Chovejte se k ní jako muž k ženě – StreetGame.cz
gentleman

Chovejte se k ní jako muž k ženě

Pokud s holkou chcete chodit nebo spát, a ne s ní jen kamarádit, chovejte se k ní jako muž k ženě, a ne jako její kamarádi! Emoce a síla okamžiku jsou vždy důležitější, než samotná slova, budujte tedy romanticko-sexuální atmosféru. Nevíte jak na to? Potřebujete konkrétní příklady? Streetgame.cz jako vždy přináší dopodrobna rozebrané, technické řešení:

Znova, nechcete s ní kamarádit, chcete si hrát, flirtovat, provokovat ji. Dát najevo zájem a pak ji zase znejistět. Vytvářet emoce.

Ještě důležitější celá věc je, pokud jste použili nepřímé oslovení, a teď potřebujete udělat přechod. Nejde s ní totiž spát a u toho dál předstírat nezájem.

Dotýkejte se jí

Jednotlivé fáze doteků jsou jako příčky žebříku, po kterých se vyšplháte až k sexu. Začněte zlehounka – podejte jí ruku, plácněte jí, a během minut se na ulici dostanete třeba k držení za ruce. To je velice pěkná situace, ve které si můžete vzít její číslo a ona pravděpodobně přijde na rande.

Používejte dvojsmysly

Špatný dvojsmysl: ukážu ti párek s vejci
Dobrý dvojsmysl: chci tě poznat hlouběji

Jak vidíte, dvojsmysly nemyslíme pubertální vtípky. Chceme s nimi subtilně, jemně zaútočit na její fantazii.

Použijte řeč těla

Předchozí dvojsmysl „Chci tě poznat hlouběji“ asi nevynikne, když ho nepodpoříte patřičnou nonverbální komunikací. Ale podívejte se jí u toho hluboce, sebejistě do očí, a ona začne vlhnout.

Celkově pomalejší a hlubší hlas bude působit sexuálněji. Také způsob, jakým se na ní díváte, udělá rozdíl. Nejlepší výsledek v tomto získáte, když si rovnou začnete představovat, jak to s ní děláte. Pokud dokonce dosáhnete erekce, máte už téměř vyhráno.

Ztopoření je sexy! Ucítí váš naběhlý pták a už bude jisté, kdo je muž a kdo žena. Samozřejmě jen pokud o vás už má zájem. Pokud ne, je stejně čas jít dál…

Buďte dominantní

Ona spěchá, a vy poslušně dobíháte za ní, přeskakujíc každou obruč, kterou vám nastaví? Anebo máte celou situaci pod kontrolou vy? Žena nechce partnera, který je méně sebevědomý než ona, partnera, který jí neumí poručit. Dejte jí nějaký úkol, bude to sexy! „Zapni mi prosím tě tenhle řetízek…“, řekněte třeba ledabyle.

Ukažte, že se vám líbí

„Máš pěkné legíny“, prohlédněte si jí. Upoutejte pozornost na fyzično.

Pak se zase stáhněte…

Netlačte pořád zpět, raději udělejte dva kroky do předu a jeden zpět. Nechte jí prostor, aby se taky snažila, aby to sama chtěla zrychlit. Strčte do ní prst, a pak ho vyndejte. Nechte ji doufat, že se k tomu vrátíte…

Představujte si, jak to s ní děláte

Tak důležité, že to musíme zmínit ještě jednou :). Pokud máte problém s tím, že se s vámi ženy chtějí jen přátelit, nebo si třeba ani nevšimnou, že jste někdo, s kým by si mohli začít, tohle je ten nejlepší způsob, jak ze sebe nechat přirozeně vyzařovat romanticko-sexuální atmosféru.

Pokud vás toto téma zaujalo, sledujte naše články. Brzy se s jejich pomocí dostanete ještě hlouběji.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: