Čím víc děláte, tím méně prostředí dělá vám – StreetGame.cz
Menší obíhá kolem většího

Čím víc děláte, tím méně prostředí dělá vám

Sledujte někdy, jak se baví se ženou ostřílený svůdník. Vypadá sebejistě a uvolněně, sálá z něj pozitivní energie. Nic ho nerozhodí, právě je na své vlastní párty.

Nepřemýšlí, jede na obří vlně momenta, vychází z hojnosti, očekává pozitivní výsledek a co cítí on, cítí i ona. Jak se dostat do jeho kůže? Toto je nejaktuálnější doktrína streetgame.cz na téma „Jak se zbavit strachu z oslovení“.

Řekněme, že půjdete sami, střízliví do klubu. Protože přijdete jako poslední, zažijete „nováčkovský efekt“ – připadne vám, že se tu všichni ostatní už znají, kromě vás. Přes hudbu nejde slyšet vlastního slova, blikající parket je nepřehledný, vzduch nedýchatelný, jiní muži vypadají nebezpečně a holky namyšleně. Nejistě se postavíte do rohu a budete to sledovat. Neděláte nic, prostředí dělá vám.

Na druhou stranu, nemusíte být důsledkem, můžete být příčinou. Místo reaktivního můžete být proaktivní, začít vytvářet vlastní realitu. Čím více akce vytvoříte, tím méně vás ovlivní cizí akce. Přestanete být závislý na okolí, čekat na nějaké přátelské chování, které by vám „dovolilo“ se odvázat, na jejich reakce.

Jako první, v klubu nebo na ulici, pusťte se do oslovování. Masivní akce, díky které se stáváte činitelem, místo človíčka smýkaného větrem (tím, co udělají ostatní). Přestaňte jen čekat, co se vám stane.

Minimalizujte čas mezi osloveními. Hned oslovte další, bavte se s parťákem nebo zkrátka dělejte cokoli, abyste dál letěli vlastním směrem a nebyli staženi okolními silami. Když si to děláte rukou, taky v nejlepším nepřestanete a nejdete si zkontrolovat mail. V klubu tančete, zpívejte, nebojte se skamarádit i s muži. Na ulici prospějí jakékoli drobné výstupy z komfortní zóny.

Vytvořte kolem sebe nekonečný rezervoár zábavy a hojnosti. Pokládejte si otázku: „Jak sám sebe rozesmát?“. Dělejte věci, která vás pobaví. Anebo se ptejte: „Jak tohle můžu udělat divným, přehnat to?“.

Totiž někteří kluci neosloví holku, protože se bojí, že by se ztrapnili. Tak kvůli snaze neprohrát nemůžou vyhrát.“Kdo nic nedělá, nic nezkazí, radši budu doma hrát hry“, říkají si zřejmě.

Abyste holku mohli sbalit, musíte být připravení jí ztratit. Fixujte se na ni, a dáte jí nad sebou moc, kterou nechce, která jí připadá podřízená, nemužná. Chlap, kterého může svými náladami kontrolovat, pro ni není chlap, ale hračka. I ta nejmilejší holka si vybere sebejistého, nezávislého muže před jiným, který je na ni zoufale fixovaný.

Streetgame tedy má některé dost seriózní zásady, ale zatímco je dodržujete, musíte se bavit! Pushujte svou komfortní zónu, udělejte nějaké šílenosti (v rámci tolerance na adrenalin je pro každého šílenost někde jinde), šokujte se do nálady. Ztrapnění a odmítnutí vás dělají silnějším.

Student kurzu: Ale to nemůže vyjít, odmítne mě
Já: A to přesně chceme!

Někdy pošlu studenta do akce, a on místo toho začne chodit kolem dokola a říkat si: „Sakra Láďo, vzchop se, jsi frajer! Pojď, o nic nejde, jooo, jseš borec!“. Když si ráno děláte snídani, taky na sebe nevoláte: „Joo, o nic nejde, jsi frajer!“. Uděláte to automaticky, a stejně tak je lepší u balení nemyslet na nic, a prostě jít do toho. Nesnažit se změnit myšlenky mluvením sám se sebou, změnit je akcí.

Z evoluční biologie se derivují teorie, že strach z oslovení neznámé ženy možná máme proto, že v pravěku oslovit ženu z cizí tlupy znamenalo vážné riziko smrti. To už je dnes pryč, a tak každé přežité oslovení je pro váš mozek pozitivní zkušenost. I když vás žena odmítne, pro systém zabudovaný ve vaší hlavě to bude znamenat: „Počkat nikdo mě nechce zabít? Tak to bych se mohl uklidnit“. Čím víc akce zažijete, tím větší dostanete důkaz, že se nic nemůže stát.

A naopak, když nebudete oslovovat, neznamená to, že vyčkáváte, jste neutrální, ještě jste se nerozhodli. Znamená to, že jdete přesně opačným směrem. Promarníte další šanci, zakousnete se do dalšího fastfoodu, strávíte další noc u počítače. Vír nečinnosti vás táhne hloub a hloub, návrat je těžší a těžší. Aktivně jste si zvolili opačnou cestu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: