Chtěl vidět líbání, přijel až z Anglie – StreetGame.cz
Koní láska

Chtěl vidět líbání, přijel až z Anglie

„Je velká chyba, když někdo jde na streetgame a nepromyslí, kde bude mít sex. Když mu to pak výjde a nějaké holce se líbí, najednou neví, co má dělat,“ vysvětloval jsem mu na začátku.
„A to se někdy stává?“ zeptal se Radim.
„Měl jsem studenta, který oslovil: Ahoj, pojďme si zašukat, a holka odpověděla: Tak jo, pojď do kabinky.“
V tu chvíli jsem ani nevěděl, jak relevantní se tyto rady dnes ukážou.

Poslal jsem Radima za první holkou a sám jsem se nenápadně usadil na lavičku. Líbil se jí, jenže hrozně spěchala. Když odcházela, řekl jsem z lavičky: „Ještě nikdy jsem neviděl, aby Radim oslovil nějakou holku, a ona jen tak šla dál. Budeš nějaký úkaz!“ „Opravdu?“ znejistěla, když si uvědomila, o jakou šanci přišla. Na to Radim navázal, já se zase tvářil neviditelně a ona mu sama ve spěchu téměř vnutila číslo a budoucí rande. Zvlášť skvěle učinil, když se zmínil, že se za pár dní zase vrací do Anglie. „Tady to vidíš – dokázal jsi, že spěchání je mýtus!“ radoval jsem se.

Druhá holka měla dva velké psy. Samozřejmě jsem tam Radima poslal i tak. Dlouho si povídal, ale kvůli strachu z Kerberosů se k dívce vůbec nepřiblížil na dotekovou vzdálenost. Vysvětlil jsem mu, že strach ze psů musí překonávat stejně jako strach z holek. Že by ho nepokousali, jen mu očichali koule.

Třetí dívka znuděně hledala lidi, kterým by nabídla vstup do fitka zdarma. Brzy už jsem viděl, jak ona má Radimův mobil, a on má její rozpis lidí. Zachyboval jen nakonec, když se nechal zneužít a nabídl jí mě jako dalšího člověka do seznamu. Neplňte její hloupé úkoly a nevoďte ji za dalšími kluky. Odmítl jsem jí a poslal pryč.

„Dokázal bys oslovit tuhle dvojici holka a kluk?“ zeptal se Radim. Místo toho jsem mu ukázal, že to dokáže on sám. Oslovil, zjistil, že jsou to jen kamarádi, a zkušeně si sedl mezi ně. Doufal jsem, že ho to napadne, protože to je vždycky herní tah za milión. Ostatně Radim měl už před kurzem koupené obě knihy a jednu skype konzultaci, takže měl co trénovat v Anglii před kurzem. Po chvilce jsem se přidal a zabavoval jejího kamaráda. Dozvěděl jsem se, že je zadaná. Radim to slyšel také, nijak ale nereagoval. Dobrá práce!

Radim už také věděl, že se někdy líbám s holkama pár minut po oslovení. „Děje se to i když oslovíte s parťákem? Nestydí se pak před kámoškou?“ chtěl vědět. „Děje se to pořád. Už jsem se takhle líbal i před třema jejíma kamarádama a kamerou. Ukážu ti to!“ Objednal jsem si ještě jídlo a s talířem se vydal za dvojičkou holek. Právě dojedly a vstávaly od stolu. Každý z nás se přidal k jedné. Prohodil jsem pár vět a té své řekl, aby si se mnou zase sedla. Radim svou odvedl asi 10 metrů opodál. Perfektní logistika, kdy já jsem je viděl, můj cíl byl zády.

„Neohlížej se po nich, nech jim soukromí! Chceš hranolku?“ nabídl jsem jí a ona si hladově vzala. Pořád mi přišlo něco divného na tom, jak jí balím a u toho jím maso, hranolky a zeleninu. Teprve po chvilce mi došlo, že jsem si nevzal příbor a všechno to láduju rukama. Bez studu jsem na to upozornil, právě abych ukázal, že jsem neomlouvavý a nesnažím se zapůsobit za každou cenu. Bavili jsme se o různých nesmyslech, zatímco Radim přišel ohlásit, že svou holku bere do kavárny.

„Pojďme se projít,“ řekl jsem a nabídl té své ruku. Šla, ruku si ale nevzala. Zasmál jsem se a o něčem mluvil. Asi po dvou minutách jsem ji vzal za ruku sám. Už se nechala. Abych více měnil prostředí a vytvořil více spojení, vyvedl jsem jí ven na most. Opřel jsem ji o zábradlí a objal. Cítil jsem, jak její srdce překotně bije. „Ty vole tohle už nemůže být zdravé,“ byl jsem překvapen tou rychlostí. Políbil jsem jí, ale uhnula. „Nastav mi aspoň tvář, ne ucho,“ poručil jsem. Dal jsem jí pusu na líčko, pak další, potom na krk… a začali jsme se líbat. Párkrát řekla, že taková není a tohle nedělá. U toho jsem jí jen objímal a chápavě hladil. Kvůli větru si udělala culík, za který jsem jí smyslně tahal.

Naplánovali jsme znovushledání a všichni se rozloučili. „Pořád dělala narážky a mluvila o sexu. Jakou ale mám použít zástěrku, aby se mnou šla na záchod?“ ptal se Radim.
„Ony chtěly nakupovat. Měl jsi s ní jít do obchodu, vybrat nějaký kousek a začít ho zkoušet v kabinkách…“
„Ona mě přemlouvala, abychom šli nakupovat. Škoda, že jsem s ní šel do té kavárny…“

Radim tedy málem měl sex přímo na kurzu. Také na živo viděl, jak holku oslovím a během pár minut se s ní líbám. Snad mu cestování stálo za to více než Deekovi, který po kurzu myslel hlavně na těstoviny :)

Když sjedete níže, uvidíte, že jsme vypsali poslední tři letní termíny kurzů.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: