení až k vám domů

Jak vytěžit zájem na maximum a opravdu s ženou skončit v posteli. Žádná friendzone! Naopak plynulý sex hned na prvním rande.

Street Game Handbook

  Praktický ebook na streetgame. Jak překonat strach, vybrat si jakoukoli ženu, oslovit ji na ulici a co přesně pak dělat.

This Is Game

Jak naplánovat rande, najít a udržet perfektní vážný vztah, nebo mít několik přítelkyň naráz, které s tím budou souhlasit.

Instruktorský manuál

Dosud nejhlubší vhled do balení holek na ulici. Přepište své myšlení na myšlení instruktora svádění.

  • Soukromí pro vaše deníky a dotazy
  • Pozitivní společnost těch nejlepších baličů
  • Spousta deníků plná akce - například Gewainův report, jak díky This Is Game balí se svou přítelkyní další holky do trojky
  • Princovy články navíc
  • Plánování budoucnosti komunity
  • Jde o bonus úplně zdarma k našim knihám

John Doe UI/UX Designer

Ber všechny, není nač čekat ;)

Valmont

John Doe UI/UX Designer

Handbook, This is Game, forum (klubová sekce), trochu trávy k tomu a je s tebe jiný člověk :D

Štefan

John Doe UI/UX Designer

This Is Game a Handbook je jako bible

Honza

John Doe UI/UX Designer

Nedávno se mi zpřístupnila klubová sekce. Čtu tady deníky a je to úžasné. Myslím že díky tomu začínám chápat, jak všechnu tu teorii převést do praxe, protože vidím jak to dělají ti nejlepší. Takže vám děkuji, že ty deníky píšete, pomáhá to.

Pomeranč

John Doe UI/UX Designer

Urcite si pořiď Handbook tam to všechno je.

Zdenek400

Všechny recenze jsou převzaty přímo z našeho fóra o svádění a osobním rozvojiČlenství není zaručeno účtům, které porušily pravidla komunity.