Čím více holek vás odmítne, tím lépe – StreetGame.cz
Zákaz vstupu do holky

Čím více holek vás odmítne, tím lépe

Co představuje nejčastější důvod, proč někdo ještě pravidelně nedělá streetgame? Je to strach z oslovení. Na ten se pak nabaluje spousta možných „logických zdůvodnění“.

Vážně, nejdříve je tu jen emoce. Pocity nervozity a nepatřičnosti ve spojitosti s oslovováním neznámých žen. Tu si člověk začne různě zdůvodňovat, například: „Všichni se na mě dívají„, „Je na mě až moc sexy„, „Mohl bych ji ještě potkat“ anebo „Už není čas, musím jít do obchodu“. Jsou to nesmysly, ale pod vlivem pocitů člověku připadají až hmatatelně opravdové. Srdce buší a po těle mu stékají kapky potu…

S takovými výmluvami nemá cenu diskutovat, logicky je shazovat, i když by to bylo možné. Jediné, co můžete udělat, je oslovit i přes svou nervozitu.

Člověk je velice přizpůsobivý, a stále si automatizuje a fixuje nové návyky, pohyby, myšlenky. Udělá to párkrát a pak už se to jakoby dělá samo, aniž by musel ztrácet čas a energii novým zvažováním.

S každou další krásnou holkou, která kolem vás projde, aniž byste ji oslovili, se utvrzujete v návyku neoslovovat ji. Automatizujete si chybné chování, vyhýbáte se zcela normální věci a váš strach z ní roste a roste.

Musíte udělat opak, přerušit tuhle spirálu a přes všechnu svou nervozitu se vrhnout do streetgame! Čím větší strach máte, tím více holek budete muset oslovovat, a to pravidelně. Pět holek během každého dne by mohl zvládnout kdokoli. Svého času jsem se pohyboval dokonce v úplně jiných číslech – získat patřičné dovednosti prostě něco stojí.

To samozřejmě znamená i nějakou tu porci odmítnutí. Jenom dobře! S každým dalším odmítnutím, které si připočítáte, vzniká jakási tolerance, díky které vás postupně přestanou zajímat. Je to asi jako povinnost čistit si párkrát denně zuby, prostě nedílná součást života normálního člověka. Čím víc holek vás odmítne, tím lépe, protože si rychleji zvyknete!

Někdy s přáteli pořádáme soutěž, kdo rychleji získá první odmítnutí. Oslovujeme pak holky a snažíme se to co nejrychleji zkazit. Jenže ejhle, když je strach z odmítnutí pryč, člověk se cítí sebejistě a najednou je hrozně těžké holku odradit, ať už děláte cokoli :). Vynadáte jí a hned ji zaujme, že jí nepodlézáte jako ostatní. Jste slaďoučcí, a ona si hned úplně jinak váží vašeho zájmu, když jste tak super sebejistý kluk… Trvá obvykle bolestné minuty a minuty, kdy porušujeme snad všechna pravidla mezilidské komunikace, než některá někoho z nás konečně odmítne :). Můžete to taky zkusit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
sguifik napsal 1.7.2014

Ahoj Princi chtěl bych ti poděkovat je mi 15 a vždy jsem byl alfa a o holky nouze nebyla ale díky tobě a tvím článkům jsem se stal králem všech králů ctil jsem a ctím tvé pravidla a vyplácí se to děkuji ti! stal ses mím polobohem DÍKY !!!

Odpovědět
Princ napsal 25.7.2014

Ahoj Sguifiku, díky, to jsem rád :)

Odpovědět
aldot napsal 16.8.2019

Podľa tejto logiky by som bol už super borec. Tých odmietnuti naživo i online je denne veľmi veľa.

Odpovědět
Odešlete odpověď