Roční členství v komunitě svádění – StreetGame.cz
StreetGame.cz

a nauč se za 1 rok všechno okolo svádění

Jak dlouho trvá stát se elitním svůdníkem? 

Ve svádění existuje jedno děsivé tajemství...

Existují chlapi, kteří o technikách balení holek vědí 5, 8 let... A stejně je přehraje soused, který o ženách nečetl nic...


Jak dlouho musí učení streetgame trvat? Měla by to být nekonečná cesta, na které začínáte stále znova, a po 5 letech nemáte ani tu přítelkyni, jako vaši beta kamarádi?


Podle nás stačí: Jeden. Intenzivní. Rok.


Pokud se vám blíží pololetí a hmatatelné výsledky nikde, je třeba stopnout a zamyslet se. Tudy cesta asi nevede. Potřebujete začít absorbovat soudobé know how, spojit se s nejzapálenějšími parťáky, načerpat motivaci a trénovat!


Most, jak techniky, o kterých jen čtete, aplikovat v praxi

Však to znáte... Člověk má načteno, ale jak se objeví krásná holka, v hlavě vymeteno... Nemůže si pomoct a koktá, i když koktání žádný manuál nedoporučoval. Třese se, i když v návodu stálo uvolněně se opřít o zeď...

V nervozitě se člověk zkrátka vrátí k naučeným reflexům. 


Tyto reflexy můžeme předem změnit dříve, než se znova vydáte tam ven do kaváren a klubů... Můžeme spolu předem nacvičit, jak holku správně oslovit, o čem mluvit, jak se jí začít dotýkat... 


Až na vás po takovém Výcviku přijde nervozita a vy se znova budete muset bezmyšlenkovitě spolehnout na reflexy... Budou to už ty správné, dokonale zafixované přitažlivé návyky. 

Rozdělili jsme celé svádění do 10 témat

 • Pasivní přitažlivost
 • Oslovování
 • Aktivní přitažlivost (8 technik pro její budování)
 • O čem s ženou mluvit
 • Vnitřní nastavení
 • Řeč těla
 • Doteky a přesuny domů
 • Ženské testy
 • Klub
 • Online svádění

Jakmile je všechna ovládnete, už nebude NIC, co by uměli ti nejlepší baliči, a vy ne.


Během 10 Výcviků za sebou (každý měsíc jeden) do vás v připraveném sále nadrilujeme současný state of art svádění, až budete mít každou částečku procesu dokonale zautomatizovanou. Tady je detailní popis všech 10.


Těchto 10 Výcviků (Silver) můžete absolvovat spolu s neomezeným počtem kurzů přímo na ulici (Gold), kde se zbavíte strachu z oslovení a vše po boku instruktora aplikujete v praxi. Adrenalinový zážitek a doslova spirituální moment, který navždy změní váš pohled na svět. Termíny si dohodnete s instruktorem osobně anebo mailem. Pokud na sobotní Výcviky do Prahy dojíždíte odjinud, můžete kurz rovnou absolvovat v neděli.


Pro ty nejnáročnější nabízíme prémiové Diamond Členství, které navíc obsahuje i neomezené množství individuálních kurzů přímo ve městě 1 na 1. Pokud jeden Výcvik zmeškáte, část cvičení se dá v rámci Diamond Členství na individuálce dodělat (nebo v rámci Gold na kurzu).

Členství silver
 • 10 tematických Výcviků
 • 4 přednášky
 • Medaile Člena na fóruCena při nákupu zvlášť:

53 990 Kč


Cena členství:

39 990 Kč

(Sleva 26%)

Členství diamond
 • 10 tematických Výcviků 
 • 4 přednášky
 • Neomezený počet individuálních kurzů na ulici 1 na 1 po dobu 1 roku (max. 5 měsíčně)
 • Medaile Člena na fóru

Cena při nákupu zvlášť:

403 930 Kč


Cena členství:

149 990 Kč

(Sleva 63%)

Nové, účinnější techniky svádění vznikají každý den

Nehrajte podle knížky, která je 5 let stará... Současná moderní hra se vyvíjí raketovým tempem a každou chvíli vznikají nové techniky.. 


Travte každý měsíc čas s instruktory a inspirujte se tím, co se hraje právě teď. Naše kurikulum vždy aktualizujeme o ty nejnovější postupy, což bychom s knihou bez měsíčních vydání nedokázali. Proto je členství vhodné i pro ty nejpokročilejší baliče. Zůstaňte zvědaví, na světě je pořád co objevovat!


Pro mladé studenty, kteří by celý rok nedokázali zaplatit naráz, jsme zase otevřeli možnost měsíčních splátek.

Cesta za kompletním mistrovstvím začíná tady:

Zdeněk (46, manager) na kurzu svádění

Lukáš na večerním kurzu

Jak Výcviky probíhají?

Výcvik 4x ročně zahájíme velkou přednáškou, na kterou se odevšud sjedou desítky baličů. Maximálně motivační atmosféra! Příležitost potkat všechny známé tváře fóra osobně a hlavně najít si mezi nimi nové parťáky do akce!


Přednáška trvá 90 minut, prostory ale máme pronajaté ještě na 6 dalších hodin. Po skončení prezentace v sále zůstane už jen malý kroužek Členů, který absolvuje následný Výcvik.


Každý měsíc probíráme 1 určené téma. Řekněme, že tentokrát to bude Výcvik Konverzace - o čem s holkou mluvit. V kruhu nebo ve dvojicích tedy začneme dělat verbální cvičení na rozpovídání, asociace, trénink improvizace... Začneme těmi nejjednoduššími a postupně budeme pokračovat k náročnějším. Vše budou bedlivě pozorovat instruktoři a doplňovat o feedback, individuální rady navíc...


Pak začneme s integrací do svádění. Budete dělat streetaře, a ženská hosteska nebo jiný balič budou hrát oslovenou ženu. Na té si budete drilovat vedení krátkých monologů (když je oslovená holka ze začátku tichá), aktivní mlčení, navazování technik pro budování přitažlivosti do smysluplných celků...


Takhle rozvojem improvizace i učením konkrétních slovních skriptů strávíme celkem 6 hodin, po kterých už navždy budete mít s holkou o čem mluvit. Domů pak dostanete několik stran studijních materiálů na zapamatování probrané látky. A příští měsíc přijde nové téma...

Jak probíhají kurzy na ulici

Tady už nemáme žádnou připravenou místnost, kurzy probíhají přímo s instruktorem ve městě. Děláme výstupy z komfortní zóny a oslovujeme holky přímo na ulici. Adrenalin teče ušima!


Kurz trvá 3 hodiny a udržujeme na něm (v rámci Členství Gold) poměr 3 žáci na 1 instruktora. Členství Diamond pak obsahuje neomezené množství kurzů individuálních (max. 5 měsíčně), tedy 1 žák na 1 instruktora.  


Touto legendární zkouškou mužství pod vedením Prince prošly už stovky mužů. Kurzy prosluly zejména totální destrukcí jakékoli sociální fóbie, strachu z oslovení a obav z názorů ostatních. Svoboda, jakmile můžete oslovit a sbalit holku v jakékoli situaci, vám změní pohled na svět.


Princ teď může dělat parťáka i vám. Pokud Výcvik byl drilem jednotlivých úderů, tohle je sparing! Co jste si zautomatizovali v bezpečí, vše tělo teď vykoná tam venku v praxi!

Přihlásit se k osobnímu rozvoji na celý rok:

Tohle vám zajistí, že v práci na sobě nepolevíte a každý měsíc dostanete náboj motivace i mnoho nových technik k vyzkoušení.

Počet Členství je omezen a nabízíme jej jen do vyprodání (ve formuláři pak budou všechny položky přeškrtnuty).